Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejs LPG?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

co mozna sparwdzic poprzez interfejs LPG? ,czy trzeba mieszac kalblami przy montazu? czy wystarczy kabel LPG do sterownika i program?

czy cos jeszcze,prosze o pporady,dopiero zaczynam i szuam fejsu w necie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy od zamontowanej instalacji i sterownika.

Ja kupiłem interfejs do STAG'a300 i mogę sobie mapę ustawić skład mieszanki temp.przełaczanie itp.

Swoją drogą byłem u gazownika na przeglądzie po 1000km (zrobiłem chyba 3tys-nie miałem czasu) i gazownik sprawdził i był zdziwiony że mapa się idealnie zgadza z benzyną. Powiedziałem że sam ustawiałem. Oni nie mają aż tyle czasu aby tak idealnie ustawić, bo trzeba jedździć kilka razy a może i kilkanaście.

Nic nie trzeba mieszać kablami wtyczka do sterownika i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero co założyłem staga 300. Kupiłem interfejs na usb z allegro i podłączyłem staga do laptopa.Mapa dla benzyny nie pokrywała mi się z mapą na gazie, były dość duże rozbierzności. Zrobiłem kalibrację automatyczną, skasowałem mapy, nastepnie przejechałem się tak około po 4km na benzynie i na gazie.Wynik na mapie to prawie pokrywająca się mapy.

Zastanawiam się co jeszcze można zrobić, żeby mapy sałkowicie się schodziły.

I tu pytanie do EDEKXP. Jak to się robi?? Nie chcę czegoś popiepszyć, możliwości ustawień ręcznych jest nawet sporo w aplikacji.Możesz dać mi jakieś wskazówki??

W instrukcji było napisane że mapy można ustalać poprzez zmianę mnożnika. Ale co to jest mnożnik to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się mnożnik przez podniesienie lub opuszczenie mapy w tych miejscach gdzie jest inaczej niż na benzynie

programy itp są np tu;

http://www.ac.com.pl/autogaz/programy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...