Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(AEB 1,8T) Korzystaliście z maszynowego prostowania stalowych felg ?


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie byłem w Katowicach w Bomie na Krakowskiej i tam gościu jak mi wyważał koła poinformował że falga jest trochę krzywa ale mają specjakną maszynę do prostowania felg za 50 zł mogą ją naprostować (nowa kosztuje 176 zł)

Korzystaliście z maszynowego prostowania stalowych felg ? Jakie są wasze opinie (chodzi mi o opinie praktyków którzy korzystali z takiej usługi - a nie teoretyków). Czy opłaca się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostowalem kiedys alusy do poloneza i bylo ok.Za to nie radze prostowac "nalesnikow" lub spawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostowałem maszynowo 2 razy przednie felgi, oczywiście felga po prostowaniu jest słabsza, tak informacje przekazali mi w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co prostujesz orginal czy zamiennik jak wiadomo orginaly sa mocniejsze o wiele,i po prostowaniu wiecej wytrzymuja.ja prostowalem 2 zamienniki z przodu placilem 100 za szt. cena zalezy od tego jakie sa bicia,w innym zakladzie chcieli 50 za szt.ale kumpel niepolecal bo mowil ze tam prostuja tylko rozpychajac fele,pojechalem do magika w tych sprawach i jest super choc za 100zl za obie sztuczki wiecej,on wygladza jeszcze fele na rolkach,i robi wiele innych zeczy takze felgi bez bica super sie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na pomorzu dokladnie okolice koszalina,jest tam magik co spawa prostuje i robi to superrr mi sie oplacilo zmienilem oponki i nadal mam zero bicia czyliu fele sie trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...