Treść opublikowana przez zibizab
-
[ALL] Prośba o ocenę logów
Sprawdz przewody podciśnienia i n75 jeszcze raz,duże przeladodanie turbiny. Jesli to AFN to turbina na stól.
-
[B5 AEB] Dusi się, nie odpala, turbina świszcze po zalaniu
Odczytaj 311-ką-bo tych blędów nie ma w vag-u,większości 65535=defekt ECU
-
[B5 AFB] Rosnąca temperatura podczas ciągnięcia przyczepy
Normalne-tylko za szybko.
-
[B5 1Z] Problem z pomką od centralnego a4 96rok 1.9tdi
Moz Ci się przyda http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_schemat_elektrycznydo_pobrania-t100071.0.html
-
[B5 ADR] Problem z odpalaniem
Napisz co dokładnie wymieniłes ,a czujnik temperatury też
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
To znaczy co było przyczyną
-
[B5 ADR] Czy błąd G127 nastawienia przepustnicy ma wpływ na brak ssania
Raczej g62
-
[ALL B5] Prośba o analize logów
Ja nic nie widz e
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
Przy prędkości ok.120 próbowałeś-mi wywaliło
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
Ok Twoje zdanie,ja mam inne
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
trzeba się z tym zgodzić Nie wprowadzj ludzi w błąd Przy lużnym bagnecie olej jest wyrzucany przez przeciwwagi korbowe W moim przpadku wyleciało 0,5 litra,po założeniu gumowych oringów bagnet ciasno wchodził w rurkę i po problemie.
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
Jeśli lużno wchodzi załóż 2 oringi . u mnie pomogło-
-
[B5 AFN] Kabel do domykania szyb z pilota
Jeszcze nie podłączyłem ,dostałem od srzedawcy alarmu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18219.0.html;highlight=domykanie+szyb
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Sprawdż przewody gumowe od turbiny-do kolektora ssącego. Może być pękniecie
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów - brak mocy powyżej 130km/h
Przerób logi bo oczopląsu idzie dostać Za dużo turbina dmucha=przeładowanie
-
[B6 AWX] Mocno dymi, po uszkodzeniu mechanicznym miski olejowej i utracie oleju
Turbina łyka olej napewno-jest wrażliwa na brak smarowania do sprawdzenia kompresja-przytarte pierscienie- cylindr. jak też ciśnienie oleju Można też wrzucić logi 13 stat Do obejżenia panewki
-
[B5 AFN] Prośba o analizę błędów
Doprowadz turbinę do porządku przepływka jest dobra ponownie zrób logi po naprawie turbiny
-
[B5 ADR] Schemat elektryczny=do pobrania
http://rapidshare.de/files/48579092/audi_a4_1997.pdf.html
-
[B6 ALT] Do czego służy przycisk telematic i pokrętło
http://cgi.ebay.pl/Telematic-Telefon-control-unit-for-Audi-VW-models_W0QQitemZ160369255582QQcategoryZ61544QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSI%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BRTQ%26otn%3D10%26ps%3D63
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Ale się narobiło w temacie-a możę coś teraz o świecach płomieniowych,
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
To tylko propozycja-też czyałem tekst po tłumaczeniu i kiszka
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
http://translate.google.pl/# zaznacz- kopiuj-wklej
-
[ALL B5] Zacinający się rozrusznik
Podładuj aku,dzisiaj to przerabiałem
-
[B5 AFN] Problem z VAGiem lub z kablem
Może ten link Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/brak_lacznosci_z_modulem_08_klimatronik_rozwiazanie-t5997.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Zrób komplet i tak jak trzeba- http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html bez dyn i bs nic nie widać.Pozdrawiam