-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
juncek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8R8HA080851 Podziekował
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Sprawdzę jeszcze na skrętach jak to wygląda
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Założyłem na próbę i odległości od błotnika i wahacza wyglądają podobnie jak przy tych 50. Jest sporo miejsca od czoła tyłu i boków. Bardziej martwiłem się tym wskazaniem na komputerze
-
juncek obserwuje zawartość Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Witam serdecznie. Krótkie pytanie : Czy opony 225/50/17 mogę zamienić na 225/55/17 czy komputer będzie wariował i wywalał jakieś błędy? Bo zamiennik to raczej nie jest do tego rozmiaru
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
TMBJU0NXXRY150727
-
Informacje na temat silnika 2.0 TFSI 245 KM (DKNA)
dzięki królu złoty za informację
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam serdecznie Jak wiekszość postów kolegów proszę o rozkodowanie WAUZZZF47LA074488
-
Informacje na temat silnika 2.0 TFSI 245 KM (DKNA)
Witam. Szukam informacji po internetach publikacji na temat tego silnika i nie za bardzo takie informacje znalazłem. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma jakieś informacje , problemy z tego typu silnikiem. czy motor jest godny uwagi?
-
Spot Zielona Góra
dobra whiskey lub czysta z dobrego zacieru do oddania lub cena do ugadania bo whiskacze to nieraz kosztuja a logi bo coś mi kopci. stara audi a7 2007 rok na pd 1,9. szukam kogoś z zielonej góry
-
Spocik Lubuski :)
witam gdzie ten spot?
-
Kibice żużla
falubaz pozdrawia częstochowę jak tam po niedzieli
-
Widzieliscie to...ręce opadaja...
ja pitolę dawać mi jego imię, nazwisko i adres ja mu jaja wyrwę z korzeniami
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
kumplowi w krośnie odrzańskim ( kolega chyba też z okolic FKR na blachach) tez buchnęli ale VW polo na próbnych niemieckich blachach, ale on to wystawkę zrobił miał zaparkowaną na podjeździe przed domem przodem do jezdni, nie widać było śladów włamki pewnie laweta podjechała ( gówno z zabezpieczeniami) . śledztwo umorzyli i tyle dobrego do tyłu 30000 ( mało tego parę godzin przed kradzieżą był sił dowiadywać o ubezpieczenie oc i ac ale chciał do rana przemyśleć). Po jakimś czasie dowiedział się kto prawdopodobnie buchnął autko ,ale bez dowodów to sobie można nadmuchać. Poszło na części. życzę ci aby sprawa w twoim temacie skończyła się pozytywnie.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dobrze że ja prawie po mieście nie śmigam dojazd do roboty w różnych godzinach to ok 5 do 5,5l/100 (trasa)
-
[B6 BKE] Czy felga stalowa 15 cali będzie pasowała?
ja letnie mam 16" a zimowe 15" i pasują
juncek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta