Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam Audi A4 1.9TDI 110 KM. Proszę o ocenę logów, ponieważ wyskakuje mi błąd : 00575 i od tego momentu auto niema mocy.

Są to moje pierwsze logi, proszę o wyrozumiałość...

Oto logi statyczne:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89207edf31861738.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b02205144d3375e0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ad2d2f887576a4c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e18234d6b17d77b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2722ac550c8fad8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7ac3a4bffb9945b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ded934dbdb60f697.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22ef08dc4e23bec6.html

Logi statyczne - BS:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/963a70ea5f57eb44.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50e06526cdbfd477.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dcb3f99b41e5ab0.html

Logi dynamiczne(przed pojawieniem się błędu - 00575):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e94cae8947da2afa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ffd6cd6f5eadd3c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb64e6473066d4c2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/660e58a3f7f9fd0d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29a8c32f6fd04370.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/952cabd4788e9ee3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a7b63b03d2aff65.html

Logi dynamiczne(po pojawieniu się błędu - 00575):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47f80612b20d4270.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/379292c4d9d36ead.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93f1b7c7c1873132.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad30ca4fe3d8e3b3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c874db9dc6f802f8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3db5bfaa0b29b3a9.html

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Zrób porzadek z turbiną,n75,przewody podciśnienia dolot na szczelność-węze,

Opublikowano

Stawiam na nieszczelnosc w dolocie.... :)

Opublikowano

:mysli: turbo pompuje 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek ... ?

Opublikowano

mysli: turbo mierzy 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek ... ?

Wlasnie tak sie robi jak powietrze ucieka bokiem.

Opublikowano

turbo pompuje 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek

Dlatego napisalem ze jest nieszczelnosc w dolocie...w specyficznym miejscu... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

witam ponownie.

Dzisiaj zobaczyłem ze wąż przed kolektorem ssącym jest pęknięty,pewnie to było przyczyną.Dziękuje za informacje i pozdrawiam wszystkich

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:mysli: turbo pompuje 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek ... ?

co to jest "Imm" ??

Opublikowano

co to jest "Imm" ??

Luftmassenmesser ... :wink4:

Opublikowano

myślałem ze rozjaśni mi się to zdanie jesli bede wiedział co to jest lmm. Ale dalej nic nie kumam.

"turbo pompuje 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek ... ?"

turbo pokazuje 1600 mbar, a lmm 1000 i ta różnica powoduje, że być jedno z nich jest padnięte, albo ze po drodze jest dziura?

no i co z tymi dawkami?

Opublikowano

myślałem ze rozjaśni mi się to zdanie jesli bede wiedział co to jest lmm. Ale dalej nic nie kumam.

"turbo pompuje 1600mbar, a lmm 1000 i nie obcina dawek ... ?"

turbo pokazuje 1600 mbar, a lmm 1000 i ta różnica powoduje, że być jedno z nich jest padnięte, albo ze po drodze jest dziura?

no i co z tymi dawkami?

postudiuj troche forum,poczytaj, jest tego troche a napewno dojdziesz o co chodzi ...

"forum to wedka ... rybe musisz zlapac sam ... " :wink4:

Opublikowano

co za dramat!! tak to (""forum to wedka ... rybe musisz zlapac sam ... ") napisałeś, że gęsiej skórki dostałem !!!! :shocked:

to nie sarkazm, tylko żarcik

dzięki za podpowiedzi, pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.