Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za część przy silniku?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za część za silnikiem, zaznaczona dużą strzałką?, małą strzałką zaznaczyłem przewód lub wężyk, który jest poszarpany, praktycznie urwany. Wie ktoś co to jest? :rolleyes:

Audi014.jpg

Opublikowano

to luska od naboju cwiczebnego z 1939r, jak widac w niezlym stanie :biggrin: :cool:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 11-05-2007, 17:45 ]

za bezsensowne posty mozna dostac czeronya kreseczke!

Czmu bezsensowne, odrobina humoru wskazana jest nawet przed smiercia :confused:

Opublikowano
  • Autor

czy muszę ją zdetonować? :rotfl::rotfl:

a tak na poważnie, nie wie nikt co to jest?

Opublikowano

Regulator ciśnienia paliwa.

Opublikowano
  • Autor

a wiesz może czemu służy ten przewód?

[ Dodano: 11-05-2007, 19:04 ]

przewód ten jest połączony z przepustnicą,(chyba to jest przepustnica) z przepustnicy wychodzi taka główka na którą jest ten przewód nakładany, nie jest to plastikowy ani gumowy przewód, wygląda jak przewód do pompki od roweru, nic sie nie dzieje złego, ale musi to na coś wpływać jeśli jest on rozerwany :rolleyes:

Opublikowano

Jak zdejmiesz ten przewód to będziesz mial wyższe ciśnienie paliwa na listwie.

Opublikowano
  • Autor

nie wiele mi to wyjaśniło, no ale dzięki za dobre chęci, z tego co rozumiem może to poczekać do następnego przeglądu :question:

Opublikowano
musi to na coś wpływać jeśli jest on rozerwany

Tak jak napisał marewel, reguluje ciśnienie paliwa, a ma wpływ na zwiększone zużycie paliwa

Opublikowano
  • Autor

no to chyba będe musiał wymienić ten przewód, dzięki za info :wink:

Swoją drogą, jeśli teraz pali mi 9l/100km w mieście, to co będzie po zmianie przewodu :biggrin:

Opublikowano

Odrobinę mniej, może 0,1l :wink:

Opublikowano
pali mi 9l/100km w mieście,

jesli naprawde pali ci tyle, to jest to REWELACYJNY wynik wiec lepiej mic nie kombinuj..

Opublikowano
  • Autor

ale żeby osiągnąć taki wynik to musze jezdzić jak emeryt, biegi zmieniać max do 2500rpm, a nie cierpie tak jezdzić, chciałem tylko sprawdzić spalanie, przy normalnej jeżdzie 11 do 13l, tak przypuszczam :wink:

Opublikowano

nawet jak jezdze jak "dziadzio"to sie w "dyszce" nie szmieszcze. 9 to najwyzej na trasie przy 120...

Opublikowano
ale żeby osiągnąć taki wynik to musze jezdzić jak emeryt, biegi zmieniać max do 2500rpm, a nie cierpie tak jezdzić, chciałem tylko sprawdzić spalanie, przy normalnej jeżdzie 11 do 13l, tak przypuszczam :wink:

Teraz to mogę ci uwierzyc nawet :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.