Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADP] A4 1.6 1995 jedynka wchodzi z oporem
Przyczyna moze byc za gesty olej w skrzyni biegow.
-
[A4 B5 1.8T AEB] Potrzebuje wskazówek co do LPG w 1,8T
Wiem ze mozna tylko nie kazdy zaklad to robi.
-
[B5 AJM] Logi 003,008, 001 adadura
Myslalem ze mniej skomplikowane
-
[A4 B5 1.8T AEB] Potrzebuje wskazówek co do LPG w 1,8T
Czy te formu o ktorych tu mowa doostrajaj jakos instalacje do konkretnego pojazdu?
-
[B5 AJM] Logi 003,008, 001 adadura
Jak tak ladnie zapisac logi jak w pierwszym poscie?
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
eMeM myslisz ze dysponujesz jeszcze moca fabryczna,bo ja w to watpie.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Powiem wam teraz ciekawostke na temat swiec NGK,w renowce u kolegi pęk izolator i wpadl do cylindra,zrobil demolke.
-
Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie
W moim starym 1.6 dwumas byl padniety,i podczas raptownego puszczenie sprzegla czuc bylo takie stukniecie.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
A po co ja ustawiac,swiece sie wymienia to nie WSK'a.
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
I jeszcze dzis sprzedałem swoja stara lalunie.
-
[B5 AEB] Stuknięcie przy zmianie biegów
Mi cos podobnie stukalo jak sie poduszka pod silnikiem odkrecila.
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Zapomnialem dodac ze przywiazanie to forum jest chyba wieksze niz do marki
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Kolejna jak Pan pozwoli bedzie B6,klamka zapadla.Jednak przywiazanie do marki pozostanie a to taki maly wypadek przy pracy.
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
No i stalo sie po 2 tygodniowych poszukiwaniach Audi 1.8T,nie udalo mi sie znalezc niczego w normalnym stanie bo albo bylo kompletnie zajechane,albo malowane byle jak,a jak juz wygladalo w miare to cena z kosmosu.Za to znalazlem Passata 1.8T jak dla mnie w stanie idealnym,poza drobnymi otarciami itp,w przystepnej cenie.Po pierwszej jezdzie jestem zadowolony,w koncu to jedzie a nie turla sie jak moje 1.6,teraz tak patrze na niego i jego przebieg niby udokumentowany 217000,to te co ogladalem na moje oko maja po 300-400 tys.
-
[B5 AEB] Stuknięcie przy zmianie biegów
Osiwiece cie w audi wysprzeglanie jest hydrauliczne.
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Nie wiedzialem ze w Anglii tez robia wiejski tunning.Wyjasnie wszystko mi sie podoba oprocz tych zderzakow z samolotu,nie boisz sie ze odlecisz?
-
(AEB 1,8T) Korzystaliście z maszynowego prostowania stalowych felg ?
Prostowalem kiedys alusy do poloneza i bylo ok.Za to nie radze prostowac "nalesnikow" lub spawac.
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
Podobno wyzej filtr czastek stalych sie zapycha/topi no ale zobaczymy.
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
200KM Masters robi lekkim jak on to mowi:"polizaniem softu"
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
We wszystkich starych passatach i audi a4 tez,zawsze jak wymienialem swiece stare mialy 3 elektrody.Nowe z katalogu tez.Wiec moim zdaniem takie wychodza z fabryki i silnik jest skonstruowany do pracy z nimi.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
W miom 1.6 sa takie,w kumpla pasacie 1.8 i wielu innych silnikach koncernu vw.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Nastepny madry.A wlasnie ze w audi montowanie sa seryjnie 3 elektrodowe.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Ale o zzo... chodzi..? Czy gaz ma być przewodnikiem ksiakimś żeby rezystancję miał większą ? Do gazu musi być silna iskra a więc skraca się szczelinę między elektrodami do 0,7 mm (krótsza ale silniejsza iskra) jak jest stary i mało wydajny układ zapłonowy to gaz strzela i nie spala siem w każdym cyklu, co innego na benzynie - tu tolerancja jest większa Najlepiej zapytaj sie elektryka ja nie mam zamiaru ci nic tlumaczyc.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Gaz ma przedewszystkim wieksza rezystancje.
-
LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??
Mi naliczyli ponad 100zl drozej niz np.HDI,wiec podziekowalem im.