Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8T AEB] Potrzebuje wskazówek co do LPG w 1,8T


yuby_1,8T

Rekomendowane odpowiedzi

Zużycie gazu większe o ok. 1-2 litra od PB95/98. Z moim 1.8T AEB bardzo ładnie współpracuje instalacja Landirenzo Omegas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 1.8T Avant.Zamontowana instalacja BRC Sequent spalanie w mieście około 12-13 litrów,trasa około 10.

Czasami lubie wdepnąc ,pewnie by było troche mniej przy oszczędnej jeżdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy do A4 1.8T po 2002r. te instalacje tez sie nadaja..??

Oczywiście!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! zgromadzone grono szanownych kolegów :grin:Chciałem skorzystać z okazji że taki teamt już jest aby nie zakladać następnego.Moje pytanie tyczy się instalki BRC-Sequent24 oraz STAG300-która będzie lepsza do 1.8T AEB??? Bo planuje założenie instalacji w tym miesiącu.Jest nawet temat w którym szukam chętnych na wspólne zakładanie>Oto link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11202.0

Cena BRC-Sequent24 to jakies 2600zł(więcej osób,niższa cena)

Ktoś chętny?? :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 polecam instalacje Prinsa w www.egp.pl - mój jexdził i miał sie dobrze - byłem bardzo zadowolony - :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy: Landirenzo Omegas, VSi Prins, BRC Sequent 24. To już instalacje HIGH-END'owe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze 1,8T w gazie?? planuje zalozenie instalacji ale interesuje mnie to ile bedzie palilo to moje a4.. czy moze mi ktos udzielic jakis wskazowek??

za odpowiedzi z gory dzieki;)

Witajcie!

Ja mam a4 z 95 roku 1,8 T quattro, mam instalacje firmy dtgas sekwencja(kosztowala mnie w zeszłym roku w sierpniu 3,5 tysiąca). Moja niunia mam już przebieg 240 tysiecy, na gazie ponad 40 tysiecy przejchalem, wszystko dzila super spalanie w miescie od 13-15 zalezy od jazdy, a miasto 10 litrow, narazie nie mam zadnych problemow takze mamnadzieje ze jeszcze troche nia pojezdze. pozdrawiam

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak juz bede zakladal to tylko ..wtrysk gazu cieklego np JTG :grin:http://www.egp.pl/start.htm

i to jest dopiero instalka :grin: bez parownikow itp ...tylko zbiornik , linie "paliwowe" i wtryski :grin:

czasami wtrysku gazu steruje DTC samochodu :grin: i jest nieporownywalnie mniej skomplikowany niz wtrysk IV generacji gazu "w fazie lotnej" :grin:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 21:01 _________________________________________________a tu cennik http://www.egp.pl/start.htm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! zgromadzone grono szanownych kolegów :grin:Chciałem skorzystać z okazji że taki teamt już jest aby nie zakladać następnego.Moje pytanie tyczy się instalki BRC-Sequent24 oraz STAG300-która będzie lepsza do 1.8T AEB??? Bo planuje założenie instalacji w tym miesiącu.Jest nawet temat w którym szukam chętnych na wspólne zakładanie>Oto link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11202.0

Cena BRC-Sequent24 to jakies 2600zł(więcej osób,niższa cena)

Ktoś chętny?? :smiley:

Mnie bierz pod uwagę piszę się na tańszego Staga 300 chyba że różnica jest niewielka. W siedlcach staga 300 montują już za 1800 zł. Ile wyjdzie z rabatem jak nas będzie dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

Wymieniasz na świece platynowe za 140 zł sztuka (oryginały do 1,8T)? I jak często wymieniasz świece ? Bo wówczas oszczędności na gazie będą iluzoryczne, bo na benzynie te świece wymienia się co 100 tys. km[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:05 _________________________________________________

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

A ile zapłaciłeś za ten przegląd z wymianą filterków adaptacją przepustnicy i co tam jeszcze ci robili ile razem i co jaki czas musisz przez taki przegląd przechodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Omegasie przeglądy są co 15 000 km

Ok ale pytałem o wydatki i koszty przeglądu :wink: przypomnieć pytania czy przeczytacie kilka postów wyżej ?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 21:18 _________________________________________________A przypomnę bo to już inna strona:

Cytat: TomaszM 08 Maj 2007, 13:10

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

Wymieniasz na świece platynowe za 160 zł 4 sztuki (oryginały do 1,8T)? I jak często wymieniasz świece ? Bo wówczas oszczędności na gazie będą iluzoryczne, bo na benzynie te świece wymienia się co 100 tys. km

Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:05

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: TomaszM Dzisiaj o 15:08

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

A ile zapłaciłeś za ten przegląd z wymianą filterków adaptacją przepustnicy i co tam jeszcze ci robili ile razem i co jaki czas musisz przez taki przegląd przechodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie problemów z turbina jeżeli temperatura gazów wylotowych nie bedzie przekraczala 950 stopni.

Aby tak było musisz jeździc na bogato. Czyli obficie musi być ustalona mieszanka gaz/powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te formu o ktorych tu mowa doostrajaj jakos instalacje do konkretnego pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...