Treść opublikowana przez zibizab
-
[B6 AWX] Potrzebny kod do radia
7674- 1674 Wstukaj 1 lub drugi wygenerowany Jak nie to warsztat RTV
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
Mea culpa
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
Kolego poczylaj trochę wątków zanim zadasz pytanie -zawór EGR to recyrkulacja ,a n75 to sterowanie doladowania.Mówisz o egr a kupujesz n75.
-
Dzień Kobiet
Samych pogodnych dni i dużo szczęścia w życiu osobistym dla wszystkich Pań i Panienek
-
[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
Jeśli nie wiesz co bylo wlane to wlej pólsyntetyk w celu przplukania.I po ok.500km wymień na syntetyk.
-
[B5 ADR] Problem z zapłonem na zimnym silniku - jak przeprowadzić diagnostykę ?
Jedz do gaziarza na regulacje.Niech Ci ustawi temperaturę przelaczania na gaz wyższą. Bo malo używae wtryskiwacze calkiem stanąl. Masz jakiś problem z sondą lambda lub jej emulacja Do sprawdzenia okablowanie wtrysków i paliwo -jakość
-
[INNE] Poziom oleju
To tylko teoria-trzeba obejżeć co jest przyczyną. Może wlewaleś jakieś uszczlniacze do oleju?
-
[INNE] Poziom oleju
Olej powinien splywać do miski-masz niedrozne kanaliki,i napewno zapchaną odmę.Zdejmij pokrywę zaworów i przczyść.
-
[B5 AHU] Gaśnie przy zmianie biegów
Oczywiście ,że wtryskowa.Mój kolega mechanik ma dużo roboty-szukaj innego ew.danecki masz blisko http://www.auto-danecki.pl/
-
[B5 AHU] Gaśnie przy zmianie biegów
Pompa paliwowa się klania-niby sporadyczne blędy. Podjedz do pompiarza niech sprawdzi i podaj mu numery blędów..
-
[B5 AHU] Gaśnie przy zmianie biegów
Tak na szybko sprawdz elektrozawór gaszący na pompie i czy paliwo dochodzi do niej. Najprawdopodobniej zapowietrza sie uklad paliwowy-sprawdz węże paliwowe.
-
[B5 ADR] Problem z zapłonem na zimnym silniku - jak przeprowadzić diagnostykę ?
Możliwości diagnostyczne naszych silników są trochę ubogie w porównaniu z dieslami. Kabelek masz dobry. Co do wersji vag-a to najlepszy będzie 311 lub 409 pelno tego w necie. Jak vagować masz wszystko w tym dziale ,trochę poczytaj. Co do silnika to może być dużo przyczyn-listwa paliwa i zawór ciśnienia paliwa na niej,przeplywka , slaba kompresja w cylindrze,wtryskiwacz itp.
-
[All B5] Złącza klimatronika
Wrzucilem kiedyś schemat= zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_do_pobrania_schemat_elektra4_97r-t57365.0.html
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Leon Tdi 110PS)
Masz duże przeladowanie,turbina i jej sterowanie do sprawdzenia a potem przeplywomierz
-
[B5 ADP] Słabe odpalanie
A rozrząd kiedy wymienialeś?
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów i porady
Stawiam na dziurę w dolocie.Sprawdz węże od turbiny aż do kolektora ssącego
-
[B5 1Z] W jakim stanie turbina ?
nie jest żle-korekcje ok
-
[B7 BLB] Ile oleju wchodzi do silnika ?
- [B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7a1ec48cabebf00.html- [B5 AFN] Po wyłączeniu silnika spod maski piszczy jakby uciekało powietrze
Prawdopodobnie nieszczelny IC.- [ALL] Schemat złączek w pompce centralnego 8L0 862 257 x i inne
http://translate.google.com/translate_t?sl=de&tl=pl#- [ALL B5] Urwana vacum
Nie kolego pompa podciśnienia nie wplynie bardzo zle aż tak na turbine .Kontrolka oleju to wina pompy oleju a nie vacum.Zdemontuj miskę oleju i kukaj.- [B5 ADR] Skoki obrotów na biegu jałowym
Przepustnica do czyszczenia i adaptacji- [B5 ARG] prosze o analize logow
Klania się lektura http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html- [C5 AFB] Proszę o analizę logów
Nic sie nie dzieje wymie filtr powietrza lub przeczyść przeplywkę .Tnie na wyzszych obrotach - [B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się