Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo sie po 2 tygodniowych poszukiwaniach Audi 1.8T,nie udalo mi sie znalezc niczego w normalnym stanie bo albo bylo kompletnie zajechane,albo malowane byle jak,a jak juz wygladalo w miare to cena z kosmosu.Za to znalazlem Passata 1.8T jak dla mnie w stanie idealnym,poza drobnymi otarciami itp,w przystepnej cenie.Po pierwszej jezdzie jestem zadowolony,w koncu to jedzie a nie turla sie jak moje 1.6,teraz tak patrze na niego i jego przebieg niby udokumentowany 217000,to te co ogladalem na moje oko maja po 300-400 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie nie ma czym sie chwalić

Rob nawet nie w marginesie , ja bym to w nagłówku dał, :), oby kolejne poszukiwania poszly w dobrym toku. :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna jak Pan pozwoli bedzie B6,klamka zapadla.Jednak przywiazanie do marki pozostanie a to taki maly wypadek przy pracy. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Passatt nie jest zły. Ale za zdradę :bicz3: i :rant: też bana na forum zieloni powinni Ci dać. (taki zart :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze przywiazanie to forum jest chyba wieksze niz do marki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz go dobrze pilnuj bo to najczęściej kradziony samochód w ostatnim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat lub A6 dobry dla rodzinny A4 malutkie jeżeli to zrobiłeś dla rodziny to przynajmniej wiesz kto ważniejszy w życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia...

Kumpel ma Passata (ten sam rocznik i silnik co w moim Audi, stan ogólny nie gorszy od mojej Audi).

Jak go kupił, moja Żonka była nim zachwycona (jeszcze nie mieliśmy Audi) - fajnie podświetlone liczniki itd, itp.

Ostatnio miała okazję go poprowadzić.

Jak usłyszała jak się otwierają zamki i jak zatrzaskują drzwi, to spytała czy on jest popsuty :polew:

Chyba nigdy nie zamieniłbym Audi na VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszała jak się otwierają zamki i jak zatrzaskują drzwi, to spytała czy on jest popsuty :polew:

To się cholernie rzuca w oczy i uszy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...