Treść opublikowana przez zibizab
-
[ALL B5] wiązka do silniczka tylnej wycieraczki
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_do_pobrania_schemat_elektra4_97r-t57365.0.html Zobacz tu może .
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....
Moim zdaniem przydała by się interwencja moderatora... (od reklam mamy inny dział na forum) http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5841 Święta racja
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....
Testowana skoda zatarla sę bez oleju. :gwizdanie: Nie wierze w takie wynalazki
-
[INNE] [AFN] Gaśnie na "trójce" przy obortach powyżej 3,5 tys rpm
Zapowietrza Ci się uklad paliwowy.
-
Program na PDA do interfejsu HEX-USB+CAN
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/witam_jaki_palmtop_lub_pocket_pc_do_vag-t28106.0.html Mialem to w zakladce-jest tu cos
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
Nieee-rurka z siatką do zasysania oleju w misce olejowej
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu zimnego silnika pali sie kontrolka oleju
Weż pod lupe pompę oleju-może już się kończyć,ew,zasyfiony smok.
-
[ALL] Kasowanie inspekcji różne marki - do pobrania
http://www.speedyshare.com/938551177.html
-
[B5 APT] Mruga 3 razy kontrolka z wykrzyknikiem
Podepnij prostownik-do akumulatora-naladuj
-
[A6 AVF] Proszę o analizę logów
Znasz ty takie coś jak Fotosik? Kliknij na swój link-i przed wyslaniem wiadomości sprawdz opcję-Podgląd
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Moja a4
Nowe-stare fotki mojej
-
[B5 AFN] Panewki głowne, dwumas, jednomas
Niekoniecznie- panewki jak się nie obracaly to może być OK. Wal napewno do szlifu ew.wymiana/
-
[B5 AFN] Panewki głowne, dwumas, jednomas
Przy takim luzie na glównych-może być,że blok jest do wymiany.
-
[B5 AFB] Proszą o analizę błędów
Szukajka http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosba_o_analize_bledow-t30730.0.html;msg365008;topicseen;highlight,01318#msg365008 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_opis_bledu_01268-t41992.0.html;msg467554;topicseen;highlight,01268#msg467554
-
[B5 AFN] Panewki głowne, dwumas, jednomas
To aż tak żle z silnikiem że chcesz wymieniac glówne? Chyba .że chodzi o ciśnienie oleju.sprawdzilbym pompę i smok.ew,panewki korbowe
-
[B5 AKN] Problem po wymianie przepływomierza
To sie poprostu nie znali-elektronika jest im obca
-
[B5 AKN] Problem po wymianie przepływomierza
A móglbyś uzasadnić swoją tezę?
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Wymień termostat i po bólu.
-
nie czyta kabla
To wgraj 311
-
[ALL B6] brudny bagnet oleju
Masz wode w oleju,sprowdz uszczelke pod glowica Nie jeżdzij oddaj auto do szpeca.
-
[B5 AFN] Kontrolka benzyny
Ok 100 km
-
[B5 ADP] Dalczego nie moge odpalic i co to za dzwieki??
Podladuj akumulator
-
[B5 AFN] Jaki olej na "dolewkę" ?
Nie masz dużego przebiegu.Dolewaj takiego samego oleju,jakim zalaleś silnik. Ja bym wlal syntetyk.
-
[B6 BRF] Prośba o analizę logów
Kolego przekonwertuj to w exel-u.Nic nie widać kazda grupa powinna byż logowana osobno. Sklad mieszanki masz za bogaty coś powietrza za malo dostaje silnik.
-
[B5 1Z] Czarny dym, chwilowy brak mocy
Wygląda to też na zawór n75 jakby nie sterowal kierowniczkami turbiny. sorry to nie AFN