Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1.8T AEB] Potrzebuje wskazówek co do LPG w 1,8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktos moze 1,8T w gazie?? planuje zalozenie instalacji ale interesuje mnie to ile bedzie palilo to moje a4.. czy moze mi ktos udzielic jakis wskazowek??

za odpowiedzi z gory dzieki;)

Opublikowano

Zużycie gazu większe o ok. 1-2 litra od PB95/98. Z moim 1.8T AEB bardzo ładnie współpracuje instalacja Landirenzo Omegas.

Opublikowano

Audi A4 1.8T Avant.Zamontowana instalacja BRC Sequent spalanie w mieście około 12-13 litrów,trasa około 10.

Czasami lubie wdepnąc ,pewnie by było troche mniej przy oszczędnej jeżdzie

Opublikowano

Mam jeszcze pytanie czy do A4 1.8T po 2002r. te instalacje tez sie nadaja..??

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 23-03-2007, 14:31 ]

ja tez mam pytanie .dlaczego piszesz posty nie znajac regulaminu

Opublikowano
Mam jeszcze pytanie czy do A4 1.8T po 2002r. te instalacje tez sie nadaja..??

Oczywiście!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam! zgromadzone grono szanownych kolegów :grin:Chciałem skorzystać z okazji że taki teamt już jest aby nie zakladać następnego.Moje pytanie tyczy się instalki BRC-Sequent24 oraz STAG300-która będzie lepsza do 1.8T AEB??? Bo planuje założenie instalacji w tym miesiącu.Jest nawet temat w którym szukam chętnych na wspólne zakładanie>Oto link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11202.0

Cena BRC-Sequent24 to jakies 2600zł(więcej osób,niższa cena)

Ktoś chętny?? :smiley:

Opublikowano

Do B6 polecam instalacje Prinsa w www.egp.pl - mój jexdził i miał sie dobrze - byłem bardzo zadowolony - :afro:

Opublikowano

Moje typy: Landirenzo Omegas, VSi Prins, BRC Sequent 24. To już instalacje HIGH-END'owe.

Opublikowano

ma ktos moze 1,8T w gazie?? planuje zalozenie instalacji ale interesuje mnie to ile bedzie palilo to moje a4.. czy moze mi ktos udzielic jakis wskazowek??

za odpowiedzi z gory dzieki;)

Witajcie!

Ja mam a4 z 95 roku 1,8 T quattro, mam instalacje firmy dtgas sekwencja(kosztowala mnie w zeszłym roku w sierpniu 3,5 tysiąca). Moja niunia mam już przebieg 240 tysiecy, na gazie ponad 40 tysiecy przejchalem, wszystko dzila super spalanie w miescie od 13-15 zalezy od jazdy, a miasto 10 litrow, narazie nie mam zadnych problemow takze mamnadzieje ze jeszcze troche nia pojezdze. pozdrawiam

uzupełnij profil

Opublikowano

Mój gazownik zakłada do 1.8T KME Diego i mówi że nie ma z tą instalką żadnych problemów.

Opublikowano

a ja jak juz bede zakladal to tylko ..wtrysk gazu cieklego np JTG :grin:http://www.egp.pl/start.htm

i to jest dopiero instalka :grin: bez parownikow itp ...tylko zbiornik , linie "paliwowe" i wtryski :grin:

czasami wtrysku gazu steruje DTC samochodu :grin: i jest nieporownywalnie mniej skomplikowany niz wtrysk IV generacji gazu "w fazie lotnej" :grin:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 21:01 _________________________________________________a tu cennik http://www.egp.pl/start.htm :cool:

Opublikowano

witam! zgromadzone grono szanownych kolegów :grin:Chciałem skorzystać z okazji że taki teamt już jest aby nie zakladać następnego.Moje pytanie tyczy się instalki BRC-Sequent24 oraz STAG300-która będzie lepsza do 1.8T AEB??? Bo planuje założenie instalacji w tym miesiącu.Jest nawet temat w którym szukam chętnych na wspólne zakładanie>Oto link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11202.0

Cena BRC-Sequent24 to jakies 2600zł(więcej osób,niższa cena)

Ktoś chętny?? :smiley:

Mnie bierz pod uwagę piszę się na tańszego Staga 300 chyba że różnica jest niewielka. W siedlcach staga 300 montują już za 1800 zł. Ile wyjdzie z rabatem jak nas będzie dużo ?

Opublikowano

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

uzupełnij profil

Opublikowano

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

Wymieniasz na świece platynowe za 140 zł sztuka (oryginały do 1,8T)? I jak często wymieniasz świece ? Bo wówczas oszczędności na gazie będą iluzoryczne, bo na benzynie te świece wymienia się co 100 tys. km[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:05 _________________________________________________

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

A ile zapłaciłeś za ten przegląd z wymianą filterków adaptacją przepustnicy i co tam jeszcze ci robili ile razem i co jaki czas musisz przez taki przegląd przechodzić ?

Opublikowano

W Omegasie przeglądy są co 15 000 km

Opublikowano

W Omegasie przeglądy są co 15 000 km

Ok ale pytałem o wydatki i koszty przeglądu :wink: przypomnieć pytania czy przeczytacie kilka postów wyżej ?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 21:18 _________________________________________________A przypomnę bo to już inna strona:

Cytat: TomaszM 08 Maj 2007, 13:10

Ja też mam w moim A4 1.8TQ Landirenzo Omegas sekwencję i też spisuje się oki a ma już na LPG zrobione ok 42tyś km. Tylko czasami przy gwałtownym depnięciu na gazie przymuli za tydzień mam regulację i wymianę świec i powiem jak po regulacji będzie. Spalanie ok.13-13.5 l gazu

Wymieniasz na świece platynowe za 160 zł 4 sztuki (oryginały do 1,8T)? I jak często wymieniasz świece ? Bo wówczas oszczędności na gazie będą iluzoryczne, bo na benzynie te świece wymienia się co 100 tys. km

Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:05

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: TomaszM Dzisiaj o 15:08

Witam!

Już po regulacji gazu Landirenzo Omegaz pedał gazu na LPG reaguje jak błyskawica teraz to autko to diabeł przy pełnym wciśnięciu nieprzerywa widać wymiana filterków pomogła+ miałem robioną adaptację przepustnicy.

A ile zapłaciłeś za ten przegląd z wymianą filterków adaptacją przepustnicy i co tam jeszcze ci robili ile razem i co jaki czas musisz przez taki przegląd przechodzić ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a czy wystepuja problemy z turbina

przy jezdzie na gazie bo chce zalozyc do a4awant z 97

Opublikowano

Nie bedzie problemów z turbina jeżeli temperatura gazów wylotowych nie bedzie przekraczala 950 stopni.

Aby tak było musisz jeździc na bogato. Czyli obficie musi być ustalona mieszanka gaz/powietrze.

Opublikowano

Czy te formu o ktorych tu mowa doostrajaj jakos instalacje do konkretnego pojazdu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.