Treść opublikowana przez yuby_1,8T
-
co ile wymieniać pasek rozrządu w silniku 1.8 turbo?
kolego tez mam 1,8T i radze po kupieniu od razy wymienic...ja kupilem audi z przebiegiem 105tys i okazalo sie ze wszydstko jezdzilo od nowosci wiec wiesz...u mnie bylo duzo do wymiany bo rolki, pasek i do tego napinacz hydrauliczny. ktor okazal sie najdrozszy [ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 14-03-2007, 22:54 ] Kolego prosze jeszcze raz - PRZECZYTAJ REGULAMIN !! [br]Dopisany: 14 Marzec 2007, 23:53 _________________________________________________no ja to samo...105tys. i wszystko nowe...a rozrzad co 60tys zmieniaj;) poza tym na tyle napewno dostaniesz gwarancje;)
-
(B5 1,8T 1997 r. AEB) co może być przyczyną braku mocy ?
mi sie kilka dni temu zrobilo ze auto stracilo moc i zaczelo sie dziwnie zachoywac...tzn drgania silnika..wymienilem swiece..i co dalej?? cowki podobno ok...
-
a4 1.8 turbo
mam 1,8T z 95roku.. jest zagazowane w sekwencji... srednio gazu pali mi 12...jak mu przycisne to nawet 16 w gre wchodzi tez to czy wlaczona jest klima..bo Ona ciagnie etz troche...co do paliwa to ok litra mniej na 100Km
-
b5 18T 1995r kiedy wlacza sie turbina
no nie wiem co u was..ale u mnie przyspieszzenie z turbiny czuc ok 4000 obrotów...
-
[1.8T AEB] Ile na świecach?
jesi jest mowa o swiecach to moze pomozeCie mi ....mam problem z moim Audi... jezdzi jakby nie na wszystkich garach..bylem u kilku mechanikow i kazdy mówil co innego:/.. wymienilem swiece...cewki na swiecech podobno wporzadku..czego mozna sie czepic jeszcze??
-
[A4 B5 1.8T AEB] Potrzebuje wskazówek co do LPG w 1,8T
ma ktos moze 1,8T w gazie?? planuje zalozenie instalacji ale interesuje mnie to ile bedzie palilo to moje a4.. czy moze mi ktos udzielic jakis wskazowek?? za odpowiedzi z gory dzieki;)