Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek2222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. marek2222 odpowiedział(a) na Cayman temat w 1.9TDI
    ten za 420 zl to z kwadratowa wtyczka powiedz niech ci dadza ten z okragla a piny sam przelozysz ja tak robilem koszt z wtyczka `160 zl,ale nie potrzebnie bo to kierownice byly zapieczone
  2. marek2222 odpowiedział(a) na marek2222 temat w 1.9TDI
    no wlasnie krecilem do konca na 2 i 3 dlatego nie bylo trybu awaryjnego.ale wirnik wygladal jesszcze gorzej niz ten na zdjeciu .niewiedzialem ze od 130..podejdzie czy duzo trzeba przerabiac-niech ktos podpowie z gory dzieki
  3. marek2222 odpowiedział(a) na marek2222 temat w 1.9TDI
    no niemam juz tej turbiny bo odrazu zawiozlem zeby zrobili,we wroclawiu na legnickiej to robilem ten nowy wirnik to przy mnie wywazali a tamten co sie rozlecial to niewiem dodam jeszcze ze kier. byly zapieczone a ja ja krecilem do ponad 4 tys.obr. to moze przez to sie ukrecil
  4. marek2222 odpowiedział(a) na marek2222 temat w 1.9TDI
    no i co nikt mi wiecej nie podpowie co sie stalo?
  5. marek2222 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam. moja turbina sie rozleciala pekl wirnik i wciagla olej.turbina po regeneracji i pytanie czy mozliwe( jak mowi gosc co ja robil) ze dostalo sie tam cos z silnika od odmy? bo wirnik po stronie zimnej poszarpany i to od przodu a nie po obwodzie wiec mechanik mi wkreca ze cos zassala i przez to sie rozleciala.dzieki za jakies podpowiedzi.
  6. witam. czy ktos mi pomoze z urucomieniem vaga mam kilka wersji i w zadnej nie moge wejsc w bs kabel mam viaken kkl usb.dzieki
  7. witam jak w temacie nie moge wejsc w bs bo program kaze mi sie rejstrowac co z tym zrobic z gory dzieki za podpowiedzi
  8. witam jak w temacie.moze ma ktos schemat albo mi napisze ktory gdzie idzie to sobie sprawdze dla pewnosci bo caly czas walcze z przeladowaniem
  9. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c736eb8294f66e8.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/999f57aeafb9d8ab.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/512d5271e12f449a.html niewiem tylko czy dobrze to zrobilem
  10. jezdze na mobil super s polsyntetyk.chyba moze byc?
  11. witam. problem polega na tym ze juz drugi raz zapiekly sie kierownice srednio co 3 tys km.vag nic niepokazuje,w czym moze byc problem?zauwazylem ze z odmy do turbo idzie mi troszke oliwytzn.jest tam mokro moze pali ten olej i dlatego sadza sie robi? prosze o jakies sugestie?a mze turbina zle zrobiona bo jest po regeneracji? Edit by Baskecior - pamietaj o poprawnym nazywaniu tematów - poprawiłem.
  12. termostat napewno,tez tak mialem niedawno.
  13. no i po klopocie nowy termostat byl niedobry dzisiaj wymienilem go na nastepny i jest ok trzyma 90 stopni caly czas :oklaski:.
  14. no jasne tylko z kad wziasc namiary do niego?
  15. daj znac jakie koszta byly tez bym chetnie to zrobil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.