Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elvis_1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak bimmer, nie ma szans usunąć tego błędu teraz przy podróbach. Mnie ta kontrolka wnerwia i wymienię w końcu te 2 podróby jeszcze raz (chociaż szkoda ich bo silnik działa normalnie). Gdyby udało Ci sie usunąć błędy to powiedz jak, to też to zrobię. U mnie po usunięciu błędu jest czysty kokpit do ponownego zgaszenia i zapalenia. Potem pojawia się na stałe znowu
  2. jak kupiłem auto w Lublinie i zadowolony wracałem do domu do Gdańska - to już w tej pierwszej trasie - cewka padła i mnie wytrzęsło. Szok. Po miesiącu musiałem wymienić kolejne 3 cewki . Teraz jest już dobrze. Podstawa to brać tylko oryginalen cewki, są prawie w tej samej cenie co podróby
  3. Mam też 1.8 T B6. Padła mi cewka a zaraz po niej kolejne 2 cewki. Wymieniłem w sumie 3. Bierz wyłącznie oryginalne cewki audi bo kosztują 180 zł a podróby 170 zł. Obecnie 2 z 4 moich cewek to podróby i po wymianie komp pokazuje mi błąd na właśnie tych 2 cylindrach, choć Silnik chodzi już dobrze. Ale może u Ciebie będzie inaczej
  4. Cewki mam wymienione, faktycznie po wymianie ostatniej cewki problem ustał. silnik chodzi prawidłowo. Skasowali mi kontrolkę i wyjechałem z warsztatu. Przy pierwszym zgaszeniu i odpaleniu kontrolka sie zapaliła znowu. Nie umieją jej trwale skasować. Komp pokazuje błąd na 1 i 3 cylindrze. Byłem w 3 warsztatach i nie umieją skasować, w salonie audi w gdańsku nie chcą ruszać bo mam gaz, a oni sie nie znają na instalkach gazowych - więc najwygodniej po prostu olać klienta. Auto działa super ale ta kontrolka engine mnie wnerwia...help....
  5. Mam jazde z cewkami, może ktoś miał podobny przypadek...? Jakieś 2 miesiące temu padła mi cewka (oczywiście w trasie) - ale udało mi się migiem znaleźć warsztat i na miejscu o dziwo mi naprawili. Potem wszystko było super. Wczoraj zaczął nagle szarpać silnik, brak mocy, trzęsie. Diagnoza u mechanika z kompa że cewka poszła kolejna. Zamówili wczoraj i dziś wymienili, błędy wykasowali. Zapłaciłem z wymianą 260 zł i pół kilkometra od zakładu to samo znowu. Więc wracam, a ci mówią że teraz inna cewka padła - pech. Zamówili kolejną i o 16 przyjechała - wymienili i znowu to samo po chwili. Teraz komp pokazuje że padła ostatnia najstarsza cewa. Będą ją mieć w piątek ale mam złe przeczucia. Za tą drugą cewke już im nie zapłaciłem, za trzecią też nie zapłacę jak się błąd powtórzy. pytanie: CZY TO MOŻLIWE ABY ZŁA CEWKA USZKADZAŁA KOLEJNE ?
  6. Przesiadka z Leona 180, na A4 1.8 - 190. Jest inaczej, ale lepiej !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.