Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasza4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Może coś z ABS albo ESP a jak by tak wyjąć bezpiecznik od ABS i wtedy zobaczyć sam niewiem może jakis zaworek przepuszcza,podobnie jak uciebie Czarex
  2. Witam, mam problem z przednim zaciskiem jak przejade około 10km zaczyna mi sie felga grzac i jak wezme samochód na lewarek to się koło cieżko kreci dodam że jak nacisne pare razy pedal hamulca lub pozaginam (pomiętosze przewód hamulcowy ten elastyczny )to usterka ustępuje i zacisk odpuszcza. Wymienione zostały: -tarcze i klocki -przewud elastyczny + płyn -wyczyszczone zaciski tłoczki jażma i co sie tylko da wszystko lekko chodzi jak nowe i dalej to samo koło sie grzeje prosze o pomoc z góry dzięki
  3. Troszke mieli kołami na 2 ale da sie to opanować :> ja mam opony 15/195/65 czasem jak popada deszcz to i 3 zzamieli przyspiesza ruwno w całym zakresie obrotów jest ok no i faktycznie ciekawe seria 148KM po 169KM a uciebie seria 132KM po 169KM dziwne
  4. też mnie to dziwi ale Witek mówi że to normalne jak tak mówi to tak jest :> świadczy to o dobrym stanie silnika (chyba) mega fajnie sie smiga
  5. http://img380.imageshack.us/img380/554/minolta8306so9.jpg furka śmiga jak szalona znakomita elastyka ciągnie w całym zakresie obrotów no i przyspiesza znacznie lepiej, Witek to naprawde fachowiec pierwsza klasa polecam wszystkim :th:
  6. lukasza4 odpowiedział(a) na robert191 temat w 1.9TDI
    Niema takiej mozliwości,taśma znajduje sie pod oringiem :>wiesz jak ta zlączka wyglonda??
  7. lukasza4 odpowiedział(a) na robert191 temat w 1.9TDI
    U mnie jest to zwykle pocenie się no i troche pluje z EGR (a czemu nie teflonem)
  8. lukasza4 odpowiedział(a) na robert191 temat w 1.9TDI
    Ja mam dokładnie tak samo ale jeszcze nie rozkminiłem skad ten olej prawdopodobnie turbina przepuszcza a tą rure po prawej stronie uszczelnilem i jest git :>troche taśmy teflonowej w ten rowek pod oringiem i nie cieknie albo nowy oring.
  9. lukasza4 odpowiedział(a) na Iro111 temat w 1.9TDI
    A w moim AWX EGR działa ale w jego okolicach cieknie olej co mam zrobic ? wyczyscic czy uszczelnić ma ktoś dobry pomysł
  10. poziom na bagnecie jest ok praktycznie nie ubywa zaraz idę do garażu i zobaczymy co tam sie dzieje :th:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 14:06 _________________________________________________zdjąłem te rurę i jest trochę oleju w środku ale nie duzż , przy okazji zauważyłem wyciek z okolicy zaworu EGR ale ten zawór chyba działa jak gaszę silnik to zamyka tę klapkę w kolektorze czy to olej z turbiny a może zawór padł?
  11. Z prawej strony silnika jest taka gumowa rura i w miejscu gdzie jest opaska zaciskowa poci się ,no i niewiem czy powinien byc tam olej (w tej rurze) czy terz nie może tylko wystarczy opaske zmienić
  12. Cześc wszystkim na forum,jestem z Legionowa posiadam Audi a4 b6 1.9TDI AWX rok 2003

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.