-
no response from controller
Jesli doszedł to podaj nr.tel.na maila to pogadamy.Mam też na Linuxa.
-
no response from controller
Pod viakena kkl idealny.
-
no response from controller
311 vag rozpakujesz i masz czym diagnozować.Bezinstalacyjny -folder.
-
no response from controller
Moze byc uwalony kabel.podaj maila to Ci wyśle vaga bez instalacji
-
Ogarnięcie auta - diagnostyka 1.9 AFN
Wyczyść turbine-duże przeładowanie.
-
Audi a3 2.0 tdi bkd
Ja bym zaczął od filtra paliwa i choćby sczytał kody błędów.
-
Proszę o ocenę kondycji wtrysków.
Poczytaj co i jak logować http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Prośba o analize logów dynamicznych
Jest przładowanie,co do przepł.mało logów
-
Proszę o analizę logów
Dolot jest raczej ok,ciś .doł.2601,0mb-przepływka do obejrzenia i komplet logów
-
[B6 AWX] Problem z silnikiem - brak mocy - analiza logów
Nie no jestem pod wrażeniem
-
[B6 AWX] Problem z silnikiem - brak mocy - analiza logów
E tam robił napewno wszystkie logi naraz.
-
[INNE] Prośba o analizę logów Passat B5 AFN
Zasugerowałem się logiem8 a nie spojrzałem na 3.Skopany mod.
-
[INNE] Prośba o analizę logów Passat B5 AFN
Wyczyściłbym na początek przepływkę.
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
Ale jakimś cudem olej spala przy rozruchu
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
Uszczelniacze zaworowe
zibizab
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta