Treść opublikowana przez marewel
-
Audi 100 C4
Aku ma pod siedzeniem jezeli ma klime.
-
Audi 100 C4
Starsze roczniki nie bardzo chca sie laczyc z fejsem na maxie.Samo zlacze znajduje sie pod maska w skrzynce z bezpiecznikami.Co do silnika 2.3 to nie oczekuj od niego osiągów,bo to wiekowa jednostka i spala nie malo.Gdybym sam szukal C4 to tylko 2.5TDI
-
[B5 ADP] Jak ustawić koło zębate, napędzające aparat zapłonowy?
Zdejmij kopulke,ustaw palec rozdzielacza na pierwszy cylinder.Później przydaloby sie ustawic zaplon.
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
TomTom to najlepszy porgram w sensie obslugi itd,jaki uzwyalem a bylo tego sporo.
-
[B5 AFB] Korekta softu
Nie boisz sie ze to za duzo dla tej jednostki?
-
[B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
Oznacza najczesciej to ze jest peknieta i do wymiany.
-
[B5 ADR] ustawianie rozrzadu-problem z jednym z kol zebatych
Jezeli to kółko jest mniejsze od kola rozrzadu,to mozesz zostawic jak jest.Z tego co pamietam to adr nie ma aparatu zaplonowego.
-
AUDI A4 B7 2.0 TDI Multitronic
Moje marzenie to wlasnie automat i 170Ps,a wlasnie dlaczego nie kupiles opcji ze 170KM?
-
[B6 AVF] blow off w dieslu???
Generalnie na wezu przed przepustnica.A po co on to wsadzil do klekota to nie mam pojecia.
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
A najlepiej niech ktoś nadusi na pedał hamulca.
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Mam tylko nadziej ze przez te niedziałające kurtyny nikt nie zgine.
-
[B5 ADR] jak zrobić wyłaczanie radia przez wyjęcie kluczyka
Poszukaj zoltego kabelka,na nim powinien byc + po zaplonie.
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
Ja wiem,za to ze jeździ taka padaczka co mu mu juz 3 turbina siadla i psuje ogolny dobry wizerunek marki jako nie zawodnej.Podejrzewam ze jego jest zlozone z 4 innych,a teraz ma jeszcze 5 czesc z innej parafi-silnik.
-
[B5 ADR] Wymiana szklanek popychaczy
Ina sa na oryginale,moga byc pakowane pzez Ruvilla.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki pod miską olejową
Mozesz odkercic same poduchy silnika,i podniesc go ku górze,ale wiadomo ze lepszy dostep bedzie jak odkrecisz zawieszenie,razem z lawa.Sama uszczelke ja osobiscie smaruje silikonem,czekam az troszke wyschnie i zakladam.
-
[B5 1Z] Który aku lepszy, doradzcie !
Banner-to jest dopiero szmeliwo.Kumpel jezdzil na nim 2 tygodnie.Po czym zaczal sie strasznie szybko rozladowywac.Troche sie nameczylismy z alternatorami itp zanim doszlismy ze to akumulator zaliczyl zgon.Mialem jeszcze kilka przypadkow ze po roku aku tej firmy nadawa sie do wmiany.Swój Varte kupowalem wlasnie u goscia co wczesniej handlowal Banerem,zapytalem go dlaczego juz nim nie handluje,a ten tylko sie zasmial.
-
Wibracje przy hamowaniu w A8 D2 4.2
U mnie podczas hamowania jest ok,ale gdy jade miedzy 160-200 czuje delikatne wibracje na kierownicy,ktore oczywiscie wraz ze wzrostem predkosci narastaja.Na poczatku stawialem na opony/kola ale teraz po wymiane opon wraz z kolami na zimowe,wibracje nie ustapily. wiec tarcze ??
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Ja bym to zrobi zwyklym vag.
-
[B5 ADR] Gdzie w VAG-u taka funkcja?
VAG chyba od wersji 7,do tego musisz miec auto z can i odpowiedni interfejs.
-
[B5 ADR] Po przekładce silnika problem z odpaleniem
Silnik po 98 roku to juz nie ADR tylko APT lub ARG.Watpie zeby dodajac zmiennefazy nie zmienili oznaczenia silnika.
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
W koncu sensowny post.Kupujesz pasek 153 i napinacz do niego i masz z glowy.Z tego co wiem do paska 152 idzie inny napinacz,wiec mozesz tez kupic masek 152 i do niego napinacz. www.rozrzad.pl
-
[B5 ADR] Po przekładce silnika problem z odpaleniem
Sprawdz iskre i czy paliwko dochodzi.
-
[B5 ADR] Dlaczego silnik głośno chodzi po przekroczeniu 3000obr/m???
Moze ktos wstawil strumienice?
-
[B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6
Ostatnio,spotkalem sie z pewnym panem co zna sie na korygowaniu licznikow.Zapytalem go jak to jest z tym przebiegiem w ECU,powiedzial mi ze rownie latwo sie go zmienia co sam licznik
-
Telewizory LCD
Musze sie z tym zgodzic ze Sharp robi dobre lcd.Sewgo czasu w niemczech w Media Markt mialem porownanie,na scianie wisialo ze 20 LCD,a wyroznialy sie Sharp i Philips.