Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam na imię Marek (nick: ptasiekm) jestem ze Wschowy woj. Lubuskie.

Tydzień temu kupiłem Audi A4 1.9 TDI listopad '99r. 116 KM, kombi. Przebieg 138 tys.

Nie jestem pewien czy mam silnik od tego modelu, brak w nim pewnego urządzenia sterującego ciśnieniem. Wymieniłem olej i ten świeżo wymieniony już jest czarny jak smoła, Czy to normalne w dieslach ? To mój pierwsze diesel. Proszę drodzy posiadacze aut marki Audi zobaczcie zdjęcia i powiedzcie mi co to za silnik ? Za poradę z góry dziękuję.

IMG_2124.jpg

IMG_2125.jpg

IMG_2126.jpg

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 18-04-2007, 10:42 ]

jesli chodzi o silnik temat przeniesiony do dzialu silniki diesla

Opublikowano

witaj na pokladzie :a4fan:

co to za wynalazek?? :rolleyes: :eek:

Opublikowano

Witaj, jakoś dziwnie wygląda napis "Poland" na silniczku :rolleyes: . Jak dla mnie to ten silniczek nie jest oryginalny.

Opublikowano
co to za wynalazek?? :rolleyes: :eek:

115 PD bez plastikowej osłony .... :wink:

p.s ptasiekm jakie masz oznaczenie silnika na wlepce w bagazniku (tam gdzie koło zapasowe) :question:

Opublikowano
Wymieniłem olej i ten świeżo wymieniony już jest czarny jak smoła, Czy to normalne w dieslach ?

tak

a inni posiadacze mają też 'Poland' ?

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za brak przywiitania się w newbie, już się poprawiłem. Lekko się gubię co i gdzie.

Na naklejce w bagażniku mam symbol AHU.

Co oznacza : 115 PD bez plastikowej osłony ?

Opublikowano

to oznacza 90 ps i nie jest to PD

Opublikowano

AHU 116? To się da zrobić, ale coś już jest kombinowane. I moim zdaniem brakuje osłony, wystraczy spojrzeć na nakrętkę 710 :wink:

Opublikowano

co do oleju to z tego co wiem to dieslach jest to normalne ;] że robi sie praktycznie od razu czarny jak smoła ;p co do silniczka kolega dobrze pisze w bagażniku przy zapasówce naklejka z oznaczeniami ;]

Opublikowano
Na naklejce w bagażniku mam symbol AHU.

Co oznacza : 115 PB bez plastikowej osłony ?

symbol AHU oznacza ze masz 90koni

115 PD czyli pompe duse (pompowtryskiwacze)

Opublikowano
  • Autor

Ale ma pompowtryskiwacze i moc auta 116-to konnego, w takim razie od czego mam ten silnik ? Serducho mi wali bo mam wrażenie że dałem się wpuścić w kanał.

Opublikowano
Przepraszam za brak przywiitania się w newbie, już się poprawiłem. Lekko się gubię co i gdzie.

Na naklejce w bagażniku mam symbol AHU.

Co oznacza : 115 PD bez plastikowej osłony ?

wyglada na to ze kupiles kota w worku .... :rolleyes:

Opublikowano
wyglada na to ze kupiles kota w worku ....

mam nadzieje ze to nie auto z dwóch czescie zespawane :rolleyes:

Opublikowano
Ale ma pompowtryskiwacze
a skąd wiesz ?
Opublikowano
  • Autor

Renomowany blacharz ocenił że uderzone było z przodu i to lekko, wymieniony błotnik prawy i pas przedni, pre_pl dzięki za linka wygląda na to że oryginalnie miałem mieć motor 90-io konny + pompowtryski.... tylko za licho nikt nie wie co teraz mam za jednostkę i czy jest oryginalna czy kombinowana ?

Opublikowano
motor 90-io konny + pompowtryski....
a były takie?

z tego co mi sie wydaje to nie było ale najlepiej podjedż do ASO i Ci wszytsko powiedzą.

Opublikowano

nie bylo 90+pompowtryski

Opublikowano
Ale ma pompowtryskiwacze
a skąd wiesz ?

po zdjeciach widac ze to PD-ek .... :wink:

widac ktos zrobił przeszczep .... mozliwe ze podczas dzwona uszkodzony został silnik i autko dostało nowe mocniejsze serducho .... ( i to jest ta optymistyczna wersja :wink: ... )

a gorsza to ta ze ktos moze zrobil jakas hybryde (VP+PD) ... :rolleyes:

p.s ciekawe jak to jeżdzi ... :question:

Opublikowano
po zdjeciach widac ze to PD-ek ....

widac ktos zrobił przeszczep .... mozliwe ze podczas dzwona uszkodzony został silnik i autko dostało nowe mocniejsze serducho .... ( i to jest ta optymistyczna wersja ...

a gorsza to ta ze ktos moze zrobil jakas hybryde (VP+PD) ...

p.s ciekawe jak to jeżdzi ...

ok ale jak wytlumaczyc to POLAND ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.