-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Jak zdążę sformatować dysk i zainstalować windoswsa na drugim kompie to na pewno się przyłączę . Pozdro
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
I znowu się spóźniłem . Jak będziecie następnym razem grać dajcie znać na GG. Mój numer to 3858020. Pozdro
-
A4 B6 3.0 220KM 2001r VS VW PASSAT 2.5D 4-MOTION 196KM???
Tylko i wyłącznie . Pozdro
-
Co dostaliscie pod choinke :)
A ja dostałem rękawiczki, bluzę, portfel, gre NFS ProStreet na PS2, statyw do aparatu, trochę kasy, nowy sztucer i lunetę(która jak na razie leży u znajomego w szafie w USA ) :drool:, no i jeden prezent będzie trochę spóźniony bo dostanę go dopiero w lutym i będzie to 2.8 Avant :drool: lub BMW 328 coupe :drool:. Ale najpierw muszę zdać egzamin na prawko, który mam 2 stycznia . Pozdro
-
pirat - tvn turbo dzis:)
Jakiś rok temu spotkałem ich na światłach na trasie Nowy Dwór Gdański- Gdańsk. Dobrze że jechali w przeciwną stronę bo mogło być drogo . W sumie fajnie by wyglądało jak srebrne A6 goni/zatrzymuje srebrne A6 . Pozdro
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Trochę późno . Jak nie zasnę przy książkach to się stawie . Pozdro
-
Strefa schengen
A ja się cieszę że wchodzimy do strefy schengen . Jako że poluje i mam broń w nietypowym kalibrze, do której niemożna kupić amunicji w Polsce to musiałem ją sprowadzać z Niemiec a z tym były problemy i pełno formalności a teraz sobie wsiądę w samochód, pojadę do Berlina i bez problemu kupię amunicję . Pozdro
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Witam ponownie po bardzo długiej przerwie . Jak można to do Was dołączę . Pewnie dostanę :bicz3: bo będę grał na touchpadzie . Podajcie tylko hasło i IP do servera oraz mapy na jakich będziemy grać . Pozdro
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Również głosowałem na Audi. A lepszy wiadomo kto jest .
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
Właściciel by chciał trochę poprzerabiać ale Asiunia się starzeje i najprawdopodobniej za rok będzie zmiana na coś nowszego .
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
Asiunia właśnie wróciła do domu . Powodem awarii okazała się sonda lambda . Asiunia jeździ jak nowa .
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
We wtorek Asiunia jedzie do serwisu na wymianę sondy lambda i od razu zobaczą co się w skrzyni dzieje. uzupełnij profil
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
No i się stało . Multitronic się zaczął sypać . Zna może któryś z Kolegów dobry servis ASB?? .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Różnica pomiędzy A4 z Us i A4 z Europy
Podam przykład: luneta Leupold VX-III 4,5-14X50 cena w USA- 850$(około 2300zł)+ przesyłka 20$ czyli razem około 2350zł a w Polsce 4190zł :twisted: . Czyli przebicie prawie 100% :twisted: . Podobnie jest z komputerami, kamerami itp, samochodami też :twisted: .
666mada
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta