Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Dmuchajac na zimne,chcialbym sie zaopatrzec w kawalek rury ktora bedzie pasowala w miejsce katalizatora,kiedy ten dokona zywota.Jak wiadomo katalizator w 1.8T jest zaraz za turbina,mozna go oczywiscie "wydlubac",ale nie chce zostawiac pustej puszki zeby nie bylo niepotrzebnych rezonansow.

Zna ktos jakiegos speca co robi podobne rzeczy?Interesuje mnie cos podobnego jak na zdjeciu.

show_pic.php?p=Zl8wMDAwNzcxLmpwZw==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i co ten bandaż termoizolacyjny wypadaloby gdyby był?:) czy niekoniecznie??

Przy seryjnej puszce powietrza nie jest konieczna izolacja. Izolacja głównie wpływa na obniżenie temperatury pod maską, twierdzi się też że dzięki niej spaliny szybciej przepływają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a może ktoś ma namiary na jakiś sklep gdzie można kupić taką rurkę za sensowne pieniądze, bo w tym linku co podaje gregory jest sklep ale tam rurka kosztuje już 480zł a to ciut za dużo. poziek może ty wiesz gdzie coś takiego można zakupić ewentualnie zamówić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a może ktoś ma namiary na jakiś sklep gdzie można kupić taką rurkę za sensowne pieniądze, bo w tym linku co podaje gregory jest sklep ale tam rurka kosztuje już 480zł a to ciut za dużo. poziek może ty wiesz gdzie coś takiego można zakupić ewentualnie zamówić??

Kolego pojedz do jakiegoś tłumikarza i napewno coś Ci dobierze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no właśnie odebrałem autko od tłumikarza i zastałem takie coś jak na zdjęciu.... Od sondy zredukowany przepływ, a prosiłem o 2,5'.... Nie było mnie przy robocie i mogę to reklamować. Średnica rury którą wstawił to 48 mm zewnątrz. Zostawić czy kazać mu w poniedziałek poprawić na 2,5' ?

c32072ea83982dc5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piedziele co to jest ????????????????????????

Dlaczego średnica jest zmniejszona ???????????????

To jest do poprawienia, srednica ma być 2,5 cala od samej flanszy przy turbo do flanszy przy downpipie...

To co jest na zdjęciu to jest koszmar, wogóle nie zapłaciłbym 1 zł za cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo pokazali chlopaki haha :polew: :polew: :polew: Piotrek, trzeba było jechac do Tadla na Zblitowska Góre zrobił by ci profi to, u nas w klubie wszycy chlopaki porobili wydechu u niego i zadowleni :kox::D Powinien zwiekszyc srednice a nie zmiejszyc to pokazał gosc klase chyba urwał Ci, ze 30 KM :naughty:, ja mam downpipa 3 cale od the.wolfa i daje rade :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale to nie jest śmieszne.... ;( Zostawiłem autko w pełni zaufania w dodatku z polecenia i wytłumaczyłem co potrzebuję... zastałem co zastałem. Nie mogłem być przy robocie bo pracowałem. Tak nieraz można się przejechać...

Kup sobie ory rure,co to za druciarz spawał :polew:

A ile kosztuje ori rura ? bo z tego co wiem VAG nie robi takich więc nie słyszałem o "ori" , a markowe np. Supersprint to jakieś 900 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...