Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Przy pedale w B5 jest pewne cieglo z regulacja można je skrócić i sprzęgło będzie brało niżej.
  2. Jak pompa wody pyknie to tym gornym wezykiem w zbiorniczku wyrównawczym nie leci plyn.
  3. Stuki przy zmianie biegów,telepanie silnikiem. Jak mialem ADP tez mi walilo przy zmianie biegow.
  4. Dziwny przypadek,niby przycinaja sie kierownice a ciśnienie zamiast rosnąc to spada. Od siebie proponuje powtórzenia loga 011 na 4 biegu.
  5. Tez samsung a to dlatego ze poprostu w sklepie wydawalo mi sie ze mial najlepszy obraz. Oczywisce w danym przedziale cenowym.
  6. Witam,widze ze na forum nie ma podobnego przypadku w tym silniku. Adaptacji przepustnicy nie da sie ukończyć,to znaczy ze na kanale 098 po komunikacie "adaptacja trwa'' wyskakuje "error". Ogólnie silnikowi nic nie dolega,znaczy ze nie faluje,odpala normalnie spalanie w normie. Tylko te bledy ktore da sie wykasować ale powracają. 17967 - Jednostka sterująca przepustnicą (J338): usterka w Nastawach podstawowych P1559 - 35-00 - - 17973 - Jednostka sterująca przepustnicą (J338): dolne położenie krańcowe nieosiągnięte P1565 - 35-00 - -
  7. Tez ostatnio walcze z podobnym falowaniem,narazie przepustnica czysta i swieczki bosch,zostaje jeszcze blad czujnika halla który nie daie sie wykasować.
  8. Odlaczasz wtyczke od przeplywomierza i podlaczasz diode,wtedy masz maksymalne wslazania.
  9. Kup ruvila tam ostatnio FAG jest pakowany
  10. W IC gdzie ja kupuje raczej nie ma samego jednomasa,przynajmniej w katalogu.
  11. Test na diode wyjasni cale zamieszanie.
  12. Jam mam zestaw stalneya z ta genialana grzechotka z mala glowka. http://www.skapiec.pl/img/415490-527-1-stanley-855842.html Ale yato do domowych zstosowan z zupelnosci wystarcza.
  13. Komplet sprzegla z jednomasem od VALEO VAL826317 jakieś 1200zl. Dwumasowe ze sprzeglem mozna miec 100zl taniej
  14. Wymien przeplywke i to szybko. Przemik na moderatora
  15. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Teraz odpowiem na pytanie zawarte w temacie: Splanować czapke zalozyc jak bedzie zle to splanowac blok.
  16. pre_pl mialem kiedys kwestie ze po przekładce z angola "przekladacz" nie zamontował wyłącznika poduszki pasażera,czy przekodowaniem da się skasować błąd poduszki?
  17. Sa komplety sahcsa na zamienik z jednomasem. Cena jakies 1250zl
  18. Zostaw blok w spokoju,splanuj tylko glowice.
  19. Miales AEB,pewnie padl i ktos wsadzil APU.
  20. Ale przy tym sa chłodzone przepływającą benzyna.
  21. To ze benzyna jest wtryskiwana bezposredno do cylindra,to nie znaczy ze gaz tez musi byc. Problem polaga na tym ze nawet gdy zalozymy sekwencje z wtryskami w kolektor dolotowy,to wtryskiwacze benzynowe beda "opalane" co doprowadzi do ich uszkodzenia. Kwestia mieszanki ubogiej czy ladunku uwarstwionego nie jest problemem,bo takiej mieszanki przy gazie by nie bylo.
  22. Wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to uwalony mapsensor,ktory zawyża cisnienie...
  23. Te przepływomierze z ASO sa regenerowane był temat na forum,wiec moze sa tylko umyte
  24. Nasuwa sie jedno stwierdzenie:masz uwalona przelywke wymień N75

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.