pablo77n

• Paliwo

Osiągnięcia pablo77n

Reputacja

1. spróbuj młotkiem potraktować, ewentualnie wkrętak udarowy taki uderzany jak masz
  2. Witaj Marcin, potrzebuję olej MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 5l, filtr KNECHT OX143D 1szt, filtr knecht LA93 1szt, filtr knecht LX819 1szt jakie ceny za olej i filtry.
  3. Dziku pisałem na Pw ale napiszę też tutaj masz też może motul 8100 ECO-CLEAN 0W30 potrzebuje 6l.
  4. pablo77n

Problem z wiskozą

Panowie, mam problem z wiskozą w audi siostry, wisko zasuwa na zimnym silniku na pełnych obrotach nie można go zatrzymać, doczytałem się że jest uszkodzone. Czy na pewno powinno dać się zatrzymać wentylator na zimnym silniku?
  5. Potrzebuję MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 5l, MOTUL 8100 X-CESS 5W40 5l, filtr MANN W940/44 2szt, KNECHT OX143D 1szt, filtr CU 3955 1szt jaka cena za wszystko?
  6. Na wyłączonym silniku nieważne czy ciepły czy zimny kręci się swobodnie z lekkim oporem. Zakręci się z trzy obroty i staje.
  7. Witam, przy wymianie cieknącej chłodnicy zauważyłem na wiskozie brak blaszki osłaniającej zaworek i zaolejoną powierzchnię a nawet kroplę oleju na zaworku. Czy to znaczy że wiskoza jest padnięta? Na zimnym silniku niema mowy o zatrzymaniu wentylatora. Silnik nagrzewa dosyć długo nawet teraz około 8km. Wymieniać czy nie?
  8. Potwierdzam, roztwór kwasku cytrynowego z gorącą wodą działa cuda
  9. Ja kupiłem na allegro radio concert z uszkodzonym procesorem dźwięku za 40zł, wcześniej miałem też chorusa, teraz myślę o emulatorze zmieniarki. Oryginalne radio wygląda w aucie o niebo lepiej niż zwykły radioodtwarzacz
  10. Ten gość ma nick na allegro fabi_wgw ja naprawiałem u niego radio concert. Wysłałem mu radio i za 3 dni dostałem naprawione koszt z przesyłką w obie strony 180zł. Jeśli mieszkasz nie daleko to na pewno wyjdzie taniej.
  11. Skoro piszecie że wszystko jest ok, nie będę szukać dziury w całym. Dzięki za pomoc