Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telewizory LCD


Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie media-expert jest wyprzedaż telewizorów Toshiba 32A3000P - 32 cale za 1999 PLN.

Parametry ogólne:

technologia panela

IPS

rozdzielczość

1366 x 768

jasność

500cd/m²

kontrast

1600:1

kąt widzenia pion

178°

Czy mozna kupowac ten sprzet?

Proszę o szybką odpowiedz ponieważ sklep jest dzisiaj czynny do godz. 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tylko dziś jest taka promocja to kup 4 i wystaw jutro na allegro po 2200 :thumbup:

a co do telewizora to parametry przyzwoite jak na telewizor, ważne żeby miał z tyłu złącze HDMI bo to przyszłość jest ;)

a najważniejsze żeby miał odpowiedni kolor, jak mawiał prezes Ford : może mieć obojętnie jaki kolor byle by czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie do dzisiaj byla ta promocja:) TV juz kupiony i zamontowany.

Dobrze, ze mam platformę N, bo Nsport, discovery hd i ten tvn w 720p przez hdmi wyglądają naprawdę bombowo.

Przed zakupem porownalem ją ze stojącym obok soniakiem 52` z full hd cos za 10 tys. i jakos dawala radę.

Dodatkowo cieszy fakt, ze telewizorki są nasze, polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę trochę temat bo w sumie mi też o LCD chodzi i nie ma sensu zakładać nowego topicu ;)

Tak więc chcę kupić telewizor LCD 32 cale i liczę że może znajdzie się ktoś kto ma o takim sprzęcie pojęcie i mi pomoże ;)

Mam zamiar wydać nie zawiele bo do 2500zł więc cudów nie oczekuję bo w sumie i tak nie mam za wiele czasu na oglądanie tv.

Znalazłem takie typy:

LG: 1. 32LC52, 2. 32LC3R, 3. 32LC2RR

Panasonic: TX-32LE7P

Philips: 1. 32PF3202, 2. 32PFL5322

Toshiba: 32A3000PG

Samsung: LE32S81B

Który z nich najlepszy? A może ktoś ma inne typy? Bardzo liczę na wsparcie i pomoc w wyborze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Hugo, spojżałem że w temacie nie ma nic o LCD a i pominąłem temat nie zaglądają, sorki ale jak już jest i tak ten topic założony to może ktoś zjaży i podpowie co wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych,co podałeś to najlepszy będzie wg mnie Samsung: LE32S81B,swego czasu,gdy wszedł na rynek był jednym z najlepiej sprzedających się TV w naszej firmie. Poza tym jeśli coś w podobnych parametrach to mogę polecić Ci Sharp'a LC-32AD5-bardzo dobry TV z podobnymi parametrami w Cenie 2599.Obydwa TV mają po 2 lata gwarancji,co jest bardzo istotne.Nie zdarzyło się,żeby np. Samsung w przypadku reklamacji nie wymienił TV na nowy._________________________________________________

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to pisz,robię już w tym trochę wiec co nieco wiem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp jako firma robi swoje TV w Japoni,a co za tym idzie jakość wykonania jest bardzo dobra. Oczywiście nie ma sprzętu,który się nie psuje,bo jeśli nawet takowy by był,to wszyscy mieli by to samo ;) Ten model ma dobrą matrycę o prędkości 6ms. 2xHDMI, 1366x768,kontrast 1200,oczywiście rzeczywisty a nie jak podje większość producentów dynamiczy :wink4: możliwość podłączenia do PC.Z tym,że jeśli chodzi o PC to można pograć,choć najlepiej mieć Full HD,czyli 1920x1080. Ogólnie gdybym potrzebował na dzień dzisiejszy LCD to zdecydowanie w tej cenie wybrałbym tego Sharpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć na kontrast: w tym pierwszym jest 1600:1, a najlepiej jak jest powyżej 2000:1, wtedy czarny kolor jest naprawdę czarny a nie tylko taki udaje. Czym kontrast jest większy tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp jako firma robi swoje TV w Japoni,a co za tym idzie jakość wykonania jest bardzo dobra.

Musze sie z tym zgodzic ze Sharp robi dobre lcd.Sewgo czasu w niemczech w Media Markt mialem porownanie,na scianie wisialo ze 20 LCD,a wyroznialy sie Sharp i Philips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego samsunga, którego wymieniłeś, jest świetny.

Wg mnie lepiej wybrać jego niż Sharp'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tu paru znawców od LCD, więc doradźcie co powinienem kupić.

Szukam LCD 40-42 cale. Myślę przyszłościowo, więc FullHD.

Cena do jakichś 5500 max.

TV będzie oglądany głównie wieczorami w średnim oświetleniu.

Obraz będzie raczej z kablówki-anologowy.

Następnie dojdzie PS3 w ciągu paru miesięcy, a następnie może jakaś platfroma cyfrowa.

Odtwarzanie obrazu z PC też ma znaczenie.

Generalnie wszelkie szczegółowe opisy całe g... mi mówią, a nie bardzo mam czas, żeby się w to zagłębiać.

W oko wpadł mi Sharp 42X20E (chyba dobrze wpisałem nazwę) - podobno nowość.

Możecie coś powiedzieć o tym TV?

Konrast, jasność - mniej więcej wiem z czym to się jje.

Im mniej milisekund to podobno lepiej.

A może któryś z TV/producentów ma jakiś zajefajny system, który bardzo poprawia jakość obrazu itd.

Podsumowując - mile widziane wszelkie propozycje w tym przedziale cenowym, z krótkim komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rozpoczynał nowego wątku, choć nie wiem czy dostane odpowiedz jeśli napisze w tym. Chciałbym kupić LCD, ale jak zobaczyłem ten wybór to mi sie w głowie zawróciło :kox: . Stomilnionow typów , a z tej samej firmy dziesiątki. Masakra , ażeby sie w tym polapac. Powiem tak, chciałem cos co by spelnialo moje podstawowe wymogi:

- full hd

-100Hz

- wejście PC

i cena maks do 3000zł.

Niestety musze zejść nieco z wymogami, bo pierwsze dwa punkty to juz wykluczają cenę poniżej 3000zł. Wiec w ramach kompromisu doszedłem do tego:

http://www.agito.pl/telewizory-lcd/philips-32-lcd-32pfl7403.360.335412.html

Co sadzicie na jego temat? Ma może ktoś to cos?

100Hz jest dla mnie ważniejsze niż full hd, wejście PC ma tylko nie wiem co z reszta , kontrast jest podant jako dynamiczny. Proszę o jakieś podpowiedzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest taki temat to może i ja o coś zapytam,żeby nie zakładać nowego.

Znajoma kupiła Telewizor lcd Thomson 32 cale nie wiem jaki model,cena nie przekroczyła 2 tyś i mam 2 pytania

1.Znajomy mówi jej, że to cienka firma i telewizor będzie się psuł,że złom itd...

2.Drugi jej znajomy mówi że te telewizory (lcd) duuuużo prądu pobierają i ona nie wie co ma zrobić

Jaka jest prawda bo ja się na tym nie znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...