Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
Kolego bez zdjęcia głowicy i miski -nic nie wymyślisz
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
ja jeżdzę na castrol magnatec 10w-40 półsyntetyk http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_jaki_olej_do_adr_syntetyk_vs_semisyntetyk-t30365.0.html
-
[B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
Sprzęgło jak się ślizga ,to bys miał smród -przy dodaniu gazu by nie przyspieszał-spróbuj ruszyć na 5 biegu jak ci zgaśnie to sprzęgło trzyma oczywiście dodaj sporo gazu
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
lej śmiało
-
[B5 ADR] Zmiana oleju z mineralnego na półsyntetyczny - czy jest możliwa ?
Kolego wymieniaj na półsyntetyk i to jak najszybciej szkoda silnika.
-
[ALL B5] Duszenie się silnika
http://rapidshare.de/files/39239851/DSC01007.JPG.html so rry fotosik nie działał spróbuj tego Zdejmujesz dolot do przep psikasz na włączonym silniku. I odrazu praepustnice
-
[B5 ADR] Po odjęciu gazu lepiej przyspiesza
pompka paliwa nie nadąża-jak zdejmiesz nogę zgazu to podpompuje i na moment idzie-ew dizura w dolocie powietrza
-
[B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
Jeśli ci nie ubywa płynu -to rozrząd-jak ubywa to uszczelka pod głowicą
-
[B5 AWT] Obróciło mi panewkę na korbowodzie
Jak się nie mylę to na jeden szlif idzie 0.25mm-jak masz duże wżery to wał do wymiany
-
[B5 AEB] Dziwne piski w silniku
A co się dzieje przy wciskaniu i zwalnianiu sprzęgła?
-
[B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
skrzynia do roboty -łożysko na wałku atakującym itd, itp-mi nic nie hałasuje
-
[B5 ADP] Auto wkręca się tylko do 2000 obr i wyje
ślizga ci się sprzęgło czujesz swąd?-złóż reklamację u mechanika
-
[B5 ADR] Proszę o analizę logów-BS
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98084488d517ab57.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a385dffe99f3a08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/873135d1e28421a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2d9ab3266922d47.html Chyba się domyślam dlaczego nie ma odpowiedzi-pisał o tym POZIEK ,że benzyne trzeba robić dynamiczne Powiedzcie które grupy LOGOWAĆ
-
[B5 AJM] Migająca kontrolka oleju
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60bc8190d019b00c.html MISKA OLEJOWA'
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
Już jest OK-słaby akumulator-kręcił ale juą na iskry było za mało napięcia zalało silnik po naładowaniu aku i wykasowaniu błędów odpalił-DZIĘKI :> może ma ktoś pełną wersje VAG-a?i rzucił mi na skrzynkę.A góry dziękuje
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
nie zgugiłem immo gaśnie kręci jakby chciał palić ale nic.poprostu włożyłem kluczyk dorobiony bez immo i zakręciłem silnikiem.Adziś wywaliło mi błędy ,które wykasowałem i nic nie chce zapalić.
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
Koledzy wczoraj bawiłem się z kluczykiem bez immo -a dziś nie mogę odpalić auta dodaje zrzut zbłędami .na immo był błąd-klucz za słaby sygnał.
-
[B5 AFN] Niedziałający EGR
Kolego DARULEZ-co masz na myśli -rozgrzane spaliny-raczej opary olejowe z odmy-chyba .ze sie myle
-
[B6 AWX] Syczenie przy zejściu z wysokich obrotów i dziwny odgłos w filtrze powietrza
Kolego podłącz VAG-turbina chyba pompuje na max.
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
Turbina do sprowdzenia-może wyciekać olej ,który ją smaruje
-
[B5 AEB] Czy nowo założona regenerowana turbina może brać olej ?
Przy łykającej olej turbinie kopcił by ci z wydechu-nie podałeś żadnych objawów
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
zgadza się
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
tuleja trzyma tłok na korbowodzie-panewki ciśnienie oleju na wale i korbowodach.może być luz i stuka albo panewka lub tuleja za ciśnienie odpowiadają pierscienie i tłok-no i zaworry prowadnice zaworowe i gniazda zaworów.
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
Kolego o panewkach już wspomniałem Tobie,do sprawdzenia jeszcze tuleje korbowodowe
-
[B5 AFN] Problem z kodowaniem modułu komfortu
po co WAM te kierunki-dla złodzieja to lepsze dojście do rozbrojenia alarmu