Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFF] Zmiana wtrysków
No tak zapomnielem o turbo. Trzeba na allegro dokupic
-
[B5 AFF] Zmiana wtrysków
Kup na poczatek wtryski od AFN(110KM) pojedz do jakiegos tunera niech ci to zamontuje zrobi chipa i ponad setke spokojnie uzyskasz.
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Zakupilem inny moduł komfortu(moj nie mial opcji zdalnego sterowania).Czy po podlaczeniu musze wprowadzac jakies zmiany vagiem,czy wystarczy podlaczyc wtyczki?
-
[B5 AFF] Zmiana wtrysków
Tak,bez turbo,na pośrednim wtrysku i na benzynę.
-
[ALL B5] AEB i AWT - czym się różnią ?
Silniki poza tym maja inne bloki.
-
[B5 AFF] Zmiana wtrysków
Zeby miec 90PS,mozna wymienic koncowki+program.Bez programu nie da rady.
-
[B5 AEB] Czy tłumiki wydechu mam ze stali nierdzewnej ?
Niektóre rury sa ze stali nierdzewnej.
-
[B5 AEB] Ubywa olej
Przez jakis czas jezdziles na zepsutej turbinie,wec moze ten olej w IC sie tam wziął dlatego.
-
[B5 ABC] Prośba o ocenę zgodności i stanu tarczy sprzęgła.
Ja bym ci tego nie zalozyl,ewentualnie z nowa tarcza.
-
[B5 ABC] Prośba o ocenę zgodności i stanu tarczy sprzęgła.
Moge ci pokazac fotki sprzegla ktore wyglada jak nowe a slizgalo sie.Wiec po samym wygladzie nic nie sprawdzisz.Pozatym wyglada na zajechane.
-
[B5 AWT 1,8T]A4
Masz silnik AWT czy AEB?
-
[B5 ABC] Prośba o ocenę zgodności i stanu tarczy sprzęgła.
Wogole co to za pomysl zeby zakladac uzywane sprzeglo?
-
[B5 AHU] Chip tunning a Kąt wtrysku
Jak jest calkiem rozjechany,to moze nawet troche dymic,gorzej palic.W 1Z powinien byc taki sam jak w AHU.
-
Wrażenia z jazdy nowym Renault Laguna III 2.0dCi 150KM
Mysle ze jak raz kupisz Audi,to ciezko zeby cie jakis inny samnochod czyms zaskoczyl,a juz na pewno nie francuski.
-
[AJM]->[ASZ] SWAP
Na forum Passata ktos tam mial podobna awarie,tylko ze w AWX.Tez pęk tlok i dodatkowo zgięło korbowód.Podobno zassalo olej na 4 cylinder z powodu padu turbiny.Nie wiedziałem ze turbo moze narobic takiej szkody.
-
[B5 AFN] Regulacja zaworow w dieslu ?
Nie ma regulacji zaworow.Zalej 10W40 bo w belfascie nie jest az tak zimno jak u nas.
-
[B5 AHU] Chip tunning a Kąt wtrysku
Kat wtrysku zmienia sie kręcąc pompa lub kołkiem na pompie.
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
Widzialem dzisiaj A6,tylne lampy miala ma pozor zwykle,ale zamisat zarowek swiecily diody led wyglodalo to bardzo fajnie i wiele lepiej niz te chamskie lampy ala Mazda 6.Wiec jakbys takie zapodal...
-
[B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
A co powiecie na MOTUL SPECIFIC 5W-40 PÓŁSYNTETYCZNY?
-
[ALL B5] Immobilizer i kodowanie kluczyka
[Adaptation - 10] Enter 21 in "Channel Number" [Read] The "Stored Value" is the number of keys currently matched. Enter "new value" of 0 Jezeli wprowadze wartosc 0 to zdaje mi sie ze wykasuje pierwszy kluczyk czy sie nie myle?
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Napisalem przestan sugerowac sie literkami.
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Dla nie ktorych: T-turbo D-Diessel I-bezposredni wtrysk paliwa Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka,tylko z obnizona moca.A po co obnizac moc?Moze dlatego ze w niemczech placi sie podatek od mocy silnika a nie od pojemnosci.Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.
-
dobry kurier w polsce????
Zna ktos jakiegos kuriera co przewiezie mi lodke: 1. Długość całkowita - 5800mm 2. Szerokość całkowita - 2250mm I nie skasuje mnie 400zl?
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Najlepiej poszukac u brata hmm ale nie kazdy brat jezdzi A4 i sprzedaje je taniej.I juz nie wyglupiaj sie wiecej i nie pisz takich bzdur ze kupisz jakiego kolwiek TDI za 15tys z w skórze z ful wypasem i stanie idealnym no chyba ze od brata. marawel, za chwilę będzie 2 ostrzeżenie - prosił już schiller żeby przestać OT [pre_pl]
-
[B5 1.8T] przed I liftem - 003 choinka, 031, 115 brak dostepu
We wczesniejszych czyli mniej wiecej do ktorego roku?