Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pumex1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam sluzbowke Lenovo R60. Na pewno wole go do Della, ktory mial kiepska kalwiature, slabszy procek (no ale wiadomo - to byl starszy model). Do moich potrzeb biznesowo-sluzbowych wystarcza, ale w domu mam juz prywatnie Fujitsu-Siemens Amilo - o parametrach zbliznonych do podanych, z dobra matryca i naprawde dziala bez zarzutu pozd. Szymon
  2. to moze ktos mi poleci gdzie w W-wie jest "4x4 friendly" stacja diagnostyyczna? konczy mi sie przeglad na Subaru i podjechalem w takie miejsce na Modlinskiej, gdzie nigdy problemow nie robili. A tym razem trafilem na idiote, ktory zaproponowal mi wjazd na rolki z programem dla "oski". Spytalem sie czy wie co to jest wiskoza i czy mi pokryje koszty naprawy, to sie obruszyl, ze Honde kiedys 4x4 tu robil i nic sie nie stalo. Zalamka normalnie Na szczescie Audi dopiero za rok pojdzie na kontrole
  3. Montuje alarmy w 3-cim juz samochodzie u czlowieka, ktory zwie sie: Joński Wiesław. Autoalarmy tel. 0 22 614 87 31 03-068 Warszawa, Zawiślańska 13 pow.Warszawa, woj. mazowieckie (Białołeka) i jestem zadowolony. Facet dokladny i rozsadny cenowo
  4. mam w Subary Harry II ASC + 75 cm antene (te z Presidneta - modelu teraz nie pomne). Poniewaz sie sprawdza calkiem dobrze (chwala temu kto wynalazl ASC :> ) to taki sam zestaw pakuje wlasnie do A4. Musze tylko pokombinowac, bo w Imprezie wymontowalem popielniczke i w to miejsce idealnie weszlo radyjko, a w Audi to chyba skorzystam z kieszeni po lewej - pod kierownica. Wedlug pierwszych przymiarek powinno tam wejsc bez zarzutu. Mysle tylko nad antena, bo zginal mi gdzies "grzybek" do mocowania anteny i kumpel zachwala mi LEMM-a AT 106. Na allegro wychodzi kolo 100 PLN.
  5. Witam Z seryjnych oficjalnie 110KM i 235Nm (wg pomiaru 118KM i 234,5Nm) zrobilo sie 140KM i 300Nm. No i zaczelo jechac i przyspieszac Co prawda jutro do pracy jade Impreza, wiec pewnie entuzjazm mi przygasnie ale i tak jestem baaardzo zadowolony z "czipsa". zdravim Szymon
  6. hmmm.. chcialem sie dzisiaj przytargac ze swoja A4-ka na spotkanie - no i tak to jest jak sie w sprawie "nawigacji" kobiet slucha... Promenada... Panorama... wsio rawno - w sumie przynajmniej z bankomatu skorzystalem w Panoramie (Witosa/Czerniakowska) pozdrawiam Szymon
  7. nie zmienilem marki... po prostu Subaru jeszcze diesla nie wypuscila a tak powaznie, to 2-gi samochod tez chce miec solidny pozdrawiam Szymon
  8. Witam wszystkich, mam na imie Szymon, obecnie mieszkam w W-wie. Jestem na etapie poszukiwania A4 jako "drugiego samochodu w rodzinie" Obecnie poruszam sie Subaru Impreza GT, wiec poszukiwany model A4 to oczywiscie quattro pozdrawiam Szymon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.