-
[B5 ADP] Filtr Powietrza- gdzie on jest?
Przepraszam koledzy za pewnie banalne pytanie, ale nie moge namierzyc filtra powietrza w swoim Audi 1,6. moze ktos mi na schemacie lub foto wskazac gdzie on sie znajduje?
-
[B5 ADP] Biaława maź pod korkiem
Po odkreceniu korka wlewu oleju stwierdzilem na jego odwrocie lepką biało-żołtą maź, wygladajaca jak krem. Koledzy powiedcie czy to jest normalne i skad sie to bierze
-
[B5 ADP] Rzeczywisty przebieg
Koledzy. Wiem ze juz pewnie duzo o tym bylo ale konkretnej i zdecydowanej opinii nie znalazlem. Czy w A4 1,6benz. z 97r mozna sprawdzic oryginalny przebieg przy pomocy Vaga lub czy mozna ustalic chociaz sam fakt przestawiania licznika ???
-
[B5 ADP] podswietlanie zegarow
mechanik podlaczal mi audika do komputera. chwile potem zgaslo mi podswietlanie 3/4 zegara od obrotomierza. czy przyczyną mogłobyć podłączenie do komputera? jesli nie to jaka jest przyczyna i co to moze byc? czy przepalilo sie poprostu kilka zarowek?
-
[B5 ADP] odpowietrzanie zbiornika
potrzebuje zdjecie na ktorym ktos pokaze mi dokladnie gdzie jest zawor odpowietrzania zbiornika paliwa. serdecznie dziekuje za pomoc
-
[B5 ADP] zawor odpowietrzania
Kto wie gdzie jest zawor odpowietrzania zbiornika paliwa ??? (mile widziane zdjecie lub schemat) i czym go przeczyscic-przedmuchac. z gory dzieki za pomoc
-
[B5 ADP] Pojemnosc zbiornika
Czy ktos moze mi powiedziec jaka jest pojemnosc zbiornika przy silniku 1,6 z 97r. ??? znalazlem juz duzo opinii na ten temat i jest za duzo rozbieznosci....
-
[B5 ADP] syczenie ze zbiornika
czasami slysze syczenie ze zbiornika. czy to jest normalne ,np.podczas odpowietrzania czy jest cos nie w porzadku ???
-
[B5 ADP] drazek reakcyjny
czy kto mi moze powiedziec co to jest drazek reakcyjny??? czy to jakis element wahacza?
-
[B5 AFN] Oswietlenie wnetrza pojazdu nie gasnie
Mam problem z oswietleniem wnetrza pojazdu. Zarówno z tyłu jak i z przodu zarowki nie gasna po zamknieciu drzwi. Bo generalnie sa trzy opcje polozenia wlacznika: 1.zgaszone 2.zapalone non stop 3. zapalone przy otwartych drzwiach. I u mnie wlasnie ta opcja ostatnia opcja nie dziala. Co moze byc tego przyczyna??? i jak taka usterke usunac
-
[B5 AFN] Problem z Klimatronikiem czy tylko wyświetlaczem ???
Od jakiegos czasu mruga mi wyswietlacz klimatronika, ma takie momenty ze przygasa lub zaswieci mocniej. czy ktos mial juz cos takiego? jaka moze byc tego przyczyna ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Lesek z MIastka. Witam wszystkich
lesek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta