Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

kończy mi sie niedługo OC i chciałbym zmienić ubezpoieczyciela bo tu troszkę zbyt dużo płacę jak cfzytam i się doppytuje

dzwoniłem do LINK4 i powiedzieli mi 200zł taniej niż u teraźniejszego ubezpieczyciela razem z NW!!

co sądzicie o tej firmie-LINK4??

warto w to wchodzić?? czy może są jakieś haczyki??

dzięki za odpowiedzi, podpowiedzi i sugestie

pozdro for all....adamFox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9806.0.html

Tu taj masz cos o tym, ubezpieczycielu osobiscie nie mialem z nim doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę LINK4, ale to nie znaczy że Tobie nie będą odpowiadać

Jak zmieniałem ubezpieczyciela z LINK4 (poprzedni właściciel) na PZU to w PZU przy ubezpieczniu powiedzieli

"O cholera był w LINK4 - to najgorsza możliwa opcja"

Potem kurva dzwonili do mnie z LINK4, reklamowali, grozili, kazali przedłużać, listy wysyłać (pomimo że wysłałem to zadzwonili dzień prezed upływem terminu że jutro automatycznie przedłużą mi OC choć mam już w PZU)

Tak to kurva nic, a teraz to nie wiem skąd wzięli mój numer telefonu i mi wydzwaniają debile jedne

FAX wysłałem tego samego dnia coby sie od idiotów uwolnić i potwierdzenie dotarcia do ich centrali (z datą) w papierach trzymam bo pewnie gotowi powiedzieć że FAX nie dotarł i że mam w ich ukochanej firmie OC płacić

Tam sami tylko cfanacy, call-center, reklamy, menadżerzy i inne takie cwaniaki

Już nic nie będę wspominał jak łatwo od nich pieniądze dostać nawet w sprawie w której masz 100% racji i prawa do kasy (się słyszało o przypadkach)

Nadają się tylko i wyłącznie do opłacania OC (broń boże AC) i to tylko "do kontroli - coby mandatu nie było" bo po wypadku na nich nie licz, a i uwolnić się potem od złodziei ciężko

Zresztą po co tak się w TV reklamują, normalnie jak PiS - tylko propaganda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o Link4.

Banda złodziei.

Kasę za składkę biorą, ale potem szukają byle czego żeby nie wypłacić.

Mnie też oferowali ubezpieczenie przedniej szybki, oczywiście za dodatkowa opłatą.

Jednakże pozostałem przy Warcie. Dodatkowo ubezpieczyłem mieszkanko i w sumie za OC auta + i ubezpieczenie mieszkania zapłaciłem mniej niż w Linku4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU, WARTA jak dla mnie są OK nigdy nie miałem problemów z nimi i co dziwne z HDI tez było wszystko ok ( najszybciej wypłacili pieniądze ). Odradzam natomiast HESTIę ( od 1,5 roku mam z nimi sprawe w sądzie bo nie chca wypłacić 100 % wartosci szkody jaką spowodował ich klient ) LINK 4 banda cwaniaków, pozatym PZU w moim przypadku przy ubezpieczenie AC i OC było tańsze o około 1,5 tyś niz reklamowany LINK 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Link4 za OC naliczyli tyle, ile dałem w Unice za OC, AC i Assistance... Jak usłyszałem cenę, to pozdrowiłem pana i się pożegnałem powstrzymując wybuch śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

dzięki koledzy

dowiedziałem się już tego czego chciałem

więc myśłę że mozna zamknąć już temacik :)

thx

pozdro for ....all

adamFox :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...