Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa schengen


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

no teraz myślę że wreszcie dotrze tu do Hiszpani polska kiełbasa bo już mam dość ruskich podróbek jak np.KPAKOBCKA, a nie wspomne że Lecha bym się napił, bo Żywiec to mi już bokiem wyłazi.tak więc same plusy w zwiąku ze zniesieniem granicy na Odrze. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem do Berlina no i elegancko, żadnych kontroli no i to uczucie jak się przejeżdża 100km pomiędzy budkami gdzie kiedyś stało się minimum kilka minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile moge teraz fajek przewieź do niemcowni???? Bo jeżdże przez Niemcy do Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni już minęło więc spostrzeżenia mieszkańca na styku trzech byłych granic:

Więcej jest patroli mobilnych, mundurowi z SG stoją i kontrolują kilka kilometrów od granicy.

W niemczech też podobnie, na pierwszych parkingach za granicą to lepiej nie stawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Spedyt, my wlasnie wczoraj wrocilismy, granice przekraczalismy w Olszynie-pusciutko, przejechalismy elegancko.Ale pare km. dalej widac czerwona flare, dojechalismy blizej-stoi mercedesiK "Straz Graniczna" i kontrola...troche tylko sie zdziwilam, bo nie wzieli dok. ani moich, ani syna, tylko kierowcy i papiery auta.

Wszystko trwalo 2 min. i pojechalismy dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-odnosnie kontroli mobilnych patroli SG-przeciez jak pamietacie one zawsze były tylko ze czestrze kontrole pojawiały sie po stronie niemieckiej-słynne niemieckie LT :) teraz kiedy czesto jezdze do niemiec nie czesciej zanim zniesiono kontrole na naszych zachodnich przejsciach-bardzo czesto spotykam sie z mobilnymi patrolami SG nawet pod Koszalinem a standardem juz jest ze na tzw górce za Penkum stoja Polizei i kukaja przez lornetke na auta zasówajace od strony Kołbaskowa-przewaznie trzepia TIRy, Busy i Autobusy osobówki zadko ale moze sie zdarzyc-a juz na pewno kiedy przykukaja nas ze mamy nie zapiete szelki dotyczy wszystkich osob przebywajacych w aucie dokładnie obserwuja-moja córka ostatnio im pokazała jezyk kiedy powiedziałem jej ze obserwuja nas przez lornetke-hahaha niemiecki policjant tylko sie usmiechał-nasi to juz by mnie trzepali :D

Widuje takze na trasie w Polsce tzw. Schengen-wozy powinni czesto sie pokazywac co by to sie tym za wschodu nie pomyliło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...