Skocz do zawartości
IGNOROWANY

polski vag 2.5 czy kupic?


marek2222

Rekomendowane odpowiedzi

no czesc. czy taki program wraz z kablem na rsie mi wystarczy na poczatek do logi dynamicznyc i tak dalej? www.obd2.pl

Kupiłem to chłopaki i działa na USB prosty programik na początek-Kabelek cacy dobrej jakości ale za krótki ... polski Vag poszedł w kont jade na ROSSie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje 4.9 mozesz stosowac w warsztacie a 2.5 nie.

a tego nie rozumiem, dlaczego ?

Wersja 4.9 ma licencję na wykorzystanie w warsztacie a 2.5 jest do prywatnego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 4.9 ma licencję na wykorzystanie w warsztacie a 2.5 jest do prywatnego użytkowania.

nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale napisałeś dokładnie co powyżej... Ja rozumiem, co napisałeś.

Nie rozumiem natomiast, dlaczego piszesz, że nie można 2.5 używać w warsztacie.

Dobra, napiszę wprost :

proszę zapodaj tekst licencji tego polskiego Vaga 2.5 (jak się to nazywa niby EDU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie czytałem dokładnie całego tematu i dlatego napisałem to co kolega marewel.

Niestety nie ma licencji na VAG 2.5 ponieważ on jest przeznaczony do użytku niekomercyjnego i na pewno zauważyłeś że jest dużo tańszy od wersji 4.9. VAG 2.5 to wersja demonstracyjna. Pooglądaj na stronie www.obd2.pl lub na allegro. Na płycie cd widnieje napis "wersja demonstracyjna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie czytałem dokładnie całego tematu i dlatego napisałem to co kolega marewel.

Niestety nie ma licencji na VAG 2.5 ponieważ on jest przeznaczony do użytku niekomercyjnego i na pewno zauważyłeś że jest dużo tańszy od wersji 4.9. VAG 2.5 to wersja demonstracyjna. Pooglądaj na stronie www.obd2.pl lub na allegro. Na płycie cd widnieje napis "wersja demonstracyjna"

ale co mam czytać na allegro ?? :D

Tam piszą między innymi, że ta wersja 2.5 jest full, a zdaje się że to nieprawda ?

No przynajmniej jeszcze parę miesięcy temu tak oszukiwali. Teraz nie chce mi się sprawdzać.

Poza tym 'wersja demonstracyjna' najczęściej oznacza, że to właśnie "nie jest w pełni funkcjonalny produkt".

Ale dlaczego nie miałbym go używać komercyjnie ? No chyba, że jest to wyraźnie napisane w licencji.

Ja tego nie mogę znaleźć na stronie obd2.pl.

Dla mnie jest to dziwne i tyle.

Oczywiście rozumiem Ciebie i z mojej strony jest to trochę czepianie się.

Ale myślę, że warto wyjaśnić to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, nie odbieram tego jak czepianie się więc nie masz się o co martwić. Licencji nie czytałem ani nie widziałem na oczy.Gdybyś korzystał z tego programu komercyjnie i czerpał z tego zyski to gdyby się pojawiła jakaś kontrol to miałbyś kłopoty. A odnośnie zakupu to poczytaj co tu napisałem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14916.0.html [br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 23:21 _________________________________________________

Drogi kolego, nie odbieram tego jak czepianie się więc nie masz się o co martwić. Licencji nie czytałem ani nie widziałem na oczy.Gdybyś korzystał z tego programu komercyjnie i czerpał z tego zyski to gdyby się pojawiła jakaś kontrol to miałbyś kłopoty z powodu braku licencji. A odnośnie zakupu to poczytaj co tu napisałem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14916.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jeżeli moge sie dołączyć do tego tematu, to zakupiłem właśnie tego samego vaga.

No i niestety nie wszystkie funkcje są dostępne -właśnie oświecił mnie pre_pl -dzięki

Jest to wersja sheware a nie pełna jak obiecuja.

No ale fejsik pracuje z vag311.2 i 409.1 sprawdzone {usb}

Ja dopiero zaczynam zabawę z vagiem ,no ale myśle że na tym wspaniałym forum wiele się naucze.

A co do zakupu to decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...