Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie czy tym kompem da się zweryfikować przebieg w mojej B6 (wrzesień 2001) jeśli tak to gdzie wejść ??

Opublikowano
  • Autor

kobra7 byłbym bardzo wdzięczny... Ja korygować nie chcę tylko sprawdzić czy już nie był korygowany... :mysli:

Opublikowano

Co do Vasa, jutro mogę wiedzieć, ja sprawdzam vag-can-usb z rosstecha (orginał), a poprawiam błędne wskazania ;) tym:http://www.vagdashcom.de/html/ecu_tool.html

i przez vag-can-usb robisz korekty .... ? .... ;)

Opublikowano

No jestem ciekaw alv tego Twojego przebiegu, podejrzanie niski masz na blacie... ;)

Opublikowano
  • Autor

Flyer Ja też jestem Ciekaw... :decayed:

Opublikowano

Flyer Ja też jestem Ciekaw... :decayed:

masz czas teraz ? To podjedź (siedzę w Gdańsku, przy Elbląskiej ) :D

Może się uda u Ciebie to zweryfikować ;)

Opublikowano

Flyer Ja też jestem Ciekaw... :decayed:

masz czas teraz ? To podjedź (siedzę w Gdańsku, przy Elbląskiej ) :D

Może się uda u Ciebie to zweryfikować ;)

2.5 TDI V6 sa bardzo oporne w tym temacie ... bardzo mały procent ECU poddaje sie podczas weryfikacji przebiegu przez Vag-Com + złącze Can ....

Opublikowano

2.5 TDI V6 sa bardzo oporne w tym temacie ... bardzo mały procent ECU poddaje sie podczas weryfikacji przebiegu przez Vag-Com + złącze Can

no alv ma AWXa przecież...

Opublikowano

2.5 TDI V6 sa bardzo oporne w tym temacie ... bardzo mały procent ECU poddaje sie podczas weryfikacji przebiegu przez Vag-Com + złącze Can

no alv ma AWXa przecież...

racja [cos mi sie pojebało] ... :embarrassed: Flyer mnie zmylił [on ma 2.5 ;)]

Opublikowano
  • Autor

pre_pl kurcze szkoda że przestało padać (idę myć maszyny) bo tak to bym podleciał... :confused4: ale co się odwlecze...

Opublikowano

Co do Vasa, jutro mogę wiedzieć, ja sprawdzam vag-can-usb z rosstecha (orginał), a poprawiam błędne wskazania ;) tym:http://www.vagdashcom.de/html/ecu_tool.html

i przez vag-can-usb robisz korekty .... ? .... ;)

Przecież napisał, że dash'em to robi ;)

Opublikowano

Co do Vasa, jutro mogę wiedzieć, ja sprawdzam vag-can-usb z rosstecha (orginał), a poprawiam błędne wskazania ;) tym:http://www.vagdashcom.de/html/ecu_tool.html

i przez vag-can-usb robisz korekty .... ? .... ;)

Przecież napisał, że dash'em to robi

I nie tylko tym, jeszcze lutownica i programator. :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki proszę nie robić mi tu OT... :wink4:kobra7 i jak tam "nasze" sprawy ?? :D

Opublikowano

Nie mogę się dodzwonić do znajomego, który ma Vasa, jak tylko mi sie uda to dam odpowiedź.

Boisz się wizyty w serwisie? :embarrassed:

Opublikowano

prawda jest taka ze do 2002 ;) r wlacznie "skorygowac " wskazania jest bardzo prosto :rolleyes: ....gorzej juz jest z 2003 i wyzej :thumbdown: ....bo trzeba przeprogramowac chip ...co wiaze sie z rozebraniem w drobny mak zegaru ....i tu juz trzeba miec profesjonaly sprzet ( np DP3 z http://elprosys.com.pl/ :th: ... a nie jest to takie tanie wiem cos o tym :th:) z reszta osobiscie poznam w 1 min czy cos nie bylo kombinowane :naughty: ...praktyka czyni mistrza :wink4:

Opublikowano

alv, a nie probowales nigdy sprawdzac historii auta w jakims ASO? czy jej nie ma?

Opublikowano

prawda jest taka ze do 2002 ;) r wlacznie "skorygowac " wskazania jest bardzo prosto :rolleyes: ....gorzej juz jest z 2003 i wyzej :thumbdown: ....bo trzeba przeprogramowac chip ...co wiaze sie z rozebraniem w drobny mak zegaru ....i tu juz trzeba miec profesjonaly sprzet ( np DP3 z http://elprosys.com.pl/ :th: ... a nie jest to takie tanie wiem cos o tym :th:) z reszta osobiscie poznam w 1 min czy cos nie bylo kombinowane :naughty: ...praktyka czyni mistrza :wink4:

Te zegary mozna robić już po złaczu, a poza tym nie tylko dp3 liczy crypto.

Opublikowano
  • Autor

kobra7

Boisz się wizyty w serwisie? embarrassed

nie mój kolega kupił sobie VASa i chciałbym sobie to sprawdzić :mysli:

alv, a nie probowales nigdy sprawdzac historii auta w jakims ASO? czy jej nie ma?

książkę serwisową mam ale książka to nie wszystko... :polew: chcę z własnej ciekawości sprawdzić... :naughty:

Opublikowano

:polew: chcę z własnej ciekawości sprawdzić... :naughty:

a Vag-Can pre_pl nie daje rady .... :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.