Treść opublikowana przez marewel
-
OPADAJACY PEDAL SPRZEGLA
Nie zaszkodzi sprawdzic.
-
OPADAJACY PEDAL SPRZEGLA
Nie,nie jest to normalne zjawisko.Moim zdaniem do wymiany masz pome sprzegla.
-
[B5 APU] Brak mocy
Grupa 115. http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/110-119.html
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Moim zdaniem to byl 110+wirus.
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
Dajcie jakies namiary na tego nowego vaga z crakiem
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
A jeździłeś kiedyś AWX po programie ?? Jak chcesz to Cię przewiozę i zobaczysz ja to pryka Napisal wyzej ze AWX'odpuszcza.
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Jechalem sobie za jakims golfem IV TDI i tak do 140 to nawet niezle darl ale powyzej widzialem ze go "lykne".Wiec jak zalezy ci na osaigach a nie na pyrkaniu i oszczednej jezdzie to wybor jest prosty.
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Proste ze 1.8t
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
Wiec nikt nie czipowal swojego 1.8?
-
[B5 AFN] Po nocy akumulator padł... Wymiana!!!
Na nie,ale w tak.
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
To napisz ze po podlaczeniu Vag-bledow zero.
-
[B5 AFN] Po nocy akumulator padł... Wymiana!!!
Jak zalejsz aku to raczej pad gwarantowany.
-
[1.9TDI AFN 110KM] chip - jednak nie w Poznaniu , pojechałem do Warszawy, WYKRES
Nie kazdy lubi ten paskudny halas diesla w srodku.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Pewnie im turbiny powpadaly do cylindrow :drool:
-
Historia naszych nicków
Morgoth to niemiecki zespol metalowy,wiec nie sciemniaj.
-
[B5 AEB] Moja A4
Nie podoba mi sie poducha pasażera,jakos odstaje
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Nigdy na tym forum ani na innym nie napisalem ze 1.6 spalilo mi w trasie 12l.Wiec idz lepiej na ryby szczupak fajnie zeruje,zamiast pisac bzdury na forum.
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
A skad ty wiesz jakie ono bylo jezdziles nim?Tak sie sklada ze jestem mechanikiem i tamten silnik to byl zdrowizna przez 2 lata szklanki rano slyszalem ze dwa razy i to przez sekunde,na 10tys nie dolalem oleju z max bylo jakies 2-3mm nad min i skoncz pie***** jak gowno wiesz .I nie zakceptuje bredni o zajechanym silniku bo ogladalo go 10 osob i kazdy mowil ze silnik jest OK.Przypomne ci jeszcze raz w trasie udalo mi sie zejsc do 7.1 miasto minimum 12.5
-
Jaki to silnik?
Jaki by nie byl,zalezy czym czym ich gonili moze 1.6?
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Co wy za patenty macie przeplywka czyszczenie?Niedlugo bedziecie drucik w sondzie lambda lutowac.Audi z silnikiem 1.6 to calkowita porazka pod wzgledem spalania/przyspieszania itp.Sam sie przekonalem ze 1.8T potrafi spalic mniej niz 1.6 lub tyle samo w miescie.
-
[B6 AWX] Wymiana rozrzadu i VAG
Ruville to tylko pakowacz,wiez najlepiej zapytaj kto produkuje ta pompe sprzedawce.Kupilem do swojego napinacz Ruvilla,a wyprodukowany przez NTN czyli tak jak w oryginale.
-
[B5 AVG] Więcej mocy! 1.9TDI 90KM
Kupuj 110 bo nawet jak niezle podkrecisz 90 to i tak bedzie to niewiele pozatym to dosyc stara konstrukcja.
-
[B5 ADR] wymiana oslony przegubu
- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
22l-225km miasto max 20km,reszta w trasie totalnie nie oszczedna za czasto gaz w podlodze Wiec 1.8T niezle potrafi zassac- Najgorsze auto jakim jeździłem
Zuk rocznik '87 to sa niezapomniane przezycia z jazdy,nie dosc ze plywa po ulicy to jak sie rozbuja do 80 na godzine to nie ma czym zahamować. - [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?