Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 1Z] Pomoc przy VAGu
Kolego ja też nic nie jarzylem ale duzo czytalem na forum i nietylko i cos juz liznąlem tematu.A bylem tez zielony w temacie VAG.Pooglądaj tabele wartości mierzonych i porównaj z twoimi logami.PAWEL69 Cie nakierowal na temat-czytaj.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
0.3-06 nie jes żle moze pierscienie troche przytarte-do miliona jeszcze daleko
-
[B5 AHU] Czy program Vag służy tylko do sprawdzenia co jest nie tak ?
kolego poczytaj przed zadaniem pytania http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
-
[B5 AFN] Głośno w kabinie przy dodawaniu gazu (po uszczelnieniu przekładni)
Mógl Ci coś spieprzyć halas może być z pompy wspomagania
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
Masz dziurę w tloku lub pierścienie padly-nie jeżdzij tym autem ,bo ci korbowód wyjdzie bokiem
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
mieścisz się w normie
-
[B5 ADR] Blad 16518
Dzięki rano sprawdze
-
[B5 ADR] Blad 16518
Koledzy mam chyba dziurę w wydechu bo troche pierdzi ten bląd może mieć z nim związek? Na sondzie jest poprawne napięcie
-
[B5 ADR] Po uruchomieniu silnika obroty spadają do 500 rpm
ECU glupieje-wymień lub sprawdż termostat i czujnik temp
-
Odpowietrzanie?
Sprawdz zbiornik paliwa i przewody czy to jest quattro?
-
Odpowietrzanie?
Kolego Twój rocznik chodzi na pompowtryskach i nie AFF tylko AVB może
-
[B6 AKE] Nierówna praca, dymienie - wtrysk ?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae03103d8169771e.html
-
[B6 AKE] Nierówna praca, dymienie - wtrysk ?
Kolego -masz duże korekcje wtrysku paliwa Cos jest żle z przeplywką co do siwego dymu sprawdzilbym glowice i uszczelkę-może spalać plyn Wtryski albo leją lub slaba kompresja i ECU zadaje więcej paliwa
-
[B5 ADR] Po uruchomieniu silnika obroty spadają do 500 rpm
jeżeli odlączaleś aku to spróbuj zaadaptować przepustnice-to tylko moja sugestia .nie chcę Cię pouczć
-
[B6 ASN] Problem z pracą silnika + błędy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d09d7111cf6f1fb.html
-
[B6 ALT] Problem z olejem silnikowym
Zajrzyj do pompy oleju bo może juz padać-możesz narobic sobie klopotu jak będziesz jeżdzil autem
-
[B5 AEB] Po wyjęciu termostatu nadal się grzeje, ale mniej.
Wymieniaj pompę wody -ew zapowietrzenie.
-
[ALL B6] rozrząd!!
wedlug autodaty masz silnik AMB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b19a3079341a1184.html
-
[B5 AHU] BIODIESEL
Niezalecany do pompowtrysków-zwykla pompa można lać
-
[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI -200tys km przebiegu- problem z rozruchem
To wydląda na zapowietrzenie ukladu paliwowego.moge się mylic.
-
[B5 AVG] Rozrząd - jak poznać, że był 3 tyś. km wcześniej wymieniany ?
Kolego chyba będzie to grupa 000bs kąt wtrysku będzie się zmienial wrzuć logi na dzial VAG to może SPANKY ci cos powie lub BASKECIOR
-
[B5 AVG] Rozrząd - jak poznać, że był 3 tyś. km wcześniej wymieniany ?
Nie masz pewności to wymień-póżniej bedą koszty o wiele większe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzęki za zaproszenie - postaram się przyjechać
-
[B5 ADP] na ciepłym silniku czuć spory spadek mocy
Kolego to jest brak IC-chodnicy powietrza i turbiny .przejedz się nocą powietrze jest chlodne i gestrze ,to będziesz czul moc. ewentualnie slaba kompresja-pierscienie.
-
[B5 AHU] Układ chłodzenia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/817cd4236b5ebdc3.html odpowietrz i dolej