Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Autoalarmy - Warszawa i okolice


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli ktoś poszukuje dobrego człowieka, który montuje autoalarmy za dobre pieniądze i naprawdę bardzo profesionalnie to piszcie na PW.

Sam zajmowałem się kiedyś jako młodzian dorabianiem do kieszonkowego w tym fachu i naprawdę mogę powiedzieć, ze człowiek robi to perfekcyjnie.

Część moich znajomych zakładała u niego systemy alarmowe i każdy jest do tej pory zadowolony.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć bo coś musze wyrezać :)

Rezaj rezaj. Jakby co to daj znać to się coś dobierze do Ciebie.

Zobaczysz jak u mnie działa wszystko i zdecydujesz się czy pasi czy nie taka konfiguracja - oczywiście te informacje o zabezpieczeniach zostaną między nami :naughty:

Będzie Pan zadowoloooooonnnyyyyy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr ja potrzebuje coś do swojego. Ale cos takiego, że wiesz...KOKS. Nie odjedzie bez mojego palca albo rozpoznania mowy. Macie cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr ja potrzebuje coś do swojego. Ale cos takiego, że wiesz...KOKS. Nie odjedzie bez mojego palca albo rozpoznania mowy. Macie cos takiego?

:polew: poziek zawsze mie rozwalasz takimi tekstami :polew:

Słyszałem, ze gościo ma system rozpoznawania odbytu - pewnie sie nada :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr ja potrzebuje coś do swojego. Ale cos takiego, że wiesz...KOKS. Nie odjedzie bez mojego palca albo rozpoznania mowy. Macie cos takiego?

Nie ma co przesadzać. Wstawisz to co ja mam i wierz mi, że w zupełności to wystarczy.

Ja montowałem kiedyś alarmy i wiem coś na ten temat.

Poza tym sobie do auta nie pozwoliłbym wrzucić jakiegoś badziewia i przez byle kogo.

:polew: poziek zawsze mie rozwalasz takimi tekstami :polew:

Słyszałem, ze gościo ma system rozpoznawania odbytu - pewnie sie nada :polew: :polew: :polew:

No nie Wiciu, rozwaliłeś mnie tym tekstem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje alarmy w 3-cim juz samochodzie u czlowieka, ktory zwie sie:

Joński Wiesław.

Autoalarmy

tel. 0 22 614 87 31

03-068 Warszawa, Zawiślańska 13

pow.Warszawa, woj. mazowieckie

(Białołeka)

i jestem zadowolony. Facet dokladny i rozsadny cenowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje alarmy w 3-cim juz samochodzie u czlowieka, ktory zwie sie:

Joński Wiesław.

Autoalarmy

tel. 0 22 614 87 31

03-068 Warszawa, Zawiślańska 13

pow.Warszawa, woj. mazowieckie

(Białołeka)

i jestem zadowolony. Facet dokladny i rozsadny cenowo :)

Ale to nie jest wątek typu: PODAJCIE ZAKŁADY MONTAŻU ALARMÓW.

Przeczytałeś ten wątek, bo trochę dziwnie z tym wyskoczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem alarm w Milanówku u człowieczka który na codzień sie tym zajmuje "dla kogoś", a w weekendy zakłada sam. Auto rozebrał bardzo profesjonalnie, wszytskie wiazki i przewody poizolowane (własciwie neiwidoczne) zewnetrzne puszczone w pancerzach. Alarm z kluczykiem scyzorykiem (dwie sztuki) i domykaniem szyb wraz z montażem kosztował mnie niecałe 500zł. Gdyby ktoś byl zainteresowany na priva moge podac bezpośredni namiar na człowieczka. Dodam że ma też komputer prywatnie :> i przy mnei robił akurat opla za 20zł :th:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 15:25 _________________________________________________w sobote byłem u tego człowieczka od alarmów wymieniałem buzer w zegarach wstawił mi nowy głośniczek (30zł razem z wymianą) i powuiedział że dla klubowiczów moze robić taniej te alarmy bo w A4 jest łątwy dostęp i nie jest to takie czasochłonne. tak wiec za alarm z kluczykiem scyzorykiem domykaniem szyb i kilkoma innymi bajerami 400-450zł. buzerów też ma wiecej :) piszcie na priv a ja podam kontakt jesli ktoś zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecam namiar od lukaszr. Człowiek na hasło A4 forum wcisnął mnie na sobotę po południu, samochód odebrałem w niedziele rano. Wszystko ładnie i zgrabnie. Co prawda po wstawce zabezpieczen padł mi czujnik temp cieczy.... ale mechanik mówi że to wina czujnika i raczej nikt przy nim nie majstrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a co bys mi poleci w przystepnej cenie bo potrzebuje zalozyc alarm do mojej swiezo nabytej a4 b5 99r. Mam tylko domykanie i CZ na kluczyk a chcialbym na pilocik i czojki w srodku i jeszcze cos ale musial bys mi cos doradzic... Jak mozesz odezwij sie do mnie na PW w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a co bys mi poleci w przystepnej cenie bo potrzebuje zalozyc alarm do mojej swiezo nabytej a4 b5 99r. Mam tylko domykanie i CZ na kluczyk a chcialbym na pilocik i czojki w srodku i jeszcze cos ale musial bys mi cos doradzic... Jak mozesz odezwij sie do mnie na PW w tej sprawie.

Zadzwoń tam gdzie mam namiar i wszystkiego się dowiesz.

Przez ręce Zbyszka przeszło już kilka A4 z Klubu i z tego co wiem to ludzie są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ktorym miejscu w warszawie on zaklada alarmy, mozesz podac numer do tego człowieka bo ja w temacie nie moge znalesc??? Albo na PW wyslij i napisz ile by miej wiecej kosztowalo zalozenie alarmu bo nie wiem ile kasy szykowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a co bys mi poleci w przystepnej cenie bo potrzebuje zalozyc alarm do mojej swiezo nabytej a4 b5 99r. Mam tylko domykanie i CZ na kluczyk a chcialbym na pilocik i czojki w srodku i jeszcze cos ale musial bys mi cos doradzic... Jak mozesz odezwij sie do mnie na PW w tej sprawie.

Zadzwoń tam gdzie mam namiar i wszystkiego się dowiesz.

Przez ręce Zbyszka przeszło już kilka A4 z Klubu i z tego co wiem to ludzie są zadowoleni.

Potwierdzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a co bys mi poleci w przystepnej cenie bo potrzebuje zalozyc alarm do mojej swiezo nabytej a4 b5 99r. Mam tylko domykanie i CZ na kluczyk a chcialbym na pilocik i czojki w srodku i jeszcze cos ale musial bys mi cos doradzic... Jak mozesz odezwij sie do mnie na PW w tej sprawie.

Zadzwoń tam gdzie mam namiar i wszystkiego się dowiesz.

Przez ręce Zbyszka przeszło już kilka A4 z Klubu i z tego co wiem to ludzie są zadowoleni.

Potwierdzam :good:

też się dopisuje do listy zadowolonych klientów Zbyszka. Gość naprawdę wie co robi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez korzystalem z uslug Zbyszka. Dobra robota, choc nie najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, założyłem.

No prawie założyłem, bo tylko się przyglądałem, a wszystko założył Zbyszek :).

Efekt wygląda solidnie, zobaczymy jak będzie się sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...