Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Mówilem wyjmj i wyczyść :gwizdanie:
-
[B5 ARM] Osad, woda i olej
masz do roboty górę silika-kompresja w cylindrach nierówna i stąd niestabilna praca silnika i spalanie oleju.Do wymiany pierscienie szlif cylindrów,ew.tloki tuleje korbowodów
-
[B5 1Z] CZy ten termostat bedzie pasołał ?
Kup wahlera w IC lub w ASO
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przeladowania tragicznego juz nie ma.Ale kieownice nie chodzą plynnie.W turbinie może być troche syfu-najlepiej jak byś ją rozebral i wyczyścil
-
Ceny paliwa marzec 2026
ZABRZE
-
[B5 AEB] Brak mocy, Występuje tylko podciśnienie, Turbina nie tłoczy powietrza
Wrzuć logi gr011 dyn-możliwe przeladowanie turbiny-ew.zapchany katalizator
-
[B5 ADR] Jak i czym poprawić przepływ przez nagrzewnicę ?
Kwas w proporcji 1-10
-
[B5 AFN] Silnik traci moc
Przeladowanie turbiny N75-możliwe wyjasnią LOGI
-
[B5 ADR] witam pomocy jak zrobic logi pomiarowe benzyna
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html Ludzie czytajcze to już bylo milion razy przerabiane Masz chyba ADR?
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
I 008 dynamiczne Wtrysk leje
-
[ALL B5] Czy jak podłacze vag-a to można coś popsuć ?
Raczej tak poczytaj trochę http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html 15-20NIE Mozesz coś spieprzyc przy kodowaniu sterowników POCZYTAJ
-
[B5 AHU] Skąd woda w N75 ??
Woda-może się skraplać powietrze
-
[ALL B5] Może zna ktoś przyczyne zapalającej się kontrolki oleju ?
NIE no co ty gadasz pompa tloczy ale slabo jak jest gęsty olej to ciśnieie będzie wyższe .po nagrzaniu oleju jest on rzadki i pompa przepuszcza.Nie chce Cię straszyć panewkami bo slyszalbys stuki
-
[B5 ADR] Jak i czym poprawić przepływ przez nagrzewnicę ?
Jeśli byl zalewany woda to może byc kamień-wtedy plukanie kwasem solnym Najpierw spróbuj odpowietrzyć
-
[ALL B5] Może zna ktoś przyczyne zapalającej się kontrolki oleju ?
NIE odpalaj-nic się nie stalo mechanik zrobi co trzeba.Wymiana uszcz. lub chlod. i po klopocie.aku padaczka[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________WESLEY 1 odpowiedz byla do piszącego wątek
-
[ALL B5] Może zna ktoś przyczyne zapalającej się kontrolki oleju ?
sluchaj nie jeżdzij autem tylko do mechanika na wymianę pompy-bo możesz miec póżniej wymianę silika-ew.zapchany smok -siateczka
-
[B5 ACK] Potrzebny schemat rozrządu
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=194dcb11cf297acb http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=032ca6e236ee3e08
-
[B6 AVF] wahania temperatury przy
Nic się nie dzieje-ot zima. Latem się wolniej schladza.
-
[B7 BPW] Lusterka ogrzewane - czy da się dołożyć ?
U mie dzialalą po ustawieniu przelącznika regulacji lueterek w pozycjię środkową
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Ew.filtr lub przeplywka do czyszczenia
-
[ALL] Kasowanie inspekcji różne marki - do pobrania
Twój model-Vag-iem
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
poświąteczne zamulenie Wrzuci logi-będzie wszystko widać W nowszych klekotach są
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
Możliwe usterki Filtr powietrza Wczesny wtrysk paliwa Przestawiony rozrząd
-
[B5 AFN] Dziwne przerywanie błąd 519
Czujnik w ECU http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462
- [B5 AFN] Dziwne przerywanie błąd 519