Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] A4 1.6 1995 jedynka wchodzi z oporem


dannek

Rekomendowane odpowiedzi

co rozumiesz przez ciężko..... musisz wysprzęglać 2 razy, coś zgrzyta przy wchodzeniu czy po prostu więcej siły musisz przyłożyć do drążka :) sprawdź czy skrzynia się nie poci bo może faktycznie to tylko oliwa.... lub jej ciut za niski stan,

tylko jeśli będziesz wymieniał żeby cie nic nie pokusiło na dodawanie jakichś ulepszaczy... ani ceramizerów... to nic nie daje :/

wiem po sobie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie trzeba włozyc ciut siły z wbiciem jedynki to samo dotyczy tez wztecznego,skrzynia sucha a oliwy jest sporo :confused4:ale jak mowie to zdaza sie tylko przy zimnym silniku lub zimnej tem.powietrza.

pamietam jeszcze w fieście to na zimnym silniku samochod (-25 o C na dworzu) to samochód na luzie troche ciągnął :P po prostu oliwa taka gęsta, jeśli nic nie zgrzeta no to pojechałbym do gości co sie zajmują strikte skrzyniami na wymiane oleju i taki mini przeglądzik..... sćiągną ci oliwe i opilki jak będą jakoś tam sie coś magnesem robi.... nie wiem, zdjagnozują czy sie dzieje coś mega strasznego zaleją nowy smar i poślą do domu.... :P

i tak zrób... chociaż może być że jesteś przewrażliwiony :P mój automat czasami też szarpie z 2 na 3 czy 1 na 2 nie wiem ale to tylko jak mu sie tak niemrawo gazu daje a że mechanika nie jest za mądra to pewnie nie wie czy zmienić ten bieg czy nie, olewam to bo skrzynia po remoncie i mechanicy nic nie widzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...