Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. zibizab odpowiedział(a) na DiAMOND temat w 1.9TDI
    :> No to do dziela ,a pod wagiem bylby bląd 00575
  2. zibizab odpowiedział(a) na DiAMOND temat w 1.9TDI
    Posprawdzaj węże dolotu może być dziura od turbiny az do kolektora ssącego
  3. Wymień olej i filtr.Jak to nie pomoże to trzeba sprawdzić ciśnienie oleju. Pompa może siadac lub zapchany smok-sitko
  4. A jeszcze turbina lekko się przycina czyszczenie ew,but na a4
  5. Moze być slaba kompresja i stąd te 2,5 do równej pracy
  6. Kolego wstaw logi do dzialu diagnostyka VAG-będzie coś wiadomo. Jesli chodzi o wtryski to gr.13-cos powie PS-Turbo może też spalać olej
  7. Plyn w misce olejowej,olej w obigu wody,wywalanie wody z chlodnicy,spalanie plynu kopcenie na bialo,lub spalanie oleju ITD>>>>
  8. świeca żarowa-cyl2
  9. Mikrowylącznik w drzwiach.Do wymiany
  10. Ja bym sprawdzl ciśnienie w cylinrach,może po rozgrzaniu traci kompresję i ropa dopala sie w kolektorze wydechowym lub zaworry nie trzymają Ale to tylko przypuszczenia Ew.pompa sie przetawia
  11. Masz dzure w dolocie,sprawdz weże od turbny aż do kolektora ssącego
  12. Turbina slabo ciśnie-zobacz sterowanie,wezyki pocisnienia I przeplywke,ale po rozwiązaniu problemu z doladowaniem A i jeszcze szczelność dolotu
  13. Kupilem z ciekawości.Co o nim sądzicie. Przetestuje go i napiszę jak chodzi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=676746379
  14. Chodzi o jakość oleju-smarowanie
  15. Z turbina jest już ok-przeczysc przeplywkę
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Poczytaj przed logowaniem
  17. Jakbyś wrzucil więcej logów Korekcje OK
  18. Sprawdz kabel od alternatora do aku-może nie lączyć i napięcie idzie na instalację ale nie do akumulatora.
  19. No to z olejem przesadzileś-wymień przynajmniej na pólsyntetyk. Szkoda silnika
  20. Duże przeladowanie turbiny. ,dlatego lapie tryb awaryjny Turbina na stól-czyszczenie PAWEL mnie uprzedzil
  21. Filtr wegla wymień .bo Ci się zbiornik paliwa skurczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.