Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yuby_1,8T

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yuby_1,8T

  1. kolego tez mam 1,8T i radze po kupieniu od razy wymienic...ja kupilem audi z przebiegiem 105tys i okazalo sie ze wszydstko jezdzilo od nowosci wiec wiesz...u mnie bylo duzo do wymiany bo rolki, pasek i do tego napinacz hydrauliczny. ktor okazal sie najdrozszy [ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 14-03-2007, 22:54 ] Kolego prosze jeszcze raz - PRZECZYTAJ REGULAMIN !! [br]Dopisany: 14 Marzec 2007, 23:53 _________________________________________________no ja to samo...105tys. i wszystko nowe...a rozrzad co 60tys zmieniaj;) poza tym na tyle napewno dostaniesz gwarancje;)
  2. mi sie kilka dni temu zrobilo ze auto stracilo moc i zaczelo sie dziwnie zachoywac...tzn drgania silnika..wymienilem swiece..i co dalej?? cowki podobno ok...
  3. mam 1,8T z 95roku.. jest zagazowane w sekwencji... srednio gazu pali mi 12...jak mu przycisne to nawet 16 w gre wchodzi tez to czy wlaczona jest klima..bo Ona ciagnie etz troche...co do paliwa to ok litra mniej na 100Km
  4. no nie wiem co u was..ale u mnie przyspieszzenie z turbiny czuc ok 4000 obrotów...
  5. jesi jest mowa o swiecach to moze pomozeCie mi ....mam problem z moim Audi... jezdzi jakby nie na wszystkich garach..bylem u kilku mechanikow i kazdy mówil co innego:/.. wymienilem swiece...cewki na swiecech podobno wporzadku..czego mozna sie czepic jeszcze??
  6. ma ktos moze 1,8T w gazie?? planuje zalozenie instalacji ale interesuje mnie to ile bedzie palilo to moje a4.. czy moze mi ktos udzielic jakis wskazowek?? za odpowiedzi z gory dzieki;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.