Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADR] Analiza sondy lambda
Pokaz loga statycznego.
-
[B6 BEX] Cewki padają jedną za drugą
Wyglada na to ze powinno sie wymienic komplet.
-
[B5 AJM] Czy to właściwy N75 ?
NIE bo ma inna charakterystyke pracy.
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Jezeli jest map sensor to poszukaj na innych kanałach,jezeli nie ma map sensora to nie masz co szukać.
-
[B5 ADR] Analiza sondy lambda
Nie wiedzialem ze to jest log dynamiczny.
- [ALL B5] Zębatka od ABS
-
[B5 AHL] Luz między silnikiem a kołami
Moze
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Moim zdaniem jest caklem dobrze,na LATE waha się miedzy 1.8-2
-
[B5 ADR] Analiza sondy lambda
Raczej nie dziala,napiecie powino oscylowac miedzy 1.2-0.8V
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Pisalem ze 115 i 118
-
TP "Neostrada" vs. Netia
Ja mam netie ponad rok,lacze dosyc slabe - lagi itp. Ale najgorsze jest to ze zanim was podłączą minie ze 3 miesiące bo obsługę maja tragiczna. Pierwszy raz na podlaczenie czekałem 4 miesiace,bo a to przekręcili nazwę miasta,a to jakis numer,a to nazwisko i tak odsylalem ta umowe ze 4 razy. Teraz przedłużałem umowe+zmiana prędkości na 2 mega,i znowu ta sama bajka czekalem 3 miesiace motali sie znowu jak małe dzieci w przedszkolu. Zeby nie bylo ze tylko ja tak mialem,bo ta sa ma bajka byla u szwagra i znajomego,tez poprzekręcali jakieś nazwy.
-
[B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?
Turbina BRD
-
[ALL] Passat B5 po SWAP-ie silnika na 2.0 TDI + mody komfortowe (ex Rogalowe wozidło)
A po co mu 16,jak i tak w zalozeniu DPF mialo nie byc.
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
Co za różnica czym jest robiona adaptacja? Odpalasz vag,vcds silnik kanal 098 nastepnie nastawy podstawowe,w ostatnim okienku wyświetli sie ADAPTACJA OK i masz zrobione.
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
Wlasnie tak sie robi jak powietrze ucieka bokiem.
-
[B5 AEB] Co sądzicie o firmie MIKODA
Kiedy to bylo?
-
[B5 ADP] Jak zidentyfikować czy mam dwumasa
Ja mialem 95r i na 100% byl dwumas to mial straszny luz
-
[B5 AEB] Co sądzicie o firmie MIKODA
Tak gdzies wyczytalem,wiec info nie potwierdzone.
-
[B5 AFN] Czy silnik od A6 1.8T będzie pasował ?
W 2003r masz przypuszczalnie AWT,a z 1999 bedzie prawdopodobnie APU,wiec pasowa nie bedzie bo maja inne bloki.
-
[B5 AJM] Uszkodzony przegób zewnętrzny
Wytsarczy ze odkrecisz srube centralna wtedy juz widac zeby.
-
[B5 ADP] Jak zidentyfikować czy mam dwumasa
A mi sie zdaje ze ADP ma dwumas.
-
[B5 AHL] Jak sprawdzić czy niezbędne jest planowanie bloku ?
A nie mowilem.
-
[B5 AJM] Uszkodzony przegób zewnętrzny
AJM 33 zeby ATJ 38 przynajmniej w passacie. Z pierwszego linka wynika ze pasuje do wszystkiego
-
[AEB B5] Sztywne koło zamachowe zamiast dwumasowego
Znowu zaczyna sie,240 i 228 to średnica tarczy sprzęgłowej a nie kola dwumasowego. W dodatku AEB ma 228. 240 ma jedynie AVF.
-
[INNE] Proszę o analizę logów - kopci, błąd 550 (A6 AKN 2.5TDI)
Zle ustawiony zaplon dlatego wyskakuje 550.