-
[B5 AFN] N75 - cena
ten za 420 zl to z kwadratowa wtyczka powiedz niech ci dadza ten z okragla a piny sam przelozysz ja tak robilem koszt z wtyczka `160 zl,ale nie potrzebnie bo to kierownice byly zapieczone
-
[B5 AFN] Turbo padlo
no wlasnie krecilem do konca na 2 i 3 dlatego nie bylo trybu awaryjnego.ale wirnik wygladal jesszcze gorzej niz ten na zdjeciu .niewiedzialem ze od 130..podejdzie czy duzo trzeba przerabiac-niech ktos podpowie z gory dzieki
-
[B5 AFN] Turbo padlo
no niemam juz tej turbiny bo odrazu zawiozlem zeby zrobili,we wroclawiu na legnickiej to robilem ten nowy wirnik to przy mnie wywazali a tamten co sie rozlecial to niewiem dodam jeszcze ze kier. byly zapieczone a ja ja krecilem do ponad 4 tys.obr. to moze przez to sie ukrecil
-
[B5 AFN] Turbo padlo
no i co nikt mi wiecej nie podpowie co sie stalo?
-
[B5 AFN] Turbo padlo
witam. moja turbina sie rozleciala pekl wirnik i wciagla olej.turbina po regeneracji i pytanie czy mozliwe( jak mowi gosc co ja robil) ze dostalo sie tam cos z silnika od odmy? bo wirnik po stronie zimnej poszarpany i to od przodu a nie po obwodzie wiec mechanik mi wkreca ze cos zassala i przez to sie rozleciala.dzieki za jakies podpowiedzi.
-
problem z vag
witam. czy ktos mi pomoze z urucomieniem vaga mam kilka wersji i w zadnej nie moge wejsc w bs kabel mam viaken kkl usb.dzieki
-
vag 409-1 problem
witam jak w temacie nie moge wejsc w bs bo program kaze mi sie rejstrowac co z tym zrobic z gory dzieki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Wężyki podciśnienia - potrzebny schemat
witam jak w temacie.moze ma ktos schemat albo mi napisze ktory gdzie idzie to sobie sprawdze dla pewnosci bo caly czas walcze z przeladowaniem
-
[B5 AFN] Problem z sterownikiem silnika
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c736eb8294f66e8.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/999f57aeafb9d8ab.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/512d5271e12f449a.html niewiem tylko czy dobrze to zrobilem
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
jezdze na mobil super s polsyntetyk.chyba moze byc?
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
witam. problem polega na tym ze juz drugi raz zapiekly sie kierownice srednio co 3 tys km.vag nic niepokazuje,w czym moze byc problem?zauwazylem ze z odmy do turbo idzie mi troszke oliwytzn.jest tam mokro moze pali ten olej i dlatego sadza sie robi? prosze o jakies sugestie?a mze turbina zle zrobiona bo jest po regeneracji? Edit by Baskecior - pamietaj o poprawnym nazywaniu tematów - poprawiłem.
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
termostat napewno,tez tak mialem niedawno.
-
[B5 AFN] nowy termostat
no i po klopocie nowy termostat byl niedobry dzisiaj wymienilem go na nastepny i jest ok trzyma 90 stopni caly czas :oklaski:.
-
[B5 AFN] Tchniecie mocy 'by Rogalotti' :)
no jasne tylko z kad wziasc namiary do niego?
-
[B5 AFN] Tchniecie mocy 'by Rogalotti' :)
daj znac jakie koszta byly tez bym chetnie to zrobil
marek2222
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta