Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Kolego bez zdjęcia głowicy i miski -nic nie wymyślisz
  2. ja jeżdzę na castrol magnatec 10w-40 półsyntetyk http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_jaki_olej_do_adr_syntetyk_vs_semisyntetyk-t30365.0.html
  3. Sprzęgło jak się ślizga ,to bys miał smród -przy dodaniu gazu by nie przyspieszał-spróbuj ruszyć na 5 biegu jak ci zgaśnie to sprzęgło trzyma oczywiście dodaj sporo gazu
  4. Kolego wymieniaj na półsyntetyk i to jak najszybciej szkoda silnika.
  5. http://rapidshare.de/files/39239851/DSC01007.JPG.html so rry fotosik nie działał spróbuj tego Zdejmujesz dolot do przep psikasz na włączonym silniku. I odrazu praepustnice
  6. pompka paliwa nie nadąża-jak zdejmiesz nogę zgazu to podpompuje i na moment idzie-ew dizura w dolocie powietrza
  7. Jeśli ci nie ubywa płynu -to rozrząd-jak ubywa to uszczelka pod głowicą
  8. Jak się nie mylę to na jeden szlif idzie 0.25mm-jak masz duże wżery to wał do wymiany
  9. A co się dzieje przy wciskaniu i zwalnianiu sprzęgła?
  10. skrzynia do roboty -łożysko na wałku atakującym itd, itp-mi nic nie hałasuje
  11. ślizga ci się sprzęgło czujesz swąd?-złóż reklamację u mechanika
  12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98084488d517ab57.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a385dffe99f3a08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/873135d1e28421a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2d9ab3266922d47.html Chyba się domyślam dlaczego nie ma odpowiedzi-pisał o tym POZIEK ,że benzyne trzeba robić dynamiczne Powiedzcie które grupy LOGOWAĆ
  13. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60bc8190d019b00c.html MISKA OLEJOWA'
  14. Już jest OK-słaby akumulator-kręcił ale juą na iskry było za mało napięcia zalało silnik po naładowaniu aku i wykasowaniu błędów odpalił-DZIĘKI :> może ma ktoś pełną wersje VAG-a?i rzucił mi na skrzynkę.A góry dziękuje
  15. nie zgugiłem immo gaśnie kręci jakby chciał palić ale nic.poprostu włożyłem kluczyk dorobiony bez immo i zakręciłem silnikiem.Adziś wywaliło mi błędy ,które wykasowałem i nic nie chce zapalić.
  16. Koledzy wczoraj bawiłem się z kluczykiem bez immo -a dziś nie mogę odpalić auta dodaje zrzut zbłędami .na immo był błąd-klucz za słaby sygnał.
  17. zibizab odpowiedział(a) na Iro111 temat w 1.9TDI
    Kolego DARULEZ-co masz na myśli -rozgrzane spaliny-raczej opary olejowe z odmy-chyba .ze sie myle
  18. Kolego podłącz VAG-turbina chyba pompuje na max.
  19. Turbina do sprowdzenia-może wyciekać olej ,który ją smaruje
  20. Przy łykającej olej turbinie kopcił by ci z wydechu-nie podałeś żadnych objawów
  21. tuleja trzyma tłok na korbowodzie-panewki ciśnienie oleju na wale i korbowodach.może być luz i stuka albo panewka lub tuleja za ciśnienie odpowiadają pierscienie i tłok-no i zaworry prowadnice zaworowe i gniazda zaworów.
  22. Kolego o panewkach już wspomniałem Tobie,do sprawdzenia jeszcze tuleje korbowodowe
  23. po co WAM te kierunki-dla złodzieja to lepsze dojście do rozbrojenia alarmu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.