Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
Bo widać ze nie masz pojęcia o czym rozmawiasz. Żadne ogromne koszta,normalna naprawa w normalnych pieniądzach.
-
[B6 AWX] BRD VS gt18/22
BRD jest w stanie napompować 1.5bar przy 2tys/obr wiec sam sobie dopowiedz na pytanie jak z jej dolem.
-
[B6 AWX] Czy to napewno łopatki w turbo??? Proszę o analizę logów
Zdaje się ze mapsensor masz uszkodzony. Wrzuc loga statycznego 011
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Panowie pozwole sobie zacytowac inne forum moze odechce wam sie comsportu.
-
[B5 ADP] Gdzie się znajduje czujnik położenia wałka rozrządu
Owszem w ABK tez nie widziałem takiego błędu. ADP ma w aparcie tylko jedno okienko,czyli pełni on funkcje czujnika położenia walka rozrządu. Nieprawidlowe ustawienie aparatu powoduje pojawianie się tego błędu.
-
[B5 ADP] Gdzie się znajduje czujnik położenia wałka rozrządu
Ale nie w ADP.
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9227320
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Bo turbina nie podaje tyle co powinna-czysto techniczne słownictwo.
-
[A6 AFB] Proszę o analizę logów dynamicznych
Wymień przepływomierz bo to nieuniknione.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Piotruś już skończ może.Ciśnienie doładowania w momencie kiedy dawka jest cięta jest jak najbardziej prawidłowe. bo napisze:
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Jak masz nowy filtr powietrza,to tylko wymiana przepływomierza na nowy.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Cisnienie doladowania sie poprawilo,a dawka jest delikatnie przycinana jeszcze.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Jest prawie git.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Oj pomyliło mu sie,pewnie chcial napisac wadliwa turbina
-
Dobrzy chiptunerzy
"Chipować może każdy ... lecz nie każdy umie ... ."za to bajki to umieja opowiadać.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Jeszcze raz popatrz kiedy ciśnienie zadane jest osiągnięte i jak wygląda przy tych obrotach dawka paliwa.
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
Masz szczescie ze na mam loga jak BRD pompuje przy 2000obr 1.5bar
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Przepływomierz niestety do wymiany.
-
[INNE BGW] Prośba o analizę logów
No guzika nie ma,ale numer konta moge podac. :>
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
To co vag juz nie wystarczy,koniecznie musi byc vas - uzasadnij dlaczego.
-
[INNE BGW] Prośba o analizę logów
Raczej przeplywomierz jest padniety,może testa na diodę spróbuj i wrzuć logi. Jest tez nie doladowanie 100mbar w pewnym zakresie obrotow.
-
PS3 vs XBOX360
Dodam jeszcze ze Xklocek to nieudana konstrukcja jak 2.5tdi czy 2.0 BLB porostu sie sypie.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Jaka byla temp silnika?
-
[B5 AFB] Wymiana odmy na stary czy nowy typ ?
Z tych wypowiedzi wynika tylko maslo-malslane lub flaki z olejem. Ludzie z a4 jezdza na nowszym typie,a gdybanie piotrusia zastawmy jego fanom.
-
[B5 AJM] Olej 0W-30 - zostawić czy zmieniać na inny ?
Niedawno zauwazylem ze motul ma klase jakosci SJ a Liqui Moly SM czyli o 2 wyzej,czy to znaczy ze jest lepszy od motula?