Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa schengen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym poznac wasze zdanie na temat usunieciu granic i strefa schengen?

Ja osobiscie uwazam ze zacznie sie masakra....

Opublikowano

Ciepły ja osobiscie uwazam, ze to co sie dzialo przez ostatni czas z granicami to byla szopka.

Ciekawe moze sie zrobic dopiero, jak Uklad z Schengen bedzie funkcjonowac na portach lotniczych.

Najbardziej to sie wycwanili Brytyjczycy. Oni nie weszli do strefy, takze do nich i tak beda kontrole. A jak jakis Angol opusci granice, to moze sobie fruwac po calej Europie. Powinni cos z tym zrobic.. :naughty:

Ale i tak nie jest powiedziane, ze mobilna sluzba celna nie bedzie Cie trzepac w strefie przygranicznej.. :naughty:

Opublikowano

Prezes będzie zły jak zobaczy ten temat ;)

Opublikowano

jaka znowu masakra sie zacznie??

Cieply ty dzis naogladales sie za duzo aut na necie i chciales RR z OOOO robic, teraz pewnie horrory i jakas masakra Ci sie sni

Opublikowano
  • Autor

Prezes będzie zły jak zobaczy ten temat ;)

Dlaczego bedzie zły?

jaka znowu masakra sie zacznie??

Cieply ty dzis naogladales sie za duzo aut na necie i chciales RR z OOOO robic, teraz pewnie horrory i jakas masakra Ci sie sni

Maskra z tym ze tak jak napisal ykk zaczna sie wbijac do nas no i ludzie z ukrainy, rosji itd beda sie pchac

Jakos tak mi do glowy wpadlo wiec pomyslalem ze sie dowiem co myslicie :naughty:

Opublikowano

Prezes będzie zły jak zobaczy ten temat ;)

Dlaczego bedzie zły?

bo nie lubi gadki o polityce. wiem, że kiedyś tematy związane z polityką leciały od razu do kosza albo utrzymywały się przez chwilkę :)

Opublikowano
  • Autor

z polityka to jest napewno zwiazane ale mi bardziej chodzilo czy jestescie optymistycznie nastawieni do tego ze mozna smigac gdzie sie chce i kiedy sie chce bez zadnych problemow

Opublikowano

A ja się cieszę że wchodzimy do strefy schengen :decayed:. Jako że poluje i mam broń w nietypowym kalibrze, do której niemożna kupić amunicji w Polsce to musiałem ją sprowadzać z Niemiec a z tym były problemy i pełno formalności a teraz sobie wsiądę w samochód, pojadę do Berlina i bez problemu kupię amunicję :naughty::dance:.

Pozdro

Opublikowano

Maskra z tym ze tak jak napisal ykk zaczna sie wbijac do nas no i ludzie z ukrainy, rosji itd beda sie pchac

Niby gdzie..? :mysli:

Opublikowano

Cieply ty dzis naogladales sie za duzo aut na necie i chciales RR z OOOO robic, teraz pewnie horrory i jakas masakra Ci sie sni

Murzyn pisz większymi literami , nie każdy ma lupe :D

Opublikowano

no ja tez nic nie kumam - dawno nie ogladalem zadnych wiadomosci itd - moze cos mnie ominela :mysli:

Opublikowano
  • Autor

najwidoczniej :naughty:

Opublikowano

W jaki sposób zaczną się wbijać ludzie z Ukrainy i Rosji...? Przecież to im wzrosną koszty wiz i ciężkość ich otrzymywania...

Opublikowano

Plusem strefy będzie odliczanie 22 % vatu od samochodów sprowadzonych na firme a nie jak do tej pory tylko 6 tyś zł :)

Opublikowano

Strefa Schengen jest ok , jezdze czesto z Belgii do Francji i wiem jak to wyglada : puste baraki na granicy,zero kontroli ( prawie, chyba ze jest jakas akcja) wiecej kontroli jest na bramkach od platnej autostrady.Kiedys przejechalem granice 80km/h a ograniczenie jest10km/h.

Opublikowano

Co do samochodów o 22% vat to nie sądzę żeby to tak łatwo przeszło, polscy politycy na pewno coś wymyślą żeby utrudnić biednemu mieszkańcowi.

Opublikowano

Polacy są the best - są granice - narzekają , znoszą też narzekają zamiast się cieszyć że będziemy pełnowartościowymi członkami unii i niebędziemy musieli na granicy sie tłumaczyć co wieziemy po co i gdzie , mnie to zawsze tak wkurw.... że ho ho. A co do ludzi z Ukrainy , Rosji itd to oni akurat maja gorzej bo ceny wizy im wzrosną z 0 lub 10 euro na 35 euro a to dla niektórych sprawa niedoprzeskoczenia i pojadą na słowacje gdzie wizy są dużo tańsze. A ci co się przebiją przez las to tylko przejadą Polske wzdłuż i wjadą sobie do Niemiec , Austrii bo po grzyba siedzieć w Polsce jak mozna swobodnie przełknac później prawie całą europe bez kontroli granicznej. Tym co sie to nieuda zostaną w Polsce :D

Opublikowano

jak wszystko ma swoje "plusy" i "minusy"... najbardziej to się boją Niemcy z przygranicznych miejscowości ( głównie przestępczości), mi osobiście trochę to nie pasuje bo tak to miałem prawie zawsze dokładną kontrole auta na granicy: dokumenty itp i dalej był spokój a teraz to będą zapewne czatować w 1-szej wiosce ...

Opublikowano

Co z tego , że nie sprawdzą mi papierów na granicy .. ale złapie mnie szkop na pirwszym lepszym parkingu i skontroluje , Austrijak wychaczy z bramki autostradowej przy pomocy lornetki i zawinie na parking na przepyrke całkiem podobnie jak Włoskie Muncipi lub Carabinieri :thumbdown:

Ostatnio przepraczałem Czesko-Polska granice to postawili "młodych" narwanych , ktorszy jeszcze rwali sie do sprawdzania , ale starzy celnicy machali juz tylko rękami zeby przejezdzać ;)

Opublikowano

ja bede jechal za pare dni przez nasz zachodnia granice i mam nadzieje ze juz jej nie bedzie :), napewno beda kontrole celne na parkingach i stacjach jak to jest w niemczech

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.