Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stelmach

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stelmach

  1. Zakupione sprężyny firmy Lesjofors u kolegi @dzik, wymienione parami. Dziękuje za pomocne odpowiedzi. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam
  2. Witajcie, prosze was o porade. Mam a4 B6 Avant w Quattro i pękła mi spężyna w tylnym zawieszeniu, pytanie co robić ? Sukać używanych i montoważ używki? Albo Kupić nowe w ASO ? Albo Kupić nowe w Inter Carsie ? Wymieniać pojedyńczą sztukę czy parami ? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
  3. Witajcie, postanowiłem odkręcić fotel kierowcy aby gruntownie posprzątać w aucie i tu robie się problem, bo jedna ze śrub trzymających szynę fotela podczas odkręcania robi sie luźna ale nie da jej się wyciągnąć. Trochę taki efekt okręconej śruby, na zdjęciu umieszczonym widać że śruba jest lekko obrobiona ale zapewniam że nasadka dobrze trzyma i siedzi mocno w kluczu. Czy macie jakiś pomysł albo patent jak można wyciągnąć śrubę ? Załączam zdjęcie oraz krótki filmik. Pozdrawiam 20210618_200556.mp4
  4. Temat przerabiany wielokrotnie, ja o drazu po zakupie B6 zrobiłem swap soczewek z B8 Lift. Tylko przed zakupem soczewek uważaj żebyś nie kupił z anglika bo inaczej bedzie świecić. teraz nie pamietam ale musza obydwie soczewki mieć taki sam numer. Soczewka + adaper + kabelki + wtyczki do soczewki. Jest temat opisany na forum. Jak czegoś nie bedziesz wiedział to pisz to Cie pokieruje. Pozdro
  5. Witajcie, pany potrzebna pomoc w zamontowaniu radia z B7 do B6, możecie kogoś polecić z forum z okolic Gliwic/Katowic/Rybnika ? Pozdro
  6. Witajcie, Pacjent A4 B6 Avant - wyskoczyła mi informacja że brak światła tylnego prawego stopu, wymieniłem żarówkę i dalej nic. Wymontowałem listwę na której usadzone są żarówki przeczyściłem do lepszego styku i dalej nic. Przeglądnąłem bezpieczniki i tam wszystko jak w nowym. Wtyczka zasilająca która wchodzi do lampy jest w dobrym stanie a kable są sztywne (nie luźne). Gdzie szukać przyczyny ? Pozdrawiam
  7. Witajcie, pytanko, czy w okolicach Knurów-Szczygłowice jest ktoś kto handluje częściami do Audi ? bo coś ktoś mówił ale nie do końca.
  8. stelmach opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Dzień dobry. Czeka mnie swap soczewek z b8 do B6 i potrzebuję wtyczki i nie wiem jaki jest numer części. Moze ktos pomoże ?
  9. Witajcie koledzy, pytanie. Czy ktoś z was słyszał o kimś co handluje częściami do Audi z Czerwionka-Leszczyny ?
  10. Witajcie, czy ktoś może mnie poratować czy taki numer części istnieje ? 8E0941285B Powinien to być: Drążek łączący czujnik poziomu zawieszenia. Czy to można dokupić osobno czy w komplecie razem z czujnikiem. Pozdrawiam
  11. Witajcie. Znajdzie sie magik który podejmie sie swapowania kompletnego BOSE do b6 ? Pozdro
  12. Witajcie. Znacie jakiegoś machera od BMW mam e46 330 pod opiekę i coś się silnik poci w okolicach miski i pasuje to naprawić. Gliwice, Zabrze okolice i dalej pozdro
  13. Witajcie, szukam kogoś kto ogarnie mi zawieszenie w moim Golfie. Może ktoś z was dłubie przy autach i na fuche moją fure weźmie. Najlepiej Gliwice Okolice Jak coś to PW
  14. stelmach odpowiedział(a) na czester temat w Śląskie
    Tak, bez zmian.
  15. Kolejna paczka bezproblemowo dociera i z kontakt bezproblemowy. Polecam
  16. stelmach odpowiedział(a) na czester temat w Śląskie
    Też polecam CTR robiłem rożne modyfikacje i bieżący serwis i kilku moich znajomych.
  17. Witajcie, kupował ktoś z was cokolwiek u tego jegomościa Audi Części Wagner z Knurowa, bo poszukuję pompowtryskiwaczy.
  18. stelmach odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie Dieta dieta jestem teraz po redukcji i zleciałem 7KG w 4 tygodnie.
  19. Witajcie. Golf 4 TDI AXR -Turbo ASZ -jednomas G60 - IC wyszło 159km/365NM Co sądzicie o takim wykresie ? http://postimg.org/image/7kydv0691/
  20. Bieniek weź schładzaj łyde, kup sobie żel i pamiętaj nie na gołą skórę tylko przez jakąś koszulke albo szmatke.
  21. stelmach odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dieta, rozpiska zmieniać co 1,5 miesiąca i aeroby najlepiej na czczo, pusty żołądek albo jak ktoś ma kilka kapsułek BCAA. Z aerobów najlepiej to bieganko, ale alternatywnie rower i orbitrek Bez wylanego potu i samozaparcia niczego nie bedzie
  22. Witajcie , Panowie możecie kogoś polecić kto dobrze ustawi zbieżność w Gliwicach lub okolicy ?
  23. Kolego mógłbyś przybliżyć koszty poszczególnych modyfikacji ?
  24. Kune moge polecić bo mi robił Golfa, ale trzeba sie pilnować bo montuje ori servisówki Natomiast jezeli chodzi o mechanike to jeszcze moge polecic CTR Tuning w Zabrzu na ul.Knurowskiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.