-
[B5 ADR] klimatyzacja
ok dzięki
-
[B5 ADR] klimatyzacja
Witam mam pytanie jak włączę klimatyzacje a ona osiągnie zadano temperaturę to się powinna wyłączyć czy dalej chłodzić.
-
[B5 AFN] Elektronika wariuje
miałem podobny problem tylko umie wskazówki zachowywały się normalnie a reszta tak jak u ciebie opisujesz manetka od świateł robiła mi zwarcie wymiana i problem zniknął
-
[ALL B5] "Syczenie" w okolicach kierownicy
mam ten sam problem nawet po wymianie maglownicy syczenie ustało ale tylko na dwa dni i teraz znowu syczy
-
[ALL B5] Co to za wtyczka? Do czego służy
ta kostka znajduje się przy prawym natkolu mam taką samą kostkę odłączono i też nie wiem do czego służy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chwalić kolegę ja u siebie też mam fis pięknie wygląda
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wystarczy przesmarować czymś tłustym i ładnie wchodzi
-
[B5 ADR] Wykrzyknik i rozwiązanie ? POMOCY
miałem też taki problem abs był nie sprawny po naprawie zniknął
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
fabrycznie miałem lampy montowane i chcę zrobić tak jak po 2lifcie jest
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
samochód przed cięciem był zabezpieczony żeby lakier się nie uszkodził[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 10:12_________________________________________________jeszcze by mi zostało założyć halogeny bo mawiałem fabrycznie zamontowane
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja wycinałem fleszem potem mała pielęgnacja pilnikiem i pasuje idealnie efekt niesamowity
-
[B5 ADP] Kodowanie licznika
Witam mam u siebie w autku zegary z pełnym fisem przestało mi pokazywać brak płynu w spryskiwaczach i że mam słaby akumulator jak to naprawić wystarczy jeszcze raz zakodować licznik żeby te funkcje powróciły jeśli tak to prosił bym jak mam to zakodować
-
[B5 ADP] Brak mocy, VAG wykazuje błąd wtryskiwaczy
Witam jadądz dziś samochodem spadła mi moc samochód ledwo wyciągnąłem czterdzieści na godzinę po podłączeniu vaga wyskoczył błąd że są walnięte cztery wtryski kasuję błąd a on nie znika proszę o pomoc
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a gdzie można dostać te lampy depo
-
[B5 ADP] Problem z wykasowaniem błędów Air Bag
dzięki chłopaki
lukaszdl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta