Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ta napewno nie przekroczyles 10 litrow ale chyba w snach.I wlasnie przez takich bajko-pisarzy ludzie dziwia sie dlaczego 1.6 pali im 12-13 w miescie,bo ja twierdze ze to norma.
  2. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ten silnik sapala w miescie w okolicy 13 litrow,a w trasie okolo 9 i nie piszcie bzdur typu a mi sie udalo zejsc ponizej 7 litrow.
  3. U mnie piszczalo na zimnym silniku,popryskalem i nic sie nie slizga i nie piszczy.
  4. Popryskaj wd40 i przestana piszczec.
  5. Trzeba bylo wymienic tez z drugiej strony ten sam wahacz i byloby ok.
  6. A czy ja pisze o wahaczu?? :eek: To ciekawe od kiedy w a4 wymienia sie same sworznie po 20 zeta,bo zawsze myslalem ze sa zespolone z wahaczem.
  7. Ja nie widzialem wahacza za 20zl.
  8. Mi tez skrzypialo,bylem na szarpakach i powiedzieli ze luzow nie ma,a jak porozkrecalem wszystko to sie okazalo ze do wymiany mam dolne przednie wahacze.
  9. Jak skrzypi to najczesciej oznaka zuzycia.
  10. Trzeba zdjac oslona nad kolanami i normalnie ja zalozyc.
  11. To jest chyba sprezyna od przytrzymwania kalalu powietrznego od nawiewu,ten co wchodzi to kratki.
  12. Po zalozeniu tego wielkokinu kiera nie odstaje?
  13. Widzialem podobna kiere w A4 '95 wiec sadzicie ze ktos wymienil wieloklin?
  14. No jasne ze jest,kabelek z czerwona wtyczka a we wtyczce jest jakas mala cewka.Dzisiaj wszystko zlozylem do kupy i o dziwo kontrolka gasnie,tylko ciekawe na jak dlugo.
  15. Trzeba zrobic reset komputera od poduszek lub wymienic na nowy,bo inaczej bedzie sie swiecic kontrolka.
  16. Kasowalem go,ale po wylaczeniu i wlaczeniu zaplonu pojawial sie ponownie,jaki bezsens.
  17. Niestey tasma okazala sie cala,podejrzewam ze komp od poduchy albo sama poducha doznala zgonu.
  18. A moze turbawka puszcza oliwe,widzialem podobna sytuacje w A3 jak padla turbina,tylko ze tam inter byl zalany i to konkretnie.
  19. Witam.Jade sobie dzisiaj a tu nagle zapalila mi sie kontrolka od poduszki. VAG:00588 Zaplonnik poduszki powietrznej kierowcy-N95 zbyt duza opornosc-BŁĄD SOPRADYCZNY. Stawial bym chyba na tasmie bo stalo mi sie to podczas skrecania,ale na forum wyczytalem ze moze to byc wina napinaczow pasow,czy ja je wogole posiadam? Moja niunia zaczyna mnie draznic
  20. Ja leja im w serwise to jezdza.
  21. Zacznijmy od tego ze olej dobiera sie od temp.zewnetrznej wiec w niemczech jezdza sobie na mineralnym 15w40 bo u nich w zimie jest -5.
  22. Ja zaplacilem na allegro za rolke SKF i pasek ContiTech z 145zeta z przesylka.Nie wiem ile kosztuje do 1.8 ale mysle ze nie powinno byc znacznej roznicy w cenie.
  23. I nie kupuj swiec NGK bo to badziew jakich malo.
  24. Moze panel sie nie sciaga poprostu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.