DeeJay_Kill Posted March 24, 2007 Posted March 24, 2007 Znowu zwracam się z prośbą o pomoc... Jak wiadomo, mam auto po wypadku. ROzebrałem można powiedzieć już pół auta, strzeliły obie poduszki. WIem już, że nie będę wkładał na pewno poduszki pasażera i zmieniał pasa bezpieczeństwa, który normalnie funkcjonuje, ale nabój wystrzelił. Jeżeli zostanie mi pieniędzy na naprawę, to włożę poduszkę kierowcy. Tu pojawia się mój problem - póki auto jest w częściach, to muszę wiedzieć, czy potrzeba wymienić sensor Airbag, by komputer nie wykazywał błędów poduszki? Wiem, że pasażerską można wyłączyć, ale chciałbym wiedzieć, czy jeśli wstawię z powrotem sensor który posiadam, to komputer cały czas będzie zapisywał błędy? Może można to jakoś wyłączyć... Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Guest spedyt Posted March 24, 2007 Posted March 24, 2007 WIem już, że nie będę wkładał na pewno poduszki pasażera i zmieniał pasa bezpieczeństwa...Jeżeli zostanie mi pieniędzy na naprawę, to włożę poduszkę kierowcy... Niezła kombinacja, mam nadzieje że auto nie będzie stało na giełdzie za miesiąc z napisem bezwypadkowe
DeeJay_Kill Posted March 24, 2007 Author Posted March 24, 2007 Nie bój się, nie jestem handlarzem, tylko po prostu mam ograniczony budżet. Nawet gdyby auto miało iść na sprzedaż, to nigdy nie napisałbym, ze bezwypadkowe i że ma obie poduszki. Ja tylko proszę o radę i pozdrawiam;)
marewel Posted March 24, 2007 Posted March 24, 2007 Trzeba zrobic reset komputera od poduszek lub wymienic na nowy,bo inaczej bedzie sie swiecic kontrolka.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now