Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Kolego ja też nic nie jarzylem ale duzo czytalem na forum i nietylko i cos juz liznąlem tematu.A bylem tez zielony w temacie VAG.Pooglądaj tabele wartości mierzonych i porównaj z twoimi logami.PAWEL69 Cie nakierowal na temat-czytaj.
  2. 0.3-06 nie jes żle moze pierscienie troche przytarte-do miliona jeszcze daleko
  3. kolego poczytaj przed zadaniem pytania http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
  4. Mógl Ci coś spieprzyć halas może być z pompy wspomagania
  5. Masz dziurę w tloku lub pierścienie padly-nie jeżdzij tym autem ,bo ci korbowód wyjdzie bokiem
  6. mieścisz się w normie
  7. Dzięki rano sprawdze
  8. Koledzy mam chyba dziurę w wydechu bo troche pierdzi ten bląd może mieć z nim związek? Na sondzie jest poprawne napięcie
  9. ECU glupieje-wymień lub sprawdż termostat i czujnik temp
  10. Sprawdz zbiornik paliwa i przewody czy to jest quattro?
  11. Kolego Twój rocznik chodzi na pompowtryskach i nie AFF tylko AVB może
  12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae03103d8169771e.html
  13. Kolego -masz duże korekcje wtrysku paliwa Cos jest żle z przeplywką co do siwego dymu sprawdzilbym glowice i uszczelkę-może spalać plyn Wtryski albo leją lub slaba kompresja i ECU zadaje więcej paliwa
  14. jeżeli odlączaleś aku to spróbuj zaadaptować przepustnice-to tylko moja sugestia .nie chcę Cię pouczć
  15. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d09d7111cf6f1fb.html
  16. Zajrzyj do pompy oleju bo może juz padać-możesz narobic sobie klopotu jak będziesz jeżdzil autem
  17. Wymieniaj pompę wody -ew zapowietrzenie.
  18. wedlug autodaty masz silnik AMB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b19a3079341a1184.html
  19. zibizab odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    Niezalecany do pompowtrysków-zwykla pompa można lać
  20. To wydląda na zapowietrzenie ukladu paliwowego.moge się mylic.
  21. Kolego chyba będzie to grupa 000bs kąt wtrysku będzie się zmienial wrzuć logi na dzial VAG to może SPANKY ci cos powie lub BASKECIOR
  22. Nie masz pewności to wymień-póżniej bedą koszty o wiele większe
  23. Dzęki za zaproszenie - postaram się przyjechać
  24. Kolego to jest brak IC-chodnicy powietrza i turbiny .przejedz się nocą powietrze jest chlodne i gestrze ,to będziesz czul moc. ewentualnie slaba kompresja-pierscienie.
  25. zibizab odpowiedział(a) na Janex temat w 1.9TDI
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/817cd4236b5ebdc3.html odpowietrz i dolej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.