-
pęknięta sprężyna 1BV
Zakupione sprężyny firmy Lesjofors u kolegi @dzik, wymienione parami. Dziękuje za pomocne odpowiedzi. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam
-
pęknięta sprężyna 1BV
Witajcie, prosze was o porade. Mam a4 B6 Avant w Quattro i pękła mi spężyna w tylnym zawieszeniu, pytanie co robić ? Sukać używanych i montoważ używki? Albo Kupić nowe w ASO ? Albo Kupić nowe w Inter Carsie ? Wymieniać pojedyńczą sztukę czy parami ? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
-
stelmach obserwuje zawartość Okręcony gwint śruby mocującej fotel.
-
Okręcony gwint śruby mocującej fotel.
Witajcie, postanowiłem odkręcić fotel kierowcy aby gruntownie posprzątać w aucie i tu robie się problem, bo jedna ze śrub trzymających szynę fotela podczas odkręcania robi sie luźna ale nie da jej się wyciągnąć. Trochę taki efekt okręconej śruby, na zdjęciu umieszczonym widać że śruba jest lekko obrobiona ale zapewniam że nasadka dobrze trzyma i siedzi mocno w kluczu. Czy macie jakiś pomysł albo patent jak można wyciągnąć śrubę ? Załączam zdjęcie oraz krótki filmik. Pozdrawiam 20210618_200556.mp4
-
Odbłyśniki bixenon a4 b6
Temat przerabiany wielokrotnie, ja o drazu po zakupie B6 zrobiłem swap soczewek z B8 Lift. Tylko przed zakupem soczewek uważaj żebyś nie kupił z anglika bo inaczej bedzie świecić. teraz nie pamietam ale musza obydwie soczewki mieć taki sam numer. Soczewka + adaper + kabelki + wtyczki do soczewki. Jest temat opisany na forum. Jak czegoś nie bedziesz wiedział to pisz to Cie pokieruje. Pozdro
-
stelmach zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie, pany potrzebna pomoc w zamontowaniu radia z B7 do B6, możecie kogoś polecić z forum z okolic Gliwic/Katowic/Rybnika ? Pozdro
-
A4 B6 Avant - brak światła stop
Witajcie, Pacjent A4 B6 Avant - wyskoczyła mi informacja że brak światła tylnego prawego stopu, wymieniłem żarówkę i dalej nic. Wymontowałem listwę na której usadzone są żarówki przeczyściłem do lepszego styku i dalej nic. Przeglądnąłem bezpieczniki i tam wszystko jak w nowym. Wtyczka zasilająca która wchodzi do lampy jest w dobrym stanie a kable są sztywne (nie luźne). Gdzie szukać przyczyny ? Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie, pytanko, czy w okolicach Knurów-Szczygłowice jest ktoś kto handluje częściami do Audi ? bo coś ktoś mówił ale nie do końca.
-
wtyczka do soczewek B8
Dzień dobry. Czeka mnie swap soczewek z b8 do B6 i potrzebuję wtyczki i nie wiem jaki jest numer części. Moze ktos pomoże ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie koledzy, pytanie. Czy ktoś z was słyszał o kimś co handluje częściami do Audi z Czerwionka-Leszczyny ?
-
Drążek łączący czujnik poziomu zawieszenia
Witajcie, czy ktoś może mnie poratować czy taki numer części istnieje ? 8E0941285B Powinien to być: Drążek łączący czujnik poziomu zawieszenia. Czy to można dokupić osobno czy w komplecie razem z czujnikiem. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie. Znajdzie sie magik który podejmie sie swapowania kompletnego BOSE do b6 ? Pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie. Znacie jakiegoś machera od BMW mam e46 330 pod opiekę i coś się silnik poci w okolicach miski i pasuje to naprawić. Gliwice, Zabrze okolice i dalej pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie, szukam kogoś kto ogarnie mi zawieszenie w moim Golfie. Może ktoś z was dłubie przy autach i na fuche moją fure weźmie. Najlepiej Gliwice Okolice Jak coś to PW
- CTR Tuning Zabrze
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Kolejna paczka bezproblemowo dociera i z kontakt bezproblemowy. Polecam