Treść opublikowana przez marewel
-
CHIP TUNING
Daj sobie spokuj z chipami z allegro i pojedz to dobrego fachowca.
-
[B5 AFN] Sprzęgło - producent NK-Germany?
NK to raczej dobra firma i mysle ze raczej porównywalna do Luk,Sachs,Valeo.
-
N75 czy będzie pasował
Raczej powinno.
-
[B5 AHU] Po podłączeniu poduszki jej kontrolka nie gaśnie.
Pewnie włączyłeś zapłon na odłączonej poduszce.
-
[B5 AJL] moc turbiny
Ostatnio jeździłem golfem2 1.6TD,i podczas jazdy turbawka jakby nie działała.Wiec zdjąłem przewód od turbiny do kolektora przygazowka a ta dmucha ze prawie głowę urywa.Przejazdzka nr.2 i turbawki wogole nie czuc.Pozniej jezdzilem innm Mk2 i tam wyraznie turbina byla i dzialala.Wiec w taki sposób na pewno nie da jej sie sprawadzic.Wiec vag i logi.
-
[B5 AFB] Wahacze - temat rzeka:)
Mnie intryguje firma MEYLE,chociaż samych wahaczy nie widziałem,ale inne elementy zdarzało mi sie montować i muszę przyznać ze jakość wykonani na moje oko bardzo dobra.
-
Interfejs LPG?
A skad zassac jakies programy do tego?
-
[B5 ADR] Czujnik Halla, części składowe.
Zrob jakies zdjecia.
-
[B6] climatronik nie grzeje
Bo te silniczki chrzania sie w co drugim aucie,a mozna je kupic w ASO tylko.
-
[B6] climatronik nie grzeje
Jezeli jest to podobnie skonstruowane jak w B5 to porażka.
-
[B5 1Z] zawór recyrkulacji spalin [EGR]
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale recyrkulacja spalin jest po to żeby wydzielało sie mniej trujących związków w spalinach.Wiec chyba nic sie nie stanie po zaślepieniu.
-
[B6 AWX] POTRZEBNY DOBRY LEKARZ DLA MOJEJ B6 OKOLICE BIELSKA BIAłEJ
Kolo zamachowe(dwumasowe) nowe?
-
[B5 95r. 1.6 ADP] Wymiana łożyska przedniego?
Ja mam CX w cenie 50zl bo akurat nie mieli innego,oryginalnie siedzialo FAG,napewno godne polecenia sa SKF,a te nonemy z allegro odradzam.
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
Ale oftopa zarzuciliście.Mialo byc o czipach a nie o opornikach z allegro w cenie czipsów.
-
Świece z allegro
A ja to mysle o tych: http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=879&t_id=99&d_id=66486
-
Czyszczenie turbiny ze zmienną geometrią VNT
Mi sie wydaje ze ktoś tam smarował gwinty na śrubach.
-
[B5 ADP] Skatowany motór? :'-(
Wogole rakieta,pali mniej niz 5 i lata ponad 200 :shocked:
-
1.6 ADP Dziwny katalizator?
A ja podejrzewam ze sie stopil.
-
Świece z allegro
NGK nie polecam z doświadczenia.
-
1.6 ADP Dziwny katalizator?
Nie widz tu nic dziwnego,oprócz tego ze kat sie porostu skończył.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Czy AFF ma na obudowie napis oryginalny TDI czy tylko Di,i wogole czym sie rozni optycznie od 1Z/AFN?
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
W mastersie podobno sprawdzaja przyrost.Tylko nie wiem czy na zyczenie czy zawsze po tunie.
-
[ALL B5] Automatyczny włącznik śwateł
Widze ze nie bardzo umiesz znaleźć kabel a mi mówisz ze ja coś zle podłączyłem?Ponadto dzwoniąc do kilku sprzedawców sami mi odradzali te co podlacza sie do kontrolek.Wiec kupiles szmire i tyle. Nastepnym razem kup to http://www.allegro.pl/item203614307_automatyczny_wlacznik_swiatel_czasowy_zobacz.html
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
Masters tunning twierdzi ze da sie zrobic 138KM i 201Nm http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm
-
[ALL B5] Automatyczny włącznik śwateł
A ja ci powiem ze kupiles szmire. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10934.msg134714#msg134714