Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!


ptasiekm

Rekomendowane odpowiedzi

Pogubiłem się mam Audi z pażdziernika 1999r. więc chyba po I lifcie, klimatronik wyświetla mi 87 kodów, jeśli temperatura nagrzewnicy jest na 51C to w takim razie też dochodzi do 90 stopni i koniec ?(do czego służy nagrzewnica ?) ... z jakiegoś postu tutaj na stronce wydrukowałem sobie kody ale tylko do 60-ąt pare, skoro mam wersję po lifcie skąd wezmę kody do tego klimatronika co mam ?

Ile kilometrów trzeba średnio przejechać aby w taki dzionek jak dziś nagrzać motor do 90 stC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś (fachowca, znawcę, miłośnika) z okolic Leszna, Głogowa, Nowej Soli, Rawicza ...... kto Vag-iem sprawdzi mi motorek tudzież sąsiednie urządzenia.

Mechanicy z całym szacunkiem ograniczają się do wąskiego zakresu diagnozowania.... jak awaria usunieta to wołają w drogę!!!

A mi potrzeba kogoś takiego jak Wy, kogoś kto z miłością i dbałością podchodzi do szczegółów.... kto podepnie kompa i powoli sprawdzi wszystkie ciśnienia, wtryski itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się mam Audi z pażdziernika 1999r. więc chyba po I lifcie,

Auto masz po II lifcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba łatwiej spojrzeć na przód samochodu:maska,zderzak,lampy

to sa czesci, ktore mogly byc latwo wymienione przez poprzedniego wlasicicela, wymiana klamek chyba nie jest mozliwa bez ciecia, spawania i szpachlowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba łatwiej spojrzeć na przód samochodu:maska,zderzak,lampy

to sa czesci, ktore mogly byc latwo wymienione przez poprzedniego wlasicicela, wymiana klamek chyba nie jest mozliwa bez ciecia, spawania i szpachlowania.

Dokładnie - zawsze patrze na klamki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę !!!!

Jeśli łaska proszę podajcie mi z ETK-i numer licznika (zegarów) do Audi A4 1,9 TDI 116 KM X.1999r.

mam w tej chwili założony o oznaczeniu : 8DO920900H i jest zepsuty, muszę nabyć nowy tylko nie wiem czy mam oryginalny i jesli kupię z innym oznaczeniem a będzie wyglądał identycznie to czy zapasuje ??? podpowiedzcie jeśli wiecie

.........................za pomoc z góry dziękuję..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A4 2000 rok,silnik AJN 115 KM numer licznika 8D0920930 firmy JAEGER ( rowniez zepsuty) :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES, zależy co masz zepsute, mi błędnie wskazuje temperaturę, od razu wskakuje na 72 (ciepły czy zimny ganze gal)- widocznie ktoś grzebał a wskazania z zegarów mają wpływ na grzanie świec no i nie wiem kiedy i jaka jest rzeczywista temperatura, jak odłączę czujnik to znowu mi klimatronik nie pokazuje temp. ale za to świece mi grzeje bo ciągle widzi temp domyślną - 10 C

jak mam załączony licznik a autko się podgrzeje to mam na liczniku 110 stopni i gaśnie mi silnik ... coś go odłącza.... zwariuję z tym autem..

[ Dodano: 05-05-2007, 07:15 ]

..........................Ponawiam prośbę ......................................

Mam ogromną prośbę !!!!

Jeśli łaska proszę podajcie mi z ETK-i numer licznika (zegarów) do Audi A4 1,9 TDI 116 KM X.1999r.

mam w tej chwili założony o oznaczeniu : 8DO920900H i jest zepsuty, muszę nabyć nowy tylko nie wiem czy mam oryginalny i jesli kupię z innym oznaczeniem a będzie wyglądał identycznie to czy zapasuje ??? podpowiedzcie jeśli wiecie

.........................za pomoc z góry dziękuję..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do numeru : 8D-X-400 000

8D0 919 861 FX - zestaw zegarów do diesla (260km/h)

8D0 919 861 GX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z dodatkowymi przyrządami

8D0 919 881 XH - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z FISem

Od numery : 8D-Y-000 001

8D0 920 900 MX - zestaw zegarów do diesla (260km/h)

8D0 920 900 RX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z zegarem cyfrowym

8D0 920 900 NX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z radiowym zegarem cyfrowym i dodatk. przyrządami

8D0 920 900 SX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z zegarem cyfrowym i dodatk. przyrządami

8D0 920 931 TX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z radiowym zegarem cyfrowym i FISem

8D0 920 932 FX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z zegarem cyfrowym i FISem

Od 8D-1-000 001

8D0 920 932 FX - zestaw zegarów do diesla (260km/h) z zegarem cyfrowym i FISem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...