Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
Przy pedale w B5 jest pewne cieglo z regulacja można je skrócić i sprzęgło będzie brało niżej.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
Stawiam na N75 jednak.
-
[B5 ADR] Rośnie temperatura silnika
Jak pompa wody pyknie to tym gornym wezykiem w zbiorniczku wyrównawczym nie leci plyn.
-
[B5 AEB] Stuknięcie przy zmianie biegów
Stuki przy zmianie biegów,telepanie silnikiem. Jak mialem ADP tez mi walilo przy zmianie biegow.
-
[INNE] Prośba o analize logów (Seat Toledo AFN)
Dziwny przypadek,niby przycinaja sie kierownice a ciśnienie zamiast rosnąc to spada. Od siebie proponuje powtórzenia loga 011 na 4 biegu.
-
TV LG vs. Samsung
Tez samsung a to dlatego ze poprostu w sklepie wydawalo mi sie ze mial najlepszy obraz. Oczywisce w danym przedziale cenowym.
-
[B5 ALF] Dwa błędy przepustnicy 17967 i 17973
Witam,widze ze na forum nie ma podobnego przypadku w tym silniku. Adaptacji przepustnicy nie da sie ukończyć,to znaczy ze na kanale 098 po komunikacie "adaptacja trwa'' wyskakuje "error". Ogólnie silnikowi nic nie dolega,znaczy ze nie faluje,odpala normalnie spalanie w normie. Tylko te bledy ktore da sie wykasować ale powracają. 17967 - Jednostka sterująca przepustnicą (J338): usterka w Nastawach podstawowych P1559 - 35-00 - - 17973 - Jednostka sterująca przepustnicą (J338): dolne położenie krańcowe nieosiągnięte P1565 - 35-00 - -
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
Tez ostatnio walcze z podobnym falowaniem,narazie przepustnica czysta i swieczki bosch,zostaje jeszcze blad czujnika halla który nie daie sie wykasować.
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Odlaczasz wtyczke od przeplywomierza i podlaczasz diode,wtedy masz maksymalne wslazania.
-
[B6 AVF] Jakiej firmy łożysko jest dobrej jakości ?
Kup ruvila tam ostatnio FAG jest pakowany
-
[Golf 4 ALH] Odchwaszczanie & tuning Gofla, seria 90PS
W IC gdzie ja kupuje raczej nie ma samego jednomasa,przynajmniej w katalogu.
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Test na diode wyjasni cale zamieszanie.
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Jam mam zestaw stalneya z ta genialana grzechotka z mala glowka. http://www.skapiec.pl/img/415490-527-1-stanley-855842.html Ale yato do domowych zstosowan z zupelnosci wystarcza.
-
[Golf 4 ALH] Odchwaszczanie & tuning Gofla, seria 90PS
Komplet sprzegla z jednomasem od VALEO VAL826317 jakieś 1200zl. Dwumasowe ze sprzeglem mozna miec 100zl taniej
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)
Wymien przeplywke i to szybko. Przemik na moderatora
-
[B5 AHL] Jak sprawdzić czy niezbędne jest planowanie bloku ?
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Teraz odpowiem na pytanie zawarte w temacie: Splanować czapke zalozyc jak bedzie zle to splanowac blok.
-
[ALL B6] Jak wyłączyć AIRBAG pasażera ?
pre_pl mialem kiedys kwestie ze po przekładce z angola "przekladacz" nie zamontował wyłącznika poduszki pasażera,czy przekodowaniem da się skasować błąd poduszki?
-
[Golf 4 ALH] Odchwaszczanie & tuning Gofla, seria 90PS
Sa komplety sahcsa na zamienik z jednomasem. Cena jakies 1250zl
-
[B5 AHL] Jak sprawdzić czy niezbędne jest planowanie bloku ?
Zostaw blok w spokoju,splanuj tylko glowice.
-
[B5 AEB] Kość pamięci na podstawce
Miales AEB,pewnie padl i ktos wsadzil APU.
-
[ALL B7] Gazowanie silnika 2.0T - pytania
Ale przy tym sa chłodzone przepływającą benzyna.
-
[ALL B7] Gazowanie silnika 2.0T - pytania
To ze benzyna jest wtryskiwana bezposredno do cylindra,to nie znaczy ze gaz tez musi byc. Problem polaga na tym ze nawet gdy zalozymy sekwencje z wtryskami w kolektor dolotowy,to wtryskiwacze benzynowe beda "opalane" co doprowadzi do ich uszkodzenia. Kwestia mieszanki ubogiej czy ladunku uwarstwionego nie jest problemem,bo takiej mieszanki przy gazie by nie bylo.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to uwalony mapsensor,ktory zawyża cisnienie...
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Te przepływomierze z ASO sa regenerowane był temat na forum,wiec moze sa tylko umyte
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Nasuwa sie jedno stwierdzenie:masz uwalona przelywke wymień N75