Treść opublikowana przez zibizab
-
no response from controller
Jesli doszedł to podaj nr.tel.na maila to pogadamy.Mam też na Linuxa.
-
no response from controller
Pod viakena kkl idealny.
-
no response from controller
311 vag rozpakujesz i masz czym diagnozować.Bezinstalacyjny -folder.
-
no response from controller
Moze byc uwalony kabel.podaj maila to Ci wyśle vaga bez instalacji
-
Ogarnięcie auta - diagnostyka 1.9 AFN
Wyczyść turbine-duże przeładowanie.
-
Audi a3 2.0 tdi bkd
Ja bym zaczął od filtra paliwa i choćby sczytał kody błędów.
-
Proszę o ocenę kondycji wtrysków.
Poczytaj co i jak logować http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Prośba o analize logów dynamicznych
Jest przładowanie,co do przepł.mało logów
-
Proszę o analizę logów
Dolot jest raczej ok,ciś .doł.2601,0mb-przepływka do obejrzenia i komplet logów
-
[B6 AWX] Problem z silnikiem - brak mocy - analiza logów
Nie no jestem pod wrażeniem
-
[B6 AWX] Problem z silnikiem - brak mocy - analiza logów
E tam robił napewno wszystkie logi naraz.
-
[INNE] Prośba o analizę logów Passat B5 AFN
Zasugerowałem się logiem8 a nie spojrzałem na 3.Skopany mod.
-
[INNE] Prośba o analizę logów Passat B5 AFN
Wyczyściłbym na początek przepływkę.
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
Ale jakimś cudem olej spala przy rozruchu
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
Uszczelniacze zaworowe
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów
Sprawdz cały dolot pod kątem szczelnosci.Węże>dziura
-
[B5 AHH] Proszę o ocenę logów
Zacznij od wyczyszczenia przepływomierza.
-
[B5 AFN] Przestawiony rozrząd, nie chce odpalic, proszę o analizę
To zrob BS statycznie-bez gazu Jesli to BS to ROZrzad faluje-wymiana Kat wtrysku cos nie tak
-
[B5 AFN] Przestawiony rozrząd, nie chce odpalic, proszę o analizę
Te000 to BS?
-
[ALL B5] A4 B5 1,8 125KM Białystok- potrzebna ocena.?
Masz czarno na bialym-czujnik temp,adapt.przepustnicy do zrobienia,wtrysk Poczytaj linki z innych dzialow przed zadaniem pytania.
-
[B7 BNA] Dziwny dzwięk silnika.
Kolego na odległość jest coś ciężko doradzić
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem 2.5 TDI
Kurcze popraw logi bo w 010 widać ,że pedał gazu nie był w podłodze
-
[B7 BNA] Dziwny dzwięk silnika.
Coś może ze sprzęgłem,ew.korbowody -ale to tylko teoria.lub klewiatura ;(
-
[B6 AVB] Logi Statyczne
Sorry to przez KROPKA Cienko myślę/////////
-
[B5 AFN] Proszę o analizę tych logów.
Kropek i zamulenie---