Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że zostanie jeszcze dla mnie, jak się dogadamy :decayed:

popatrz na priwa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory a kolektor też owijałeś???

Jak przymocowales konce i ile warstw nawinales?

I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę???

Błagam... myślisz ze 10 metrów ci nie starczy :shocked:

A tyle mierzy jedna rolka?

No nie mów, że czytasz tylko to forum i nie wchodzisz na żadną inną strone... Jest chyba 1000000 ( słownie: milion) sklepów oferujących te taśmy i w każdym są napisane wymiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten 1000000 (słownie: milion) sklepów?

Ten wszyscy znają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ty znasz ale kolega Ajax jakoś nie umiał na niego wejść i sprawdzić wymiarów taśny/bandaża :gwizdanie:

tak sie sklada ze produkt znalazlem jakies 2 tygodnie temu ... przeczytaj jeszcze raz moje pierwsze pytanie i zastanow sie przed odpowiedzia. Pytalem ile warstw a Ty wyjechales z dlugoscia wprowadzajac zamet... dalej interesuje mine liczba warstw bo jak jest ich duzo to 10 m to malo :D

Tak czy siak, jutro dostane tasme wiec podziele sie wrazeniami z montazu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ty znasz ale kolega Ajax jakoś nie umiał na niego wejść i sprawdzić wymiarów taśny/bandaża :gwizdanie:

Nie chodzi o wymiar bandażu,ale o warstwę jaką należy owinąć rurkę???

Jak kolega jest taki oczytany,to pewnie powinien wiedzieć ile potrzeba tego bandażu :gwizdanie:

W ogóle to nie da się poruszać po forum bez wchodzenia na żadną inną stronę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mumifikuje rure kolektorowa :D

Teraz to ty mnie rozbawiłeś :polew:

Rolka ci starczy. Mój Down Pipe sięga do połowy skrzyni biegów i starczyło. Ja nawinąłem ją tak że połowa taśmy na siebie nachodzi, a więc w rezultacie robią się dwie warstwy tego bandaża.

Dodatkowo taki bandaż ma dodatkowe swoje zalety. Jedno, że nie wypuszcza ciepła pod maskę, drugie to to, że zostawiając auto w temp. jakie mamy teraz, na mrozie, izoluje gorącą rurę od bardzo zimnego powietrza przez co na wskutek wielokrotnego stygnięcia nie doprowadza do zahartowania się tejże rury, czy co ważniejsze kolektora wydechowego. O ile jest żeliwny to pal licho, ale jak jest baran z kwasówki, czy Dp to jest raczej dla niego nie zdrowe. Zahartowana rura czy baran stają się kruche i łatwiej pękają.

Tak więc polecam mumifikowanie rur i kolektorów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie tak zastanawialem czy latwo bedzie zaczac od kolektora i turba? o.O Bede probowal ... szkoda ze dopiero teraz do tego doszedlem bo przed swietami mialem kolektor i turbo w rece wiec moglem sobie to elegancko zrobic... teraz moze byc problem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...