Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. No tak zapomnielem o turbo. Trzeba na allegro dokupic
  2. Kup na poczatek wtryski od AFN(110KM) pojedz do jakiegos tunera niech ci to zamontuje zrobi chipa i ponad setke spokojnie uzyskasz.
  3. Zakupilem inny moduł komfortu(moj nie mial opcji zdalnego sterowania).Czy po podlaczeniu musze wprowadzac jakies zmiany vagiem,czy wystarczy podlaczyc wtyczki?
  4. Tak,bez turbo,na pośrednim wtrysku i na benzynę.
  5. Silniki poza tym maja inne bloki.
  6. Zeby miec 90PS,mozna wymienic koncowki+program.Bez programu nie da rady.
  7. Niektóre rury sa ze stali nierdzewnej.
  8. marewel odpowiedział(a) na mareks84 temat w 1.8T
    Przez jakis czas jezdziles na zepsutej turbinie,wec moze ten olej w IC sie tam wziął dlatego.
  9. Ja bym ci tego nie zalozyl,ewentualnie z nowa tarcza.
  10. Moge ci pokazac fotki sprzegla ktore wyglada jak nowe a slizgalo sie.Wiec po samym wygladzie nic nie sprawdzisz.Pozatym wyglada na zajechane.
  11. Masz silnik AWT czy AEB?
  12. Wogole co to za pomysl zeby zakladac uzywane sprzeglo?
  13. Jak jest calkiem rozjechany,to moze nawet troche dymic,gorzej palic.W 1Z powinien byc taki sam jak w AHU.
  14. Mysle ze jak raz kupisz Audi,to ciezko zeby cie jakis inny samnochod czyms zaskoczyl,a juz na pewno nie francuski.
  15. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Na forum Passata ktos tam mial podobna awarie,tylko ze w AWX.Tez pęk tlok i dodatkowo zgięło korbowód.Podobno zassalo olej na 4 cylinder z powodu padu turbiny.Nie wiedziałem ze turbo moze narobic takiej szkody.
  16. Nie ma regulacji zaworow.Zalej 10W40 bo w belfascie nie jest az tak zimno jak u nas.
  17. Kat wtrysku zmienia sie kręcąc pompa lub kołkiem na pompie.
  18. Widzialem dzisiaj A6,tylne lampy miala ma pozor zwykle,ale zamisat zarowek swiecily diody led wyglodalo to bardzo fajnie i wiele lepiej niz te chamskie lampy ala Mazda 6.Wiec jakbys takie zapodal...
  19. A co powiecie na MOTUL SPECIFIC 5W-40 PÓŁSYNTETYCZNY?
  20. [Adaptation - 10] Enter 21 in "Channel Number" [Read] The "Stored Value" is the number of keys currently matched. Enter "new value" of 0 Jezeli wprowadze wartosc 0 to zdaje mi sie ze wykasuje pierwszy kluczyk czy sie nie myle?
  21. Napisalem przestan sugerowac sie literkami.
  22. Dla nie ktorych: T-turbo D-Diessel I-bezposredni wtrysk paliwa Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka,tylko z obnizona moca.A po co obnizac moc?Moze dlatego ze w niemczech placi sie podatek od mocy silnika a nie od pojemnosci.Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.
  23. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zna ktos jakiegos kuriera co przewiezie mi lodke: 1. Długość całkowita - 5800mm 2. Szerokość całkowita - 2250mm I nie skasuje mnie 400zl?
  24. Najlepiej poszukac u brata hmm ale nie kazdy brat jezdzi A4 i sprzedaje je taniej.I juz nie wyglupiaj sie wiecej i nie pisz takich bzdur ze kupisz jakiego kolwiek TDI za 15tys z w skórze z ful wypasem i stanie idealnym no chyba ze od brata. marawel, za chwilę będzie 2 ostrzeżenie - prosił już schiller żeby przestać OT [pre_pl]
  25. We wczesniejszych czyli mniej wiecej do ktorego roku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.