Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stalo sie po 2 tygodniowych poszukiwaniach Audi 1.8T,nie udalo mi sie znalezc niczego w normalnym stanie bo albo bylo kompletnie zajechane,albo malowane byle jak,a jak juz wygladalo w miare to cena z kosmosu.Za to znalazlem Passata 1.8T jak dla mnie w stanie idealnym,poza drobnymi otarciami itp,w przystepnej cenie.Po pierwszej jezdzie jestem zadowolony,w koncu to jedzie a nie turla sie jak moje 1.6,teraz tak patrze na niego i jego przebieg niby udokumentowany 217000,to te co ogladalem na moje oko maja po 300-400 tys.

Opublikowano

Twój wybór, a tak na marginesie nie ma czym sie chwalić ;)

Opublikowano
a tak na marginesie nie ma czym sie chwalić

Rob nawet nie w marginesie , ja bym to w nagłówku dał, :), oby kolejne poszukiwania poszly w dobrym toku. :audi::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Kolejna jak Pan pozwoli bedzie B6,klamka zapadla.Jednak przywiazanie do marki pozostanie a to taki maly wypadek przy pracy. :blink:

Opublikowano

Dobry Passatt nie jest zły. Ale za zdradę :bicz3: i :rant: też bana na forum zieloni powinni Ci dać. (taki zart :D)

Opublikowano
  • Autor

Zapomnialem dodac ze przywiazanie to forum jest chyba wieksze niz do marki :D

Opublikowano

Zapomnialem dodac ze przywiazanie to forum jest chyba wieksze niz do marki :D

słodzenie dużo Ci nie pomoże :tongue4:

Opublikowano

Dobrze ze na Vw zmieniłes (przynajmniej ta sama grupa) gozej jakbys sie na jakies daweoo przesiadł

Opublikowano

Ten jeden raz można wybaczyć, ale i tak jeden :bicz2: na klate musisz przyjąć i jeden na :bicz3:

Opublikowano

szczerze to nie ma sie czym chwalic :rant:

Opublikowano

To teraz go dobrze pilnuj bo to najczęściej kradziony samochód w ostatnim czasie ;)

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze dzis sprzedałem swoja stara lalunie.

Opublikowano

Passat lub A6 dobry dla rodzinny A4 malutkie jeżeli to zrobiłeś dla rodziny to przynajmniej wiesz kto ważniejszy w życiu :D

Opublikowano

Wyrazy współczucia...

Kumpel ma Passata (ten sam rocznik i silnik co w moim Audi, stan ogólny nie gorszy od mojej Audi).

Jak go kupił, moja Żonka była nim zachwycona (jeszcze nie mieliśmy Audi) - fajnie podświetlone liczniki itd, itp.

Ostatnio miała okazję go poprowadzić.

Jak usłyszała jak się otwierają zamki i jak zatrzaskują drzwi, to spytała czy on jest popsuty :polew:

Chyba nigdy nie zamieniłbym Audi na VW.

Opublikowano

Jak usłyszała jak się otwierają zamki i jak zatrzaskują drzwi, to spytała czy on jest popsuty :polew:

To się cholernie rzuca w oczy i uszy :thumbdown:

Opublikowano

Oj nie przezywajcie zmienił to zmienł,kiedys kupi Audi,niech sobie pojezdzi passacikiem i niech dobrze mu sie sprawuje

Opublikowano

i tym miłym akcentem pozwolę sobie zamknąć temat - więcej nie wymyslimy :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.