Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubala

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak dla informacji. padło turbo
  2. hmmmm u mnie to samo sie zapala przed uruchomieniem silnika potem wszystko ladnie gasnie
  3. no tak ale przeciez pompa oleju "napedzana" jest przez vacum? i w tym momencie nie podawalo oleju. boje sie ze jak nic teraz nie zrobie to pozniej czeka mnie remont generalny a o co chodzi z demontazem miski oleju?
  4. Potrzebuję rady dzisiaj podczas jazdy zapaliła się kontrolka oleju, zatrzymałem się i zobaczyłem że pompa vacum jest luźna. Stalem w szczerym polu a spieszyłem się na pogrzeb, wróciłem do domu (1,5 km). Gdy przyjechał do mnie mechanik powiedział że urwała się ze śruby, zerwało gwint itd. Nawiercił na inną śrubę, mocniejszą i dłuższą. Teraz silnik pracuje, jednak słyszę jakieś dziwne odgłosy. Boję się że silnik będzie do remontu lub turbina. Czy można to jakoś sprawdzić na Vag-u? lub w inny sposób? Nie wiedziałem dokładnie do jakiej kategorii wrzucić to zapytanie a podobnego przypadku w wyszukiwarce nie znalazłem. Proszę o pomoc ;(
  5. hehehe skad ja to znam :] tak sie zaczyna, potem zaczna wariowac wszystkie biegi rozgladaj sie powoli za nowa skrzynia
  6. bylo juz na forum jest jeszcze w uchwycie jedna srubka ja rowniez swojego czasu natrafilem na ten problem mimoze ze srubka od uchwytu zostala odkrecona to boczek nie chcial wyjsc z tego co zauwazylem to srubka ta trzyma tylko oslonke a pozniej jest jeszcze jedna srubka efekt moich dzialan to wyrwany zaczep na wysokosci raczki staraj sie delikatnie, nie szarp za mocno, latwo polamac plastiki
  7. ze wzgledu na ograniczenia techniczne to zatrzymalem sie na pewnym etapie gier jak tylko wolna chwila sie trafi to C&C Generals, ogolnie uwielbiam gry z tej serii, niestety wyżej jak Generals nie moge skoczyć
  8. odnosnie tej stronki ze zdrada to lipa potwierdzona zupelnie inna laska jest na filmiku
  9. wcześniej pracując jako kierowca w Warszawie nauczyłem się totalnej olewki olewałem wszystko, wpuszczałem wszystkich, nie trąbiłem, nie zajeżdzałem. pełna kulturka po zmianie pracy na stacjonarną wszystko się odmieniło zaczęło mnie otoczenie denerwować, zbyt wolna jazda lub to, że ktoś kto jedzie przodem puszcza kogoś wydaje mi się, że związek ma to z tym iż mniej jeżdze samochodem staram się pracować nad sobą, nie zawsze wychodzi
  10. pewnie to jest ściema ale tak czy inaczej fajnie pomyślana a żeby samemu zobaczyć więcej zdjęć to strona automatycznie generuje nowy link dla każdego kto ją odwiedzi, jeżeli prześlesz ten link do znajomych i oni klikną to punkty nabijane są u Ciebie
  11. http://www.zemsta-za-zdrade.pl/?id=e1ca1a62 koles fajnie to obmyslal
  12. na temat oświetlenia wewnątrz to poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_podswietlenia_przy_otwieraniu_drzwi-t33380.0.html natomiast jeżeli chodzi o otwieranie się drzwi to ostatnio miałem pdoobnie. Montowałem głośniki w przednich drzwiach i po całej zabawie zwyczajnie źle złożyłem boczek i rygielek nie był w stanie schować się do końca i automatycznie otwierał się i przy okazji otwierał resztę drzwi. Zdejmij boczek, może coś tam zawadza i nie pozwala na zamknięcie.
  13. ja ostatnio tez mialem przejscia ze skrzynia mialem naprawiac ale jak poczytalem sobie niektore wpisy ile kosztowal remont skrzyni to sobie darowalem zadzwon pod ten numer 502 153 872 gosc zajmuje sie sprowadzaniem silnikow i skrzyn z zachodu ja u niego kupilem za 850 PLN skrzynie i smiga bardzo dobrze koles daje 14 dni na ewentualny zwrot calej sumy, montujesz sprawdzasz, jest ok to zapominasz, nie jest ok to zwracasz i kase wraca do Ciebie tylko niestety nie z Twoich okolic bo gosciu mieszka w Pruszkowie pod Warszawa
  14. często w B5 przynamniej jest tak, ze zaraz po przekreceniu kluczyka immobilizer dziala dalej i po odpaeniu samochod gasnie jezeli nie zapala Ci sie zolta kontrolka od IMO to chyba nie w tym probem podlacz VAG-a, moze on prawde Ci powie
  15. mam nadzieje bo dzisiaj juz nabylem skrzynie no ale naszczescie mam mozliwosc zwrotu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.