-
[B6 AWX] problem z zaciskiem grzeje się...
Może coś z ABS albo ESP a jak by tak wyjąć bezpiecznik od ABS i wtedy zobaczyć sam niewiem może jakis zaworek przepuszcza,podobnie jak uciebie Czarex
-
[B6 AWX] problem z zaciskiem grzeje się...
Witam, mam problem z przednim zaciskiem jak przejade około 10km zaczyna mi sie felga grzac i jak wezme samochód na lewarek to się koło cieżko kreci dodam że jak nacisne pare razy pedal hamulca lub pozaginam (pomiętosze przewód hamulcowy ten elastyczny )to usterka ustępuje i zacisk odpuszcza. Wymienione zostały: -tarcze i klocki -przewud elastyczny + płyn -wyczyszczone zaciski tłoczki jażma i co sie tylko da wszystko lekko chodzi jak nowe i dalej to samo koło sie grzeje prosze o pomoc z góry dzięki
-
[B6 AWX] Wykres po czipie
Troszke mieli kołami na 2 ale da sie to opanować :> ja mam opony 15/195/65 czasem jak popada deszcz to i 3 zzamieli przyspiesza ruwno w całym zakresie obrotów jest ok no i faktycznie ciekawe seria 148KM po 169KM a uciebie seria 132KM po 169KM dziwne
-
[B6 AWX] Wykres po czipie
też mnie to dziwi ale Witek mówi że to normalne jak tak mówi to tak jest :> świadczy to o dobrym stanie silnika (chyba) mega fajnie sie smiga
-
[B6 AWX] Wykres po czipie
http://img380.imageshack.us/img380/554/minolta8306so9.jpg furka śmiga jak szalona znakomita elastyka ciągnie w całym zakresie obrotów no i przyspiesza znacznie lepiej, Witek to naprawde fachowiec pierwsza klasa polecam wszystkim :th:
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Niema takiej mozliwości,taśma znajduje sie pod oringiem :>wiesz jak ta zlączka wyglonda??
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
U mnie jest to zwykle pocenie się no i troche pluje z EGR (a czemu nie teflonem)
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Ja mam dokładnie tak samo ale jeszcze nie rozkminiłem skad ten olej prawdopodobnie turbina przepuszcza a tą rure po prawej stronie uszczelnilem i jest git :>troche taśmy teflonowej w ten rowek pod oringiem i nie cieknie albo nowy oring.
-
[B5 AFN] Niedziałający EGR
A w moim AWX EGR działa ale w jego okolicach cieknie olej co mam zrobic ? wyczyscic czy uszczelnić ma ktoś dobry pomysł
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
poziom na bagnecie jest ok praktycznie nie ubywa zaraz idę do garażu i zobaczymy co tam sie dzieje :th:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 14:06 _________________________________________________zdjąłem te rurę i jest trochę oleju w środku ale nie duzż , przy okazji zauważyłem wyciek z okolicy zaworu EGR ale ten zawór chyba działa jak gaszę silnik to zamyka tę klapkę w kolektorze czy to olej z turbiny a może zawór padł?
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
Z prawej strony silnika jest taka gumowa rura i w miejscu gdzie jest opaska zaciskowa poci się ,no i niewiem czy powinien byc tam olej (w tej rurze) czy terz nie może tylko wystarczy opaske zmienić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc wszystkim na forum,jestem z Legionowa posiadam Audi a4 b6 1.9TDI AWX rok 2003
lukasza4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta