Treść opublikowana przez marewel
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Ta napewno nie przekroczyles 10 litrow ale chyba w snach.I wlasnie przez takich bajko-pisarzy ludzie dziwia sie dlaczego 1.6 pali im 12-13 w miescie,bo ja twierdze ze to norma.
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Ten silnik sapala w miescie w okolicy 13 litrow,a w trasie okolo 9 i nie piszcie bzdur typu a mi sie udalo zejsc ponizej 7 litrow.
-
[B5 1,6] Po wymianie rozrządu, za mocno napiety pasek
U mnie piszczalo na zimnym silniku,popryskalem i nic sie nie slizga i nie piszczy.
-
[B5 1,6] Po wymianie rozrządu, za mocno napiety pasek
Popryskaj wd40 i przestana piszczec.
-
A4/B5 Po wymianie wahacza krzywa kierownica
Trzeba bylo wymienic tez z drugiej strony ten sam wahacz i byloby ok.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
A czy ja pisze o wahaczu?? :eek: To ciekawe od kiedy w a4 wymienia sie same sworznie po 20 zeta,bo zawsze myslalem ze sa zespolone z wahaczem.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Ja nie widzialem wahacza za 20zl.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Mi tez skrzypialo,bylem na szarpakach i powiedzieli ze luzow nie ma,a jak porozkrecalem wszystko to sie okazalo ze do wymiany mam dolne przednie wahacze.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Jak skrzypi to najczesciej oznaka zuzycia.
-
Sprezyna przy bezpiecznikach ???
Trzeba zdjac oslona nad kolanami i normalnie ja zalozyc.
-
Sprezyna przy bezpiecznikach ???
To jest chyba sprezyna od przytrzymwania kalalu powietrznego od nawiewu,ten co wchodzi to kratki.
-
[B5 AEB] Kupiłem nowszą kierownicę i nie pasuje
Po zalozeniu tego wielkokinu kiera nie odstaje?
-
[B5 AEB] Kupiłem nowszą kierownicę i nie pasuje
Widzialem podobna kiere w A4 '95 wiec sadzicie ze ktos wymienil wieloklin?
-
[B5 1.6 ADP '95] 00588 Blad poduszki powietrznej od kierowcy
No jasne ze jest,kabelek z czerwona wtyczka a we wtyczce jest jakas mala cewka.Dzisiaj wszystko zlozylem do kupy i o dziwo kontrolka gasnie,tylko ciekawe na jak dlugo.
-
Sensor Airbag - czy potrzebna wymiana?
Trzeba zrobic reset komputera od poduszek lub wymienic na nowy,bo inaczej bedzie sie swiecic kontrolka.
-
a4 1.8t 96 radom poszukuje VAG w okolicy
Chelm,to chyba daleka okolica.
-
[B5 1.6 ADP '95] 00588 Blad poduszki powietrznej od kierowcy
Kasowalem go,ale po wylaczeniu i wlaczeniu zaplonu pojawial sie ponownie,jaki bezsens.
-
[B5 1.6 ADP '95] 00588 Blad poduszki powietrznej od kierowcy
Niestey tasma okazala sie cala,podejrzewam ze komp od poduchy albo sama poducha doznala zgonu.
-
olej w intercoolerze
A moze turbawka puszcza oliwe,widzialem podobna sytuacje w A3 jak padla turbina,tylko ze tam inter byl zalany i to konkretnie.
-
[B5 1.6 ADP '95] 00588 Blad poduszki powietrznej od kierowcy
Witam.Jade sobie dzisiaj a tu nagle zapalila mi sie kontrolka od poduszki. VAG:00588 Zaplonnik poduszki powietrznej kierowcy-N95 zbyt duza opornosc-BŁĄD SOPRADYCZNY. Stawial bym chyba na tasmie bo stalo mi sie to podczas skrecania,ale na forum wyczytalem ze moze to byc wina napinaczow pasow,czy ja je wogole posiadam? Moja niunia zaczyna mnie draznic
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja leja im w serwise to jezdza.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zacznijmy od tego ze olej dobiera sie od temp.zewnetrznej wiec w niemczech jezdza sobie na mineralnym 15w40 bo u nich w zimie jest -5.
-
Wymiana paska rozrządu w Audi A4 B5 1.6
Ja zaplacilem na allegro za rolke SKF i pasek ContiTech z 145zeta z przesylka.Nie wiem ile kosztuje do 1.8 ale mysle ze nie powinno byc znacznej roznicy w cenie.
-
[B5 1.8T AEB] Świece i rozrzad
I nie kupuj swiec NGK bo to badziew jakich malo.
-
Problem z JVC KD-SH99R.
Moze panel sie nie sciaga poprostu.